The Room Three 80% Taniej. Android
243°Zakończono

The Room Three 80% Taniej. Android

5
lis 22. 2016
Ocena 4,9 i wszystko jasne!!!

Trzecia odsłona bestsellerowego cyklu gier logicznych z elementami przygodówek point-and-click. Autorzy kontynuują wątki zapoczątkowane w poprzednich częściach gry, stawiając przed graczami zupełnie nowe, jeszcze bardziej wymagające zagadki, umiejscowione w nieznanych wcześniej tajemniczych lokacjach.
Cechą charakterystyczną cyklu jest niesamowicie sugestywna – nawet jak na urządzenia mobilne – oprawa audiowizualna. Szczegółowa, trójwymiarowa grafika, gra świateł i cieni oraz klimatyczna ścieżka dźwiękowa tworzą atmosferę tajemniczości, która potrafi zafrapować gracza. Całości dopełnia znany z poprzednich odsłon realistyczny model sterowania, który odtwarza rzeczywiste ruchy wykonywane podczas konkretnych czynności.
Porównując pierwszą i drugą część The Room, zauważyć można wyraźny postęp w wielu aspektach zabawy, takich jak długość rozgrywki, poziom i zróżnicowanie zagadek, czy wreszcie warstwa audiowizualna gry. Trzecia odsłona serii zaskakuje pod tym względem bardzo pozytywnie, wyraźnie rozwijając dotychczasowe pomysły deweloperów i stanowiąc kolejny, ważny krok do przodu w rozwoju cyklu.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

5 Komentarzy
do kiedy taka cena?
wlasnie ktos wie co sie stanie jesli kupie gre a za 2 dni oddam telefon na gwarancje no i na pewno go wyczyszczą. i co bedzie z grą?dalej ja bede miec po zalogowaniu?
Edytowane przez Moderatora: "nie przeklinamy" lis 22. 2016
Kto nie zna ten ma kupować w ciemno. To jest rewelacyjna gra!
admin
DamianKurzalis 22. 2016

wlasnie ktos wie co sie stanie jesli kupie gre a za 2 dni oddam telefon na …wlasnie ktos wie co sie stanie jesli kupie gre a za 2 dni oddam telefon na gwarancje no i na pewno go wyczyszczą. i co bedzie z grą?dalej ja bede miec po zalogowaniu?


Gra przypisuję Ci się na stałe do konta Google. Jeżeli po wyczyszczeniu zalogujesz się przy użyciu takich samych danych to wszystko będzie dostępne do pobrania.
w moim top 3 gier jakie w życiu grałam. majstersztyk to mało powiedziane, po prostu geniusz. i to jeszcze gra na komórkę. polecam zdecydowanie zacząć od jedynki bo to trylogia z kontynuacją wątku. kto lubi gry przygodowe, logiczne, puzzle, bierzcie to w ciemno. piękna jest ewolucja skomplikkwania technicznego designu mechanizmów zagadek (zapieraja dech w piersiach) i rozmachu lokalizacji. jak gry ze studia Benoita Sokala, Roomy zawsze będą "moje", najlepsze.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst