The Room Three 60% Taniej. Android
239°Zakończono

The Room Three 60% Taniej. Android

1
wrz 15. 2016
Ocena 4,9 i wszystko jasne!!!

Trzecia odsłona bestsellerowego cyklu gier logicznych z elementami przygodówek point-and-click. Autorzy kontynuują wątki zapoczątkowane w poprzednich częściach gry, stawiając przed graczami zupełnie nowe, jeszcze bardziej wymagające zagadki, umiejscowione w nieznanych wcześniej tajemniczych lokacjach.
Cechą charakterystyczną cyklu jest niesamowicie sugestywna – nawet jak na urządzenia mobilne – oprawa audiowizualna. Szczegółowa, trójwymiarowa grafika, gra świateł i cieni oraz klimatyczna ścieżka dźwiękowa tworzą atmosferę tajemniczości, która potrafi zafrapować gracza. Całości dopełnia znany z poprzednich odsłon realistyczny model sterowania, który odtwarza rzeczywiste ruchy wykonywane podczas konkretnych czynności.
Porównując pierwszą i drugą część The Room, zauważyć można wyraźny postęp w wielu aspektach zabawy, takich jak długość rozgrywki, poziom i zróżnicowanie zagadek, czy wreszcie warstwa audiowizualna gry. Trzecia odsłona serii zaskakuje pod tym względem bardzo pozytywnie, wyraźnie rozwijając dotychczasowe pomysły deweloperów i stanowiąc kolejny, ważny krok do przodu w rozwoju cyklu.
Aktualizacje społecznościowe
1 Komentarz
Minęło już tyle czasu od premiery, że postanowili zjechać z ceną do poziomu odcinka 2. Obstawiam, że przy tej cenie zostaną.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy