Niestety, ta okazja już wygasła
The Last of Us 2, polska wersja.
430° Zakończono

The Last of Us 2, polska wersja.

144zł 9zł
16
430° Zakończono
The Last of Us 2, polska wersja.
lis 25. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W sumie jak w tytule, 144 zł za TLOU2, koszt najtańszej dostawy wynosi 9 zł, jak ktoś mieszka w Radomiu - jest opcja odbioru za darmo.

Dodam opis ze strony jakby coś:

Powraca jedna z najlepszych gier wszechczasów. W drugiej odsłonie The Last of Us ponownie przeniesiemy się do postapokaliptycznego świata, w którym pandemia doprowadziła do upadku ludzkości. Pięć lat po wydarzeniach z części pierwszej, główna bohaterka Ellie zmierzy się nie tylko z krwiożerczymi mutantami i ludźmi, ale także z własnymi emocjami i arcytrudnymi wyborami moralnymi. Epicka opowieść o zemście, poświęceniu i miłości w tym trudnym dla życia świecie. W skutek tragicznych doświadczeń bohaterka wyruszy w podróż ku pomście, nie wahając się przy tym ani przez moment. The Last of Us Part 2 to pełna krwi i brutalnej akcji gra o charakterze survival horroru, gry akcji i skradanki, to doświadczenie stawiające przed odbiorcami skomplikowaną i pełną emocji opowieść.

Rozpocznij podróż przez wspaniałe krajobrazy upadłego świata. Przez góry i lasy do upadłych miast rządzących się swoimi prawami. Wraz z Ellie staw czoła mutantom i bandytom. Walcz w ręcz, korzystaj z szerokiego arsenału broni palnej, twórz własne przedmioty i zastawiaj pułapki. Spotkaj starych i nowych przyjaciół i przekonaj się na własnej skórze do jakich konsekwencji doprowadzi Ellie droga bezwzględnej vendetty.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
16 Komentarzy
Prześlij Komentarz