Niestety, ta okazja już wygasła
The house of da Vinci google play android
162° Zakończono

The house of da Vinci google play android

9,99zł23,99zł-58% Darmowa dostawa DarmowaGoogle Play Okazje
6
162° Zakończono
The house of da Vinci google play android
sty 3. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zagraj w „The House of Da Vinci” – przygodową grę 3D pełną zagadek. Rozwiąż mechaniczne łamigłówki, odszukaj ukryte przedmioty i tajne przejścia.

• KLUCZOWE CECHY •

ROZWIĄŻ MECHANICZNE ŁAMIGŁÓWKI
Wszystkie skomplikowane mechanizmy i wymagające zagadki zostały zainspirowane wynalazkami Leonarda da Vinci.

SKORZYSTAJ Z INTUICYJNEGO STEROWANIA
Dzięki dotykowemu sterowaniu poruszanie się po warsztacie Leonarda jest wyjątkowo intuicyjne. Każda chwila spędzona w grze jest źródłem wspaniałej zabawy.

ZANURZ SIĘ W ŚWIECIE RENESANSU
Machiny wojenne, skomplikowane zamki, mechaniczne łamigłówki i ukryte przejścia prowadzące do sekretnych komnat wystawią twoje umiejętności na wymagającą próbę.

WYKORZYSTAJ UNIKALNĄ MECHANIKĘ ROZGRYWKI
Odnajduj ukryte przedmioty i mechanizmy, prześwietlając otaczające cię powierzchnie.

ZAJRZYJ W PRZESZŁOŚĆ
Niezwykła rękawica pozwoli ci obserwować wydarzenia z przeszłości, dzięki którym zgłębisz fabułę gry.

• O CZYM OPOWIADA THE HOUSE OF DA VINCI? •
W grze wcielasz się w najbardziej obiecującego ucznia Leonarda da Vinci. Pewnego dnia okazuje się, że twój mistrz zniknął. Nie masz pojęcia, gdzie jest ani co się z nim stało. Aby poznać prawdę, wyruszasz na poszukiwania. Dom Leonarda jest wypełniony łamigłówkami, wynalazkami, tajemniczymi mechanizmami i przedmiotami kryjącymi się w każdym zakamarku przepięknych komnat. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co kryje się za zniknięciem mistrza, musisz wysilić wszystkie komórki swojego mózgu!
Wykorzystując swoją wyobraźnię i historię największego wynalazcy świata, Leonarda da Vinci, stworzyliśmy niesamowitą opowieść, którą wzbogaciliśmy o wspaniałą rozgrywkę dającą graczom unikalne możliwości. Dzięki naszej grze wcielisz się w młodego ucznia Leonarda i zanurzysz się w świecie XVI-wiecznej Florencji. Będziesz manipulować mechanizmami swojego mistrza, łamigłówkami i tajemniczymi urządzeniami, aż w końcu zyskasz władzę nad samym czasem i poznasz tajemnice przeszłości.

Inspiracją wielu wymagających łamigłówek były prawdziwe wynalazki i pomysły Leonarda da Vinci. Tajemnicze lokalizacje powstały na podstawie oryginalnych grafik oraz planów wspaniałej Florencji z roku 1506.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz