Niestety, ta okazja już wygasła
The Grand Tour Pierwszy Odcinek do obejrzenia ZA DARMO
650° Zakończono

The Grand Tour Pierwszy Odcinek do obejrzenia ZA DARMO

13
gru 25. 2016

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gratka dla wszystkich fanów dawnego Top Gear, którzy nie widzieli jeszcze pierwszego odcinka nowej serii Grand Tour. Na stronie brytyjskiego Amazona możecie go obejrzeć do 26.12.16. Rozrywka w sam raz na świąteczny wieczór, po zakończeniu rodzinnego biesiadowania

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May powracają w wysokobudżetowej produkcji przygotowanej dla Amazon Prime.


Nie są to na pewno najwięksi mędrcy świata motoryzacji, ale fanów motoryzacji pozycja obowiązkowa
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

Najlepsze komentarze
Oglądam wszystkie odcinki ale powiem szczerze, że to już nie to samo. RIP Top GEAR. Niestety
13 Komentarzy
Oglądam wszystkie odcinki ale powiem szczerze, że to już nie to samo. RIP Top GEAR. Niestety
No dokładnie, niestety z odcinku na odcinek coraz gorzej
Plus oczywiście w pełni zasłużony, nie mniej moim okiem nieprofesjonalisty, nowa produkcja nawet pod względem montażu i techniki kręcenia poszczególnych materiałów kuleje względem ekipy z BBC..
Avatar
Usunięty25300
Jednak to co robiło BBC było mega, teraz to jakaś kupa do kwadratu. Przez swoje chamstwo zniszczyli to co robili od serca. No ale kto chciałby z tyranami pracować. BBC wybrało spokój i brak kasy niż cały czas obitą ekipę
Edytowane przez: "Usunięty25300" gru 26. 2016
dzięki za info +
Zgadzam się z poprzednimi komentarzami: Top Gear to był mega program! Oglądałem go nie dla samochodów, ale dla prowadzących i ich specyficznego humoru. Bardziej niż wyniki jakie osiągały supersamochody, interesowały mnie chelleneges jakie urządzali prowadzący np. kto będzie szybszy w pokonaniu Londynu: samochód, rower, speed boat?
Choć nowa seria z nimi w Amazonie nadal zachowała to lekkie podejście do poważnego tematu, czy Ferrari jest szybsze niż Porsche i czy nie lepiej kupić jednak BMW. Najlepszy w programie oprócz prowadzących i samochodów jest amerykański kierowca wyścigowy, który wg Clarksona twierdzi, że wytwory europejskiej motoryzacji to komunizm.
Avatar
Usunięty12442
Najbardziej dziwne to to jak ludzie najeżdzają na BBC za słuszne wywalenie Clarksona z programu. Przeczytałem też większośc jego książek bo fajnie się czyta, ale przecież to oczywisty cham, w końcu się doigrał, a i tak na jego buraczane zachcianki i wybryki przymykali oczy na za długi czas, kasa uderzyła mu do głowy jak wielu osobom.
Amerykański badziew, angielskie wydanie miało jajo i pieprzny styl.. temu brakuje tego


Moim zdaniem stary Top Gear był lepszy, ale Grand Tour i tak jest ciekawszy niż większość programów motoryzacyjnych. Choć mam wrażenie, że jest robiony za bardzo na siłę i jest zbyt reżyserowany, a potężny budżet nie przełożył się na "jakość" programu.
strasznie naciągany humor... zwłaszcza Celebrity Splash... ale i tak 1000000x lepszy niż nowy Top Gear
matt190425/12/2016 23:34

Plus oczywiście w pełni zasłużony, nie mniej moim okiem nie …Plus oczywiście w pełni zasłużony, nie mniej moim okiem nieprofesjonalisty, nowa produkcja nawet pod względem montażu i techniki kręcenia poszczególnych materiałów kuleje względem ekipy z BBC..


Mam w jakości hd, dźwięk Dolby i nie wiem czy to podczas montażu czy jednak kompresja ale brakuje mi mocnego soczystego dźwięku silników, pisku opon itp. jakby były w tle a nie na pierwszym miejscu. Za to dokładnie słychać dialogi, muzykę. Szkoda bo mam dobre kino i liczyłem na więcej. Ktoś ma podobnie?
Edytowane przez: "stasic" gru 26. 2016
stasicgru 26. 2016

Mam w jakości hd, dźwięk Dolby i nie wiem czy to podczas montażu czy jed …Mam w jakości hd, dźwięk Dolby i nie wiem czy to podczas montażu czy jednak kompresja ale brakuje mi mocnego soczystego dźwięku silników, pisku opon itp. jakby były w tle a nie na pierwszym miejscu. Za to dokładnie słychać dialogi, muzykę. Szkoda bo mam dobre kino i liczyłem na więcej. Ktoś ma podobnie?

​To nie jest wina Twojego sprzętu tylko realizacji, myślę, że ciężko będzie im wrócić do poprzedniego poziomu.
nie jest źle.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst