Niestety, ta okazja już wygasła
The Elder Scrolls V: Skyrim VR - platforma Steam
142° Zakończono

The Elder Scrolls V: Skyrim VR - platforma Steam

79zł240zł-67%Humble Bundle Okazje
11
142° Zakończono
The Elder Scrolls V: Skyrim VR - platforma Steam
lip 21. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wersja: VR (na hełmy WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI)

Podobno dobra gierka (szczególnie po modach: youtube.com/wat…rrU ). Sam kupiłem z tej promki i mam zamiar sprawdzić (ale to dopiero jak już klucze się pojawią bo obecny zapas wyczerpał się...).

PS: Humblebundle.com daje -67% na tą grę a przelicznik z mojej aktualnej waluty pokazał 79PLN (co może trochę się różnić zależnie od tego gdzie kupujecie i czym płacicie)

PS2: tutaj lista wszystkich wyprzedaży VR: humblebundle.com/sto…ale
Osobiście mogę polecić jeszcze:
Doom VFR (-67%)
Budget Cuts (-50%)
To The Top (-50%)
Eleven Table Tennis VR (-50%)
Sairento VR (-30%)
The Wizards (-40%)
RAW Data (-60%)
Aktualizacje społecznościowe
Humble Bundle Okazje
11 Komentarzy
Widzę minusy lecą... i tak zapytam z ciekawość: to za brak kluczy na obecną chwilę, cena zła czy po prostu uważacie że ta gra jest słaba?
arczi7921/07/2019 08:46

Widzę minusy lecą... i tak zapytam z ciekawość: to za brak kluczy na obe …Widzę minusy lecą... i tak zapytam z ciekawość: to za brak kluczy na obecną chwilę, cena zła czy po prostu uważacie że ta gra jest słaba?


Dziwne. Moze mylą wersje vr zr zwykła.

gg.deals/gam…vr/

Wyglada ze taniej nie było
Battlefront21/07/2019 09:02

Dziwne. Moze mylą wersje vr zr …Dziwne. Moze mylą wersje vr zr zwykła.https://gg.deals/game/the-elder-scrolls-v-skyrim-vr/Wyglada ze taniej nie było


No właśnie też nie rozumiem. Humblebundl pisze że klucze są w drodze - więc to chyba nie o to chodzi. Cena też dobra. A wg takich recenzji jak ta: youtube.com/wat…rrU gra jest naprawdę dobra pod VR.
Ludzie nie zwracają uwagi na dopisek VR albo nie wiedzą co to jest. Idąc dalej tym tropem 😜 było taniej a więc minus.
Lukasz_Pachla21/07/2019 09:27

Ludzie nie zwracają uwagi na dopisek VR albo nie wiedzą co to jest. Idąc da …Ludzie nie zwracają uwagi na dopisek VR albo nie wiedzą co to jest. Idąc dalej tym tropem 😜 było taniej a więc minus.


Dlatego teraz jeszcze dopisałem w pierwszej linijce dużymi literami że wersja pod VR. Może to pomoże... bo szkoda aby ludzie nie skorzystali z tak dobrej ceny (sam długo polowałem na ten zakup).
arczi7921/07/2019 09:30

Dlatego teraz jeszcze dopisałem w pierwszej linijce dużymi literami że we …Dlatego teraz jeszcze dopisałem w pierwszej linijce dużymi literami że wersja pod VR. Może to pomoże... bo szkoda aby ludzie nie skorzystali z tak dobrej ceny (sam długo polowałem na ten zakup).


Cały tytuł wpisałeś duzymi literami więc tego nie widać. Ode mnie + bo gra świetna.
czolo721/07/2019 09:38

Cały tytuł wpisałeś duzymi literami więc tego nie widać. Ode mnie + bo gra …Cały tytuł wpisałeś duzymi literami więc tego nie widać. Ode mnie + bo gra świetna.


Tytuł długi i skopiowałem całość ze strony humble... Już poprawiłem.

PS: Dziwne że okazja dotycząca Fallout'a "na plusie" (mimo że takie promocje na Fallout'a już były) a Skyrim chyba z historycznie najniższą ceną ciągle na minusie. Może ludzie nie lubią tej gry? Hmmm....
Edytowane przez: "arczi79" lip 21. 2019
Battlefront21/07/2019 09:02

Dziwne. Moze mylą wersje vr zr …Dziwne. Moze mylą wersje vr zr zwykła.https://gg.deals/game/the-elder-scrolls-v-skyrim-vr/Wyglada ze taniej nie było


Na summer sale 120 ale nigdy więcej gier bethesdy pod vr
Szymon_Motyka21/07/2019 10:25

Na summer sale 120 ale nigdy więcej gier bethesdy pod vr


Widzę mocne uprzedzenie do Bethesdy Ja w sumie trochę na Doom VFR narzekam bo najlepsza strzelanka pod VR... a nie dali możliwości obrotu z gałek na kontrolerach i fizycznie muszę się obracać (czego skrajnie nie lubię). Poza tym - tak jak pisałem Fallout bardzo mi się podobał i tam już sterowanie zrobili poprawnie.
Edytowane przez: "arczi79" lip 21. 2019
arczi7921/07/2019 10:29

Widzę mocne uprzedzeni do Bethesdy Ja w sumie trochę na Doom VFR n …Widzę mocne uprzedzeni do Bethesdy Ja w sumie trochę na Doom VFR narzekam bo najlepsza strzelanka pod VR... a nie dali możliwości obrotu z gałek na kontrolerach i fizycznie muszę się obracać (czego skrajnie nie lubię). Poza tym - tak jak pisałem Fallout bardzo mi się podobał i tam już sterowanie zrobili poprawnie.


Kupiłem fallout 4 vr. Największe rozczarowanie. Jakby sam fallout 4 nie rozczarował . Ale miałem nadzieję że wersja vr trochę poprawi a bardziej Zepsuło. Doom słyszałem że fajny ale też ograniczony z tego powodu co wymieniłes. Niby jest mod który to poprawia
FYI: Właśnie dostałem klucz na Steam'a... więc jeśli też ktoś czekał to pewnie kulcze zaczęły się już pojawiać.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst