Niestety, ta okazja już wygasła
The Elder Scrolls V 5 Skyrim Special Edition PC
169° Zakończono

The Elder Scrolls V 5 Skyrim Special Edition PC

39,19zł146,99zł-73% Darmowa dostawa DarmowaCDkeys Okazje
7
sie 17.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Fabuła Skyrim rozgrywa się dwieście lat po wydarzeniach przedstawionych w grze Oblivion, nie jest jednak jej bezpośrednią kontynuacją, a nową historią osadzoną w uniwersum The Elder Scrolls. Po śmierci cesarza Martina Septima i zakończeniu kryzysu Otchłani rozpoczęła się czwarta era. Ze względu na brak będącego Smoczym Dziecięciem dziedzica tronu władzę nad Cesarstwem objął Titus Mede. Osłabioną pozycję Cesarstwa wykorzystały elfy reprezentujące Aldmerskie Dominium, wszczynając kilkuletnią wojnę. Cesarz, wiedząc że nie zdoła wygrać konfliktu, podpisał porozumienie znane jako Konkordat Bieli i Złota, którego jednym z ważniejszych punktów jest zakaz wyznawania kultu Talosa – boskiej manifestacji Tibera Septima , pierwszego cesarza.

Ze względu na brak prawowitego dziedzica tronu, Ostrza – sekretna grupa wojowników i mędrców chroniąca cesarzy reprezentujących Smocze Dziecięta – rozpadli się, zaś ochroną cesarza zajęła się elitarna grupa Penitus Oculatus. Po zamordowaniu Najwyższego Króla w prowincji Skyrim, krainie Nordów, rozpoczęła się wojna domowa. Gromowładni, zjednoczeni pod sztandarem Ulfrica Gromowładnego – rebelianta, jarla Wichrowego Tronu, królobójcy i pretendenta do tronu – opowiadają się za suwerennością Skyrim, cesarscy z kolei za nieodłączaniem się od Cesarstwa.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach The Elder Scrolls, gracz rozpoczyna jako bezimienny więzień. Bohater omyłkowo wzięty został za rebelianta, który wraz z Ulfrikiem i kilkoma innymi osobami transportowany jest do Helgen, gdzie ma zostać stracony. Tuż przed egzekucją pojawia się smok wywołując zamieszanie, dzięki któremu bohaterowi udaje się zbiec. Dowiaduje się on, że wojna domowa w Skyrim jest ostatnim ogniwem przepowiedni zapisanej w Pradawnych Zwojach, mówiącej o powrocie smoka Alduina – norskiego boga zniszczenia – który strawi cały świat. Bohater okazuje się być Dovahkiinem (Smoczym Dziecięciem) – namaszczonym przez bogów pogromcą smoków, którego zadaniem jest zapobieżenie zniszczenia Skyrim i Tamriel przez Alduina.
Aktualizacje społecznościowe
CDkeys OkazjeCDkeys kody rabatowe

Grupy

7 Komentarzy
Nie polecam. Strasznie drętwa ta gra
Po 9 godzinach odpuściłem, strasznie toporne sterowanie i system walki
toporem walczyłeś?
Jedna z najcudowniejszych gier na świecie
AdineX217/08/2019 18:23

Nie polecam. Strasznie drętwa ta graPo 9 godzinach odpuściłem, strasznie to …Nie polecam. Strasznie drętwa ta graPo 9 godzinach odpuściłem, strasznie toporne sterowanie i system walki


Też parę razy podchodziłem do tego "cuda" i nigdy nie zrozumiem co ludzie widzą takiego cudownego w tej gierce.
Edytowane przez: "maciej77" sie 17.
DROGO panie
maciej7717/08/2019 19:37

Też parę razy podchodziłem do tego "cuda" i nigdy nie zrozumiem co ludzie w …Też parę razy podchodziłem do tego "cuda" i nigdy nie zrozumiem co ludzie widzą takiego cudownego w tej gierce.


Też przez kilka lat nie potrafiłem do tego podejść. Miałem takie same odczucia jak Wy. Ale jakieś 2-3 lata temu spróbowałem jeszcze raz. Grałem równolegle z kumplem przez discorda, choć to akurat nie ma znaczenia co do samej gry, po prostu bardziej to działało jako mobilizacja żeby się nie poddać za szybko.
Efekt? Jak tylko nauczyłem się sterowania, wtedy dopiero zacząłem czerpać przyjemność z fabuły, klimatu i pierdół w tej grze. Do tego stopnia, że robiłem wszystkie poboczne rzeczy, wszędzie zaglądałem i takie tam. Gra jest po prostu świetna. Czekam na szóstkę, tylko pytanie czy nie będzie rozczarowania.
Do tej gry, jak i wszystkich z tej serii, "to trzeba usiąść na spokojnie synek" . Poświęcić trochę czasu na nauczenie się "obsługi" i wkręcenie się w klimat. Później już tylko zabawa.
Mnogość możliwości, otwarty świat i ciekawe ( w większości) wątki poboczne mające wpływ na główny wątek, w zasadzie dowolny rozwój postaci i eksploracja czego się da - to wszystko daje długie godziny zabawy. To nie jest gra do skończenia w weekend - oczywiście można, ale po co ? skończenie głównego wątku to 20-30% zabawy.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst