Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
130°
Opublikowano 24 lutego 2024

The Elder Scrolls III: Morrowind Game of the Year Edition @ GOG

14,53zł
Opublikowane przez
megalodon
Dołączył w 2019
10 231
4 222

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Gry PC

Znajdź więcej okazji Gry PC

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Gra za 3,37 €

Morrowind to epickie RPG dla jednego gracza w otwartym świecie, które pozwala ci stworzyć dowolną postać. Możesz podążać za głównym wątkiem fabularnym i odkryć źródło złowrogiej plagi, która nawiedziła tę krainę, albo wytyczyć własny szlak, zwiedzić tajemnicze lokacje i rozwinąć postać w zależności od aktywności w grze. Morrowind zawiera niesamowitą grafikę 3D, otwartą rozgrywkę i fantastyczny poziom szczegółowości oraz interaktywności – to gra jakiej jeszcze nie było.

W dodatku Tribunal wyruszamy do stolicy Morrowindu, Twierdzy Smutku, aby spotkać się z dwoma innymi bogami-królami Morrowindu, Almalexią i Sotha Silem. Twoja podróż poprowadzi cię do Mechanicznego Miasta Sotha Sil i potężnych, epickich lochów, w których czekają na ciebie dziwaczne i zabójcze stworzenia, w tym gobliny, władcy liczów i tajemnicze mechanoidy.

Bloodmoon zabiera nas na zamarzniętą wyspę Solstheim, na której czeka śnieg, lawiny i nowe stwory, takie jak śnieżne trolle, rieklingi i wilki... a to tylko niektóre zagrożenia. Masz do wyboru wiele opowieści, możesz bronić kolonii, decydować o jej rozbudowie, a także walczyć z wilkołakami. Możesz też dołączyć do tych ostatnich i stać się jednym z nich, co otwiera zupełnie nową ścieżkę rozgrywki.
Fanatical Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

10 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Jan_Maja
  Dla mnie to najlepsza gra RPG w historii. To była w ogóle pierwsza gra w którą grałem i pozwalała na tak dużą swobodę w otwartym świecie.

  Pamiętam, że jak zabiło się kogoś kto miał wpływ na główną fabułę to wyskakiwał komunikat że przeciąłeś nic przeznaczenie czy coś w tym stylu.

  Dagotha na górze pobiłem ledwo co, a tam nie było możliwości cofnięcia się jak save poszedł i wrogowie nie byli dopasowani to Twojego aktualnego poziomu. Prawdziwy RPG z krwi i kości :).
  Awatar użytkownika SzymonM1
  Ja do dziś pamiętam ten efekt wow jak kupiłem sobie kartę graficzną z Pixel Shader i zobaczyłem wodę po wyjściu spod pokladu Scyda Neen! Ojciec wykręcił korki, za cholerę nie mógł mnie zawołać na obiad
 2. Awatar użytkownika marko_aurelio
  Po co komu dzisiaj ta gra jak istnieje Wiedźmin i Skyrim
  Awatar użytkownika Jan_Maja
  Sentyment to potężne narzędzie. Również marketingowe. Zobacz, jak wielką popularnością cieszą się odświeżone Amigi czy konsola NES
 3. Awatar użytkownika kok985
  Wersja z GOG nie ma wersji PL.
  Awatar użytkownika Rodos
  Jedynie wersja płytowa od cenegi ma spolszczenie
Awatar użytkownika