99°
Zakończono
The Elder Scrolls Anthology powraca!
The Elder Scrolls Anthology powraca!
Gry i konsoleOkazje Muve

The Elder Scrolls Anthology powraca!

Powraca piękna edycja 'The Elder Scrolls' przez długi czas w ogóle niedostępna, na Allegro po 200-300 zł w zakończonych można ją znaleźć, gdyż wydawało się, że jest już nie do ruszenia. Na muve jest za 109.99 zł (z wysyłka gratis i 5% zwrotu rabatu oraz na muve można założyć nowe konto, zapisać się do Newslettera i zamówić z obniżką o 10%), a także dostępna u Blue-Games na Allegro za 99.99 zł + 9.99 zł wysyłka kurierska.

1 Komentarz

Autor

Niezależnie od źródła wysyłka planowana jest na 12 sierpnia, ponieważ będzie to nowa, świeża dostawa. Zerknąłem na Allegro w zakończone po obulikowaniu promocji i teraz tego tak nie widać niestety jak 6 miesięcy temu wstecz, kiedy w zakończonych faktycznie były sztuki po 200-300 zł sprzedane, niestety to już przeszło do archiwum, a w zakończonych są same po 300-400 zł naturalnie niekupione przez nikogo. Sam za tą edycją patrzyłem więc na bieżąco w miarę z ceną byłem.
Edytowane przez: "Felix88" sie 1. 2016

Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Felix88. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst