Niestety, ta okazja już wygasła
The Deed ponownie za darmo @ IndieGala
171° Zakończono

The Deed ponownie za darmo @ IndieGala

ZA DARMO0,01zł Darmowa dostawa DarmowaIndie Gala Okazje
0
wrz 20.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

187836.jpgOstrożnie mroczny akcent na temat tradycyjnej tajemnicy morderstwa, The Deed to gra przygodowa / RPG o ucieczce z morderstwem.

Arran Bruce, prawowity spadkobierca Dunshiel House, wraca do domu rodzinnego po tym, jak odkrywa, że jego nadużywający ojciec postanowił wydziedziczyć go z jego woli na rzecz sadystycznej, obłąkanej młodej siostry. W przypływie gniewu i chciwości Arran postanowił usunąć swoją siostrę z równania, aby przywrócić własne dziedzictwo. Czy uda mu się uciec takiemu plugawemu czynowi?

 • Poznaj rodzinę:
  Poznaj Dunshiel House i poznaj skręconą, dysfunkcyjną rodzinę Arran i ich sługi. Uważaj jednak - wszystko, co powiesz lub zrobisz, może mieć wpływ na wynik Aktu!
 • Wybierz broń:
  Lina, świecznik czy staroświecka trucizna na szczury? Istnieje wiele przedmiotów gospodarstwa domowego, które można wykorzystać w sposób mroczny i nikczemny. Wybierz ostrożnie z dziesięciu możliwych broni morderstwa, mając na uwadze, kto może stać się podejrzanym w wyniku twojego wyboru.
 • Załóż dowody:
  Ojciec, matka, pokojówka, kamerdyner ... każda z tych osób może wziąć winę za haniebny czyn, jeśli znajdziesz odpowiednie dowody, umieść je we właściwym miejscu i zdołasz wzbudzić podejrzenia inspektora.
 • Zmierz się z inspektorem:
  Kiedy czyn zostanie ukończony, nadszedł czas, aby zmierzyć się z muzyką i zostać przesłuchanym przez przebiegły, spostrzegawczy inspektor. Czy możesz uniknąć pytań i odwrócić jego podejrzenia? Czy odejdziesz z wolnego człowieka? Wiele możliwych zakończeń czeka ...
Aktualizacje społecznościowe
Indie Gala Okazje

Grupy

Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst