Niestety, ta okazja już wygasła
The Crew 2 - Edycja Deluxe Xbox One
-214° Zakończono

The Crew 2 - Edycja Deluxe Xbox One

6
maj 4.
Wkrocz na amerykańską scenę sportów motorowych, eksplorując lądy, przestworza i morskie wody Stanów Zjednoczonych w jednym z najwspanialszych otwartych światów, jakie kiedykolwiek powstały. Korzystaj z bogatej gamy egzotycznych samochodów, motocykli, łódek i samolotów, poznaj dreszczyk emocji, mierząc się z całym krajem w próbie umiejętności w najróżniejszych dyscyplinach. Nagrywaj emocjonujące momenty i dziel się nimi, używając tylko jednego przycisku. Sława nadchodzi! Możesz zagrać wspólnie z aż 7 znajomymi online.
Aktualizacje społecznościowe
Ole Ole OkazjeOle Ole kupony rabatowe

Grupy

6 Komentarzy
Król mrozu powrócił!
Grałem w demo i nawet było ciekawe. Czy gra jest warta zakupu porównując do Forzy Horizon?
Danny8318 min

Grałem w demo i nawet było ciekawe. Czy gra jest warta zakupu porównując do …Grałem w demo i nawet było ciekawe. Czy gra jest warta zakupu porównując do Forzy Horizon?


Nie
Kupiłem ostatnio za 28zł na PS Store Hongkong i za tą cenę, przyznam, nie ma krzywdy. Nie wiem jak kształtuje się cena w np. MS Store Argentyna lecz tak czy siak aż 100wki za ten tytuł bym nie dał
W grudniu kupiłem w tej samej sieci (EURO) za 69 zł, a teraz sprzedają za 5 dych więcej?

Nie polecam, pograłem jeden wieczór i udało się odsprzedać za dychę mniej. Gameplay z poprzedniej epoki, grafika również.
Gra warta max 30zl więcej bym nie zapłacił...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst