Niestety, ta okazja już wygasła
The Council – Complete Season @ Steam
114° Zakończono

The Council – Complete Season @ Steam

27,69zł110zł-75% Darmowa dostawa DarmowaGamersgate Okazje
4
114° Zakończono
The Council – Complete Season @ Steam
paź 15. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra za £ 5,50.

The Council to gra epizodyczna, jakiej jeszcze nie było, prezentująca zupełnie nowe oblicze przygodówki narracyjnej, a Twoje wybory i rozwój postaci mają ogromne znaczenie. Podejmuj trudne decyzje i rozwijaj umiejętności, które bezpośrednio wpływają na tok wydarzeń. Konsekwencje Twoich działań są nieodwracalne. Odwiedź świat intryg i poznaj niezwykłe postacie skrywające mroczne sekrety.

Akcja The Council rozpoczyna się w 1793 r. Wcielasz się w rolę Louisa de Richet, członka tajnego stowarzyszenia, który otrzymał zaproszenie na prywatną wyspę położoną u wybrzeży Anglii. Wraz z Tobą na spotkanie przybywa wiele znakomitych postaci, między innymi Napoleon Bonaparte i Jerzy Waszyngton. Jednak wyśmienici goście to niejedyna osobliwość dotycząca czekającego Cię wydarzenia – matka Richeta zaginęła, a każda z barwnych osobistości ma własne ukryte cele do zrealizowania.
Aktualizacje społecznościowe
Gamersgate Okazje
4 Komentarze
Podobno niezła gra, ale wymagana bardzo dobra znajomosc angielskiego, bo dialogi w tej grze sa istotne. Brak polonizacji.
Ograłem pierwszy epizod, który jest dostępny za darmo w PS Store. Bardzo pokręcona acz wciągająca historia i charakterystyczny klimat sprawiły, że miałem ochotę na zakup kolejnych epizodów. Za tą cenę uważam, że naprawdę warto ograć ten tytuł.
Jak znacie angielski bierzcie w ciemno, lepszej gry za 27 ziko nie znajdziecie
Dokładnie, jak uwielbiacie gry przygodowe z tajemnicą do odkrycia i wyborami to zajebista gra. Wystarczy angielski na dobrym poziomie żeby grało się przyjemnie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst