Niestety, ta okazja już wygasła
That level logic 2D PRO
192° Zakończono

That level logic 2D PRO

ZA DARMO4,69złGoogle Play Okazje
4
lis 26. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

207121.jpgCzy jesteś fanem łamigłówek i gier logicznych? Pobierz wyjątkową grę logiczną z wieloma zagadkami już teraz! Czy potrafisz rozwiązać trudne zagadki i łamigłówki? Świat labiryntów logicznych czeka na Ciebie! Hardcorowe puzzle nie pozostawią Cię obojętnym, ponieważ możesz przejść ten sam poziom w nowy sposób! Po prostu kliknij Graj i graj!

Wpadłeś w prymitywny świat i jesteś uwięziony, gdzie możesz znaleźć jedzenie? Włącz mózg, ponieważ musisz przeżyć za wszelką cenę! Szukaj wyjść i rozwiązań unikalnych zagadek, rozwiązuj skomplikowane łamigłówki, wykonuj zadania! To nie jest tylko gra tla, 2d lub survival, to prawdziwy test iq! Rozwiązuj zagadki, odnajduj wyjścia i jedzenie raz za razem! Wejdź do labiryntu z przeszkodami i kolcami, skacz z platformy na platformę, postępuj zgodnie z instrukcjami i znajdź ofiarę, aby nie umrzeć!

Czy możesz ponownie przejść poziomy, ale za każdym razem w nowy sposób? Unikalna łamigłówka, która podbiła graczy na całym świecie, czeka na Ciebie!
Ta gra indie została zaprojektowana specjalnie dla tych, którzy są gotowi na logiczne przygody, łamigłówki i powtarzające się poziomy w kółko! Rozwiązuj rebusy, spróbuj różnych scenariuszy przejścia, odnajduj wyjścia i jedzenie raz za razem!

Biegaj, odblokowuj nowe poziomy, bądź uważny, nie przegap wskazówek! Ciesz się nowymi poziomami łamigłówek i zagadek w zabawnym prymitywnym świecie! Zdobądź bonusy za właściwe decyzje, unikaj kolców, podbijaj poziomy! Spraw, by mięso było pełne i nie trać życia! Podejmuj nadzwyczajne decyzje, ulepszaj swój intelekt, myśl logicznie i nie poddawaj się! Spróbuj ponownie ukończyć poziom w inny sposób!
Nie bój się trudności, zbieraj bonusy i uzyskaj podpowiedzi już teraz! Połączenie gry przetrwania i układanki nie pozostawi nikogo obojętnym! Pobierz teraz i graj za darmo!

Funkcje:

* Wiele złożonych i niezbyt zaawansowanych poziomów, które nie pozwolą Ci się nudzić
* Zagadki, które teraz pompują twój mózg
* Zagraj w darmowe gry indie i rozwiązuj zagadki
* Ukończ ten sam poziom w grach logicznych.
* Unikalny styl graficzny
* Pobierz teraz darmową grę 2d
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

4 Komentarze
Czy język da się zmienić niż na inny niż naszych wschodnich braci słowian ? [lenia mam i nie chce mi się klikać w "idź do okazji"]
Dramat sterowanie w tym
nawalone reklam
eter26/11/2019 22:37

Czy język da się zmienić niż na inny niż naszych wschodnich braci słowian ? …Czy język da się zmienić niż na inny niż naszych wschodnich braci słowian ? [lenia mam i nie chce mi się klikać w "idź do okazji"]


Angielski jeszcze do wyboru
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst