Testuj produkty P&G z Carrefour
342°Zakończono

Testuj produkty P&G z Carrefour

64
cze 29. 2016
Aktualizacja 1
Pula zwrotów powiększyła się o 40.000zł. Szansę na otrzymanie zwrotu mamy tylko do jutra.
Promocyja !

Druga bodajże już seria testowania produktów P&G z Carrefour.
Start 01.06 - end 30.06

Kupujesz produkt z listy produktów w regulaminie (zwrot do określonej kwoty), wypełniasz formularz, przesyłasz listownie i czekasz na zwrot
Aktualizacje społecznościowe
64 Komentarze
uczestnicy poprzedniej akcji mogą brać udział?
według Regulaminu nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań carrefour.pl/-/m…shx
Jedno gospodarstwo domowe rozumiane jako jeden adres zamieszkania lub zameldowania może otrzymać co najwyżej jeden Rabat przy zakupie Produktów Promocyjnych jednej marki. Jeżeli Uczestnik lub Uczestnicy z jednego gospodarstwa domowego prześlą więcej niż jedno zgłoszenie do Promocji dotyczące tej samej marki Produktu Promocyjnego, do udziału w Promocji zostanie zakwalifikowane tylko pierwsze takie zgłoszenie.


W tamtem edycji wiele osób trzepało sobie zwroty na każdego z rodziny więc koniec z tym.
Zbanowany
Wcale nie koniec. Np. zona moze kupic oralb oraz wizir, a masz mach3 oraz PANTENE. Czyli nie moze byc tych samych marek
Autor
OK to uczestników poprzedniej promo zapytam tylko jak to jest z wysyłaniem zgłoszeń. rozumiem że jedna osoba może hurtem puścić w 1 liście dwa formularze , 2 marek . Jak to jest jeżeli hurtem chciałbym puścić formularze 2 osób - tj 4 , musze to zrobić w 1? - 2 ? listach / 1 list z 2 listami w srodku , czy kazdy formularz osobno

A w zeszłym roku wszyscy dostali zwrot? Jest pewnie limit ile osób może skorzystać- muszę się spieszyć z zakupami, czy mogę spać spokojnie, że jeśli zrobię zakupy i wyślę formularz w tym/ przyszłym tygodniu na to pewno dostanę zwrot?
Zbanowany
mathkaczycze 1. 2016

OK to uczestników poprzedniej promo zapytam tylko jak to jest z wysyłaniem …OK to uczestników poprzedniej promo zapytam tylko jak to jest z wysyłaniem zgłoszeń. rozumiem że jedna osoba może hurtem puścić w 1 liście dwa formularze , 2 marek . Jak to jest jeżeli hurtem chciałbym puścić formularze 2 osób - tj 4 , musze to zrobić w 1? - 2 ? listach / 1 list z 2 listami w srodku , czy kazdy formularz osobno
mozna bylo wyslac dowolna ilosc w 1 liscie
Zbanowany
malinucze 1. 2016

A w zeszłym roku wszyscy dostali zwrot? Jest pewnie limit ile osób może sk …A w zeszłym roku wszyscy dostali zwrot? Jest pewnie limit ile osób może skorzystać- muszę się spieszyć z zakupami, czy mogę spać spokojnie, że jeśli zrobię zakupy i wyślę formularz w tym/ przyszłym tygodniu na to pewno dostanę zwrot?
troche to trwalo - mysle ze mozesz spokojnie zrobic zakup za tydzien
Autor
https://www.pepper.pl/profile/anna666 dzwoniłem się dowiadywać - w teorii polecane jest przesyłanie każdego zgłoszenia osobno,
a obligatoryjnie kazde w osobnej kopercie ( 1 osoba - 2 koperty )

pytałem się o zbiorcze wysłanie np 4 kopert w 1 kopercie - można, ale jesli dostaniesz zwrot tylko za 1 :P to juz reklamacji nie masz, bo masz potwierdzenie nadania 1 nie 4, na własne ryzyko
to jest ta promocja co w zeszłym roku agencja reklamowa zrobiła wałek? W regulaminie mieli podział na 3 miesiące A oni wydali kasę wcześniej i mieli gdzieś regulamin?
Zbanowany
Dzięki za informacje. Ja napisałam w sumie jak to robiłam rok temu. Może teraz jest inaczej. a lepiej mieć na paragonie pojedyncze towary czy po dwa?
Autor
teraz jest chyba juz tylko tak ze pojedynczy , nie mozesz na dwoch w ogole
wałek zrobili ze zmiana regulaminu cos tam czytalem , nie bralem udzialu w 1 akcji , ale teraz masz 1 mc :P to ci nie zmienia :P

też nie brałem bo czekałem na ostatni miesiąc, najlepsze p&g to dziwna firma wysyłam im info że agencja reklamowa rybi wał - mają to gdzieś, wysyłam info że groupon sprzedaje podróbki końcówek szczoteczek nazywając je oryginalnymi (mam ich ekspertyzę na to) też mają to gdzieś. Już się nie dziwię, że w sieci tyle tandetnej podróby skoro właściciel marki w ogóle nie reaguje na to.
Robert83cze 1. 2016

to jest ta promocja co w zeszłym roku agencja reklamowa zrobiła wałek? W re …to jest ta promocja co w zeszłym roku agencja reklamowa zrobiła wałek? W regulaminie mieli podział na 3 miesiące A oni wydali kasę wcześniej i mieli gdzieś regulamin?Tak dokładnie to Ci sami wałkarze.
Zbanowany
wordlordcze 1. 2016

Tak dokładnie to Ci sami wałkarze.

​ ja dostałam rok temu kasę bez najmniejszych problemów
Zbanowany
mathkaczycze 1. 2016

teraz jest chyba juz tylko tak ze pojedynczy , nie mozesz na dwoch w …teraz jest chyba juz tylko tak ze pojedynczy , nie mozesz na dwoch w ogolewałek zrobili ze zmiana regulaminu cos tam czytalem , nie bralem udzialu w 1 akcji , ale teraz masz 1 mc :P to ci nie zmienia :P

​ mylisz się przeczytaj dokładnie regulamin ja przeczytałam
anna666cze 1. 2016

​ ja dostałam rok temu kasę bez najmniejszych problemówJa też, ale kilka kuponów znajomych nie poszło, bo czekali do ostatniego miesiąca, a na reklamację nie odpowiedzieli. W mich oczch firma zachowała sie bardzo niprofesjonalnie.
Czy dobrze myślę, że z jednego gospodarstwa domowego np. facet może kupić dowolny produkt z listy i dostać zwrot, i tak samo z tego adresu jeszcze np. żona, dzieko1 dziecko2, ale pod warunkiem, że każdy kupi produkt innej marki i za niego wnioskuje o zwrot? Czyli np. nie moga obie osoby wziac proszu do prania vizir, ale juz 1 osoba vizir, druga osoba bonux, trzecia ariel okej?
Zbanowany
dzieko chyba nie - pewnie musi byc pelnoletnie
zona moze 2 z innych kategorii, i maz kolejne 2 z innych. Przeczytaj wyzej
na paragonie mam A_MASZ Gillette MAC -a lista z regulaminu : Mach3 maszynka do golenia + wklad 1
W takich sytuacjach trzeba prosić o potwierdzenie co się zakupiło z pieczątką sklepu albo wołac fakturę? i czy na fakturze mogą wpisać normalnie nazwę a nie te brednie co mają na paragonie?
Inna sprawa w regulaminie jest: Mach3 Turbo maszynka d/g + wklad 2 a w opakowaniu są 4 wkłady i co kupować? na dodatek całość figuruje jak wkład gillete (opis paragonu)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy