Niestety, ta okazja już wygasła

Tester kabli. 45 zł - kupon sklepu 10 zł = 35 zł. (-10 zł kupon shopee jeżeli nie został wcześniej wykorzystany) Darmowa dostawa

mar 24. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kompletny zestaw sieciowy
Podręczny zestaw dzięki któremu jest możliwe testowanie starych lub tworzenie nowy lokalnych sieci komputerowych LAN. Komplet wyposażony jest we wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do prac przy sieci internetowej w domu i biurze.
Główne przyrządy
Kompletny zestaw - w zestawie znajduje się tester kabli, zaciskarka, wciskacz, wtyki RJ 45, stripper, śrubokręt płaski i krzyżak oraz narzędzia do cięcia kabli. Całość pozwala na usunięcie wszelakich usterek i jest niezbędnikiem każdego instalatora sieci.
Tester kabli - przeznaczony do testowania kabli typu: UTP, FTP, STP i kabli telefonicznych RJ12, RJ11. 9 kontrolek (diody Led ) wskazuje poprawność połączenia, umożliwia wykrycie błędnych połączeń, zwarć a także jakichkolwiek przerw w okablowaniu.
Zaciskarka - przeznaczona do wtyków modularnych typów: 8P8C/RJ45, 6P6C/RJ12, 6P4C/RJ11. Wykonana z hartowanej stali. Urządzenie jest wyposażone w 2 noże - przycinający i do ściągania izolacji. Wymienne ostrza pozwalają na używanie zaciskarki przez wiele lat.
Etui - zestaw zapakowany w praktyczne etui, które pozwala na przechowywanie wszystkich potrzebnych narzędzi w jednym miejscu, co umożliwia zachowanie porządku, dzięki czemu żadna, potrzebna część nie zgubi się.


Tester NS-468
Tester NS-468 sprawdza poprawność zaprawienia kabla, kolejność żył we wtyku RJ-45, RJ-12 oraz RJ-11. Tester posiada dwie prędkości testu.
Tester może być pozostawiony z jednej strony przewodu, natomiast pilotem można wpiąć się na drugim końcu i dokonać pomiaru.
Urządzenie składa się z dwóch części tester oraz pilot - dzięki czemu można testować końce kabla znajdujące się w różnych pomieszczeniach.
Istnieje możliwość rozłożenia urządzenia na dwie części (można testować kable przeciągnięte np. przez ścianę).
Wciskacz LSA
Profesjonalne narzędzie wciskające wyposażone w obcinaczkę i wyciągacz. Przystosowane do przewodów telekomunikacyjnych i teleinformatycznych na złączach typu LSA.
Ściągacz izolacji
Narzędzia do ściągania izolacji zabezpieczającej z przewodów sieciowych i zwykłych.
Zaciskarka
Narzędzie służące do zaciskania wtyków modularnych. Wyposażona w obcinarkę, blokadę otwarcia oraz boczny mechanizm zaciskania.
Typy złącz wtyków:
- 8p8c (RJ45)
- 6p6C (RJ12)
- 4p4c (RJ11)
Zestaw zawiera
- zaciskarka
- wciskacz
- ściągacz izolacji
- tester
- 2 narzędzia do cięcia kabli
- 2 śrubokręty
- 10 wtyków RJ45
- kod produktu 005427
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
85 Komentarzy
Prześlij Komentarz