Niestety, ta okazja już wygasła

Test Gallupa - badanie CliftonStrengths 34

lis 12. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Badanie talentów CliftonStrengths™ zostało zaprojektowane, aby pomóc zidentyfikować obszary o najwyższym potencjale do rozwoju mocnych stron. Diagnoza ta jest wynikiem ponad 40 lat systematycznych badań Instytutu Gallupa nad talentami oraz tym, w jaki sposób przyczyniają się one do efektywności osobistej i zespołowej. W wyniku analiz wyłoniono 34 talenty (ang. talent themes) uniwersalne ze względu na płeć, wiek, pochodzenie, zajmowane stanowisko i branżę zawodową. W zależności od wybranej opcji, po ukończeniu badania talentów, otrzymasz informację o Twoich 5 najsilniejszych talentach (TOP 5) lub o pełnej sekwencji 34 talentów (ALL34).

strengthscommunity.pl/jak-wykonac-badanie-talentow-cliftonstrengths/

Cena regularna w złotówkach to 255 PLN, cena w dolarach 49,99$ (190,60 PLN wg Revolut).

Z kodem Gift34 cena w złotówkach spadnie do 168,30 PLN, natomiast cena w $ wyniesie 32,99$ (125,72 PLN wg Revolut). Przy zakupie w dolarach trzeba podać amerykański adres*.

Kod zadziała tylko z badaniem CliftonStrengths 34 (promocja nie obejmuje Top 5 CliftonStrengths oraz CliftonStrengths 34 Upgrade).

*Przy wpisywaniu adresu wybierzcie jakiś stan gdzie nie ma podatków od dóbr cyfrowych. Inaczej doliczy Wam około 2-3 USD podatku. Ja wygenerowałem sobie adres dla Oregonu. Można też dla New Hampshire, Montana i Delaware.

Tutaj macie stronę do generowania adresów i po prawej wybiera się stan, z którego ma być adres:

fakeaddressgenerator.com/Wor…ss1
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
84 Komentarze
Prześlij Komentarz