Niestety, ta okazja już wygasła
Tesco, kawa Jacobs Kronung 200g
-40° Zakończono

Tesco, kawa Jacobs Kronung 200g

17,99zł24,99zł-28%Tesco Okazje
4
sie 25.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Znalezione w Tesco Górczewska w Warszawie. Cena obowiązuje do 05.09.2019.
Aktualizacje społecznościowe
Tesco OkazjeTesco kody rabatowe

Grupy

4 Komentarze
Nie jest to aż tak dobra okazja, może w Tesco lub w sklepach stacjonarnych, nie wszyscy kupują w sklepach internetowych.
Na internecie w przynajmniej 6 sklepach jest poniżej tej ceny.
Na temat gustów się nie dyskutuje, dla tych co lubią kawę rozpuszczalną jest to jedna z lepszych kaw. Dla tych co piją kawę ziarnistą, ta kawa nie przypadnie Wam do gustu, jest zbyt kwaśna.
miki8825/08/2019 17:02

Nie jest to aż tak dobra okazja, może w Tesco lub w sklepach s …Nie jest to aż tak dobra okazja, może w Tesco lub w sklepach stacjonarnych, nie wszyscy kupują w sklepach internetowych. Na internecie w przynajmniej 6 sklepach jest poniżej tej ceny.


Możesz podać kilka adresów?

edycja:
widzę, że jakoś się nie udało ... nic dziwnego, ja też nie znajduję taniej.
Mogę stwierdzić, że szanowne Towarzystwo po raz kolejny nieelegancko potraktowało DOBRĄ ofertę, ale kto Wam zabroni ... tyle, że to jest IMO żałosne.
Edytowane przez: "JEAKAR" sie 26.
JEAKAR25/08/2019 21:52

Możesz podać kilka adresów?edycja:widzę, że jakoś się nie udało ... nic dzi …Możesz podać kilka adresów?edycja:widzę, że jakoś się nie udało ... nic dziwnego, ja też nie znajduję taniej.Mogę stwierdzić, że szanowne Towarzystwo po raz kolejny nieelegancko potraktowało DOBRĄ ofertę, ale kto Wam zabroni ... tyle, że to jest IMO żałosne.


Dokładnie, niektórym od ostatnich wyprzedaży w Tesco w głowach się poprzewracało i myślą, że tak będzie zawsze. Kawy w takiej cenie nie da się znależć taniej.
zona_moja27/08/2019 11:18

Dokładnie, niektórym od ostatnich wyprzedaży w Tesco w głowach się popr …Dokładnie, niektórym od ostatnich wyprzedaży w Tesco w głowach się poprzewracało i myślą, że tak będzie zawsze. Kawy w takiej cenie nie da się znależć taniej.Tak jest, ale tu często, jak ktoś wcześniej zauważył obowiązuje "zasada" >>> widzisz minus - dajesz minus ... myślenie jest wyłączone.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst