Niestety, ta okazja już wygasła
Termos ze stali nierdzewnej VIOMI Przenośny czajnik 1,5 L
-127° Zakończono

Termos ze stali nierdzewnej VIOMI Przenośny czajnik 1,5 L

87zł97,22zł-11%joybuy Okazje
11
lip 17.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

$22.99(87zł)

● Pojemność: 1500 ml
● Super izolacja, izolacja termiczna / zimna przez 12 godzin
● Doskonały rozmiar utrzymuje nawilżenie na zewnątrz i łatwo mieści się w torbie podczas pieszych wycieczek, biwakowania
● Szczelny, bez obaw o zamoczenie torby
Aktualizacje społecznościowe
Joybuy OkazjeJoybuy kupon

Grupy

11 Komentarzy
Do yerby spoko
Czajnik służy do zagotowania wody. Czy to urządzenie na to pozwala? Jeśli nie, to nie jest czajnikiem tylko termosem. Poza tym, z założenia jak coś izoluje to nie nadaje się do podgrzewania/chłodzenia jednocześnie. Opis wprowadza w błąd.
Już Siajomi się znudziło?
myk17/07/2019 06:55

z założenia jak coś izoluje to nie nadaje się do podgrzewania/chłodzenia j …z założenia jak coś izoluje to nie nadaje się do podgrzewania/chłodzenia jednocześnie. Opis wprowadza w błąd.

Jak to? Jak izolacja ścian ma przeszkadzać w podgrzewaniu zawartośći?

Mnie zastanawia raczej jak "Doskonały rozmiar utrzymuje nawilżenie na zewnątrz"?
Edytowane przez: "vooy" lip 17.
Szukam do starszej osoby (problemy z pamięcią) czegoś takiego jak czajnik bezprzewodowy, taki że zdalnie uruchamiam (wifi) i jak się zagotuje to się wyłączy.
Jest może coś takiego?
myk17/07/2019 06:55

Czajnik służy do zagotowania wody. Czy to urządzenie na to pozwala? Jeśli n …Czajnik służy do zagotowania wody. Czy to urządzenie na to pozwala? Jeśli nie, to nie jest czajnikiem tylko termosem. Poza tym, z założenia jak coś izoluje to nie nadaje się do podgrzewania/chłodzenia jednocześnie. Opis wprowadza w błąd.


To jest termos raczej do zastosowania domowego ze względu na trwale przytwierdzoną rączkę, która jest trochę problematyczna jeśli chodzi o transport. Osobiscie polecam. Sprawdza się zarówno w lato jak i w zimę. Cena bardzo dobra. Widać, ze niektorzy twardo upierają się, że jak Xiaomi to tylko telefon a gdyby zdecydowali się zrobić wibrator to wasze dziewczyny pobiegłyby po nie.
marcinsu17/07/2019 07:40

Szukam do starszej osoby (problemy z pamięcią) czegoś takiego jak czajnik b …Szukam do starszej osoby (problemy z pamięcią) czegoś takiego jak czajnik bezprzewodowy, taki że zdalnie uruchamiam (wifi) i jak się zagotuje to się wyłączy.Jest może coś takiego?


kazdy czajnik podpięty np. do sonoffa
vooy17/07/2019 07:40

Jak to? Jak izolacja ścian ma przeszkadzać w podgrzewaniu zawartośći?Mnie z …Jak to? Jak izolacja ścian ma przeszkadzać w podgrzewaniu zawartośći?Mnie zastanawia raczej jak "Doskonały rozmiar utrzymuje nawilżenie na zewnątrz"?


To spróbuj podgrzać zawartość termosa/kubka termicznego na kuchence...
myk17/07/2019 07:47

To spróbuj podgrzać zawartość termosa/kubka termicznego na kuchence...


Myślałem że to w opisie ma czajnik bo to czajnik elektryczny, przecież nikt plastiku nie zbliży do wysokiej temperatury.
myk17/07/2019 06:55

Poza tym, z założenia jak coś izoluje to nie nadaje się do pod …Poza tym, z założenia jak coś izoluje to nie nadaje się do podgrzewania/chłodzenia jednocześnie. Opis wprowadza w błąd.


Czyli z założenia taki boiler nie ma prawa działać
myk17/07/2019 07:47

To spróbuj podgrzać zawartość termosa/kubka termicznego na kuchence...


Zwykły czajnik elektryczny też stawiasz na kuchence?
studzin17/07/2019 08:36

Czyli z założenia taki boiler nie ma prawa działać ;)Zwykły czajnik elek …Czyli z założenia taki boiler nie ma prawa działać ;)Zwykły czajnik elektryczny też stawiasz na kuchence?


Rozumiem, że zdajesz sobie sprawę skąd ciepło pojawia się w bojlerze? Z zewnątrz czy z wewnątrz?

Czajnik elektryczny ma własne zasilanie, mistrzu. Na siłę próbujesz coś dowieść czy nie ogarniasz rzeczywistości?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst