Zakończono
Termos TATONKA 1,0L za 69 zł @ Skalnik
Termos TATONKA 1,0L za 69 zł @ Skalnik
Pozostałe ofertyOkazje Skalnik

Termos TATONKA 1,0L za 69 zł @ Skalnik

admin

W Skalniku możemy zaopatrzyć się Termos marki Tatonka pojemności 1 litra

Termos jest wykonany ze stali szlachetnej 18/8, a dzięki wysokim właściwościom izolacyjnym nawet w najdalszej podroży będziemy mogli się cieszyć zimnymi lub gorącymi napojami w niezmienionej temperaturze.

W Skalniku termos możemy kupić za 69zł (jego poprzednia cena 99,9zł), a w pozostałych sklepach online przyjdzie nam zapłacić około 85zł. Dobra okazja, aby zaopatrzyć się w wysokiej jakości sprzęt na biwak w atrakcyjnej cenie.

Wymiary: 30,0 x 9,1 cm
Pojemność: 1,0 l
Ciężar: 520 g
Materiał: Stal szlachetna 18/8

4 Komentarze

Tatonka brzmi mi z rosyjskiego trochę. Co to za producent? Chodzi mi o jakość.

Autoradmin

"Tatonka jest niemiecką firmą, która oferuje szeroki asortyment produktów, dla ludzi aktywnie spędzających czas wolny. Obejmuje on odzież, plecaki, namioty, torby, torebki, saszetki, pokrowce, menażki, termosy, apteczki. Tatonka łączy w sobie niemiecką solidność, świetne wykonanie przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów oraz niepowtarzalny design i kolorystykę."

To może się skuszę dzięki

edytor

Tatonka ma baaaardzo dobre produkty outdoorowe/urystyczne. W porównaniu Tatonka z innymi producentami jak Fjord Nansen i inni, to jak porównanie Mercedesa i Fiata. Fakt, sprzęt jest drogi (czasem absurdalnie), ale służy latami.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst