Zakończono
Termos TATONKA 1,0L za 69 zł @ Skalnik
Termos TATONKA 1,0L za 69 zł @ Skalnik

Termos TATONKA 1,0L za 69 zł @ Skalnik

admin
W Skalniku możemy zaopatrzyć się Termos marki Tatonka pojemności 1 litra

Termos jest wykonany ze stali szlachetnej 18/8, a dzięki wysokim właściwościom izolacyjnym nawet w najdalszej podroży będziemy mogli się cieszyć zimnymi lub gorącymi napojami w niezmienionej temperaturze.

W Skalniku termos możemy kupić za 69zł (jego poprzednia cena 99,9zł), a w pozostałych sklepach online przyjdzie nam zapłacić około 85zł. Dobra okazja, aby zaopatrzyć się w wysokiej jakości sprzęt na biwak w atrakcyjnej cenie.

Wymiary: 30,0 x 9,1 cm
Pojemność: 1,0 l
Ciężar: 520 g
Materiał: Stal szlachetna 18/8

4 Komentarze

Pepper

Tatonka brzmi mi z rosyjskiego trochę. Co to za producent? Chodzi mi o jakość.

Autor admin

"Tatonka jest niemiecką firmą, która oferuje szeroki asortyment produktów, dla ludzi aktywnie spędzających czas wolny. Obejmuje on odzież, plecaki, namioty, torby, torebki, saszetki, pokrowce, menażki, termosy, apteczki. Tatonka łączy w sobie niemiecką solidność, świetne wykonanie przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów oraz niepowtarzalny design i kolorystykę."

Pepper

To może się skuszę dzięki

Pepper

Tatonka ma baaaardzo dobre produkty outdoorowe/urystyczne. W porównaniu Tatonka z innymi producentami jak Fjord Nansen i inni, to jak porównanie Mercedesa i Fiata. Fakt, sprzęt jest drogi (czasem absurdalnie), ale służy latami.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst