Niestety, ta okazja już wygasła
Termometr smart  bluetooth dla dzieci opaska
178° Zakończono

Termometr smart bluetooth dla dzieci opaska

37,66zł54,80zł-31% Darmowa dostawa DarmowaBanggood Okazje
9
sty 27. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena 10,99$. W Polsce podobny w sklepie medycznym kosztuje 169 zł.
Aplikacja dostepna na iOS 7.0 lub wyżej oraz na androida 4.3 lub wyżej.

Termometr opaskowy został zaprojektowany dla dzieci. Na czym polega jego inteligencja i jak może przydać się rodzicom? Termometr jest noszony na ręce dziecka przez cały czas w czasie infekcji, nie powodując przy tym dyskomfortu. Rodzic jest informowany za pomocą aplikacji na telefon z iOS/Android. Noszenie go non stop powoduje, iż temperatura ciała będzie zbierana w sposób ciągły, pozwalając opiekunom na śledzenie jej w trakcie całej doby i zapisywaniu pomiarów temperatury w archiwum aplikacji na telefon. W przypadku gorączki lub zbyt wysokiej temperatury opaska zaalarmuje o tym rodziców niemal natychmiast. Umożliwi to szybką reakcję i podjęcie kroków w celu obniżenia temperatury. Dzięki innowacyjnej opasce opiekun otrzymuje najbardziej aktualne pomiary temperatury oraz może śledzić jej zmiany w ciągu doby.
Technologia wykorzystuje do bezprzewodowego połączenia ze smartfonem moduł Bluetooth 4.0. W rodzaju bransoletki/opaski znajduje się z sensor ciepła wysyłający zebrane informacje do telefonu w czasie rzeczywistym. Jest jeszcze jedna zaleta takiego rozwiązania. Nie musimy budzić dziecka i przerywać mu snu, gdy będzie potrzeba podglądu w jego temperaturę. Podobnie w nocy. Gdy ciepło zacznie się niebezpiecznie podnosić, rodzic może zostać obudzony podczas swojego snu i powiadomiony o nietypowej sytuacji alertem na telefon.

Aplikacja została przygotowana na platformy iOS oraz Android. Oprócz wglądu w statystyki, posiada również opcję dzielenia się danymi, więc możemy je przykładowo przesłać lekarzowi lub pokazać przebieg bezpośrednio na ekranie smartfona w trakcie wizyty lekarskiej.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

9 Komentarzy
Posiadam . Ale wskazania termometru dają dużo do życzenia. Blad wynosi nawet 0.5-0.7 st C. Nie laczy sie z xiaomi mi5 (moze tylko z moim ma problemy) U mnie dziala tylko z galaxytab 3
Ale sam pomysł rewelacyjny. Az się dziwię, że nie pomyślałem o tym wcześniej
Pasek27/01/2018 21:56

Posiadam . Ale wskazania termometru dają dużo do życzenia. Blad wynosi n …Posiadam . Ale wskazania termometru dają dużo do życzenia. Blad wynosi nawet 0.5-0.7 st C. Nie laczy sie z xiaomi mi5 (moze tylko z moim ma problemy) U mnie dziala tylko z galaxytab 3

​jaka app ze sklepu Googla z nią działa?
wwwsty 27. 2018

​jaka app ze sklepu Googla z nią działa?


Visible fever
Był wcześniej za 5,97$
m_r_csty 27. 2018

Był wcześniej za 5,97$


Trzeba było dodać, a nie teraz się chwalić
Się nie chwalę tylko stwierdzam fakt że był w takiej cenie. A dowiedziałem się o tym dopiero jak szukałem na jego temat jakichś informacji.
Mam i polecam
To ale będzie teraz mały samuraj z niego, albo mała Abba UPSSSS myślałem, że to na czole się nosi hehe
Edytowane przez: "zimny" lut 9. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst