Niestety, ta okazja już wygasła
TERMOMETR BEZDOTYKOWY TMB-100 COLOR TECH-MED
-27° Zakończono

TERMOMETR BEZDOTYKOWY TMB-100 COLOR TECH-MED

59zł79zł-25% Darmowa dostawa DarmowaAllegro Okazje
25
lis 17. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wstawiam dużo lepszy termometr niż ten z głównej strony, który miał być Xiaomi, a okazał się podróbą i owczym pędem zdobywa plusy. Sprawdzony sprzęt posiadający większy zakres temperatur z darmową wysyłką SMART plus cztery monety.
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe

Grupy

25 Komentarzy
Kupiłem tamten.. chyba kupię i ten hehe .. takiego sprzętu nigdy za mało.. dzieci mi co chwilę robią zawody w niszczenie
Ale przecież na poprzedniej okazji nie było nigdzie napisane, że jest z Xiaomi. Było to jedynie napisane w tytule aukcji na BG, ale każdy wiedział, że to nie Xiaomi. Poza tym juz wiele osób go dostało i jest w pełni sprawny i działający, a rozbieżności temperatur są praktycznie w zakresie błędu pomiarowego.
szymonx2017/11/2019 17:47

Ale przecież na poprzedniej okazji nie było nigdzie napisane, że jest z Xi …Ale przecież na poprzedniej okazji nie było nigdzie napisane, że jest z Xiaomi. Było to jedynie napisane w tytule aukcji na BG, ale każdy wiedział, że to nie Xiaomi. Poza tym juz wiele osób go dostało i jest w pełni sprawny i działający, a rozbieżności temperatur są praktycznie w zakresie błędu pomiarowego.


Pamiętasz może haki zakres samych temperatur w tamtej wstawce? Telefon mi chwilowo działa jakby miał zdechnac
Drogo ➖
Minus za mądralowanie w opisie
maniak700017/11/2019 17:49

Pamiętasz może haki zakres samych temperatur w tamtej wstawce? Telefon mi c …Pamiętasz może haki zakres samych temperatur w tamtej wstawce? Telefon mi chwilowo działa jakby miał zdechnac


Measuring Range 32℃~42.9℃(Body Temperature)
hochland17/11/2019 17:56

Measuring Range 32℃~42.9℃(Body Temperature)


Dzięki.. W między czasie jakaś grafikę mi załadowało ze niby z temperaturą 97 stopni Celsjusza hehe
Zaczyna się zima.. trochę nie wiem .. kto i dlaczego tak się udziela.
A ja skorzystam z tego. Dzięki

Choć lepiej było go dać w komentarzu tamtej okazji jako wg Ciebie lepszą alternatywę niż jako oddzielną okazję, która na chwilę obecną nie jest jakaś szczególną okazją a ma swoją normalną cenę i jedynie polecasz jako wg Ciebie lepszy. Za to łapiesz niestety minusy.
Patryk.Szak17/11/2019 18:03

A ja skorzystam z tego. DziękiChoć lepiej było go dać w komentarzu tamtej o …A ja skorzystam z tego. DziękiChoć lepiej było go dać w komentarzu tamtej okazji jako wg Ciebie lepszą alternatywę niż jako oddzielną okazję, która na chwilę obecną nie jest jakaś szczególną okazją a ma swoją normalną cenę i jedynie polecasz jako wg Ciebie lepszy. Za to łapiesz niestety minusy.


Tam też to było podawane i zginęło w tłumie komentarzy.

Skoro ludzie wolą zapłacić 20 zł mniej, czekać ponad miesiąc i mieć gorszy produkt to ok.

Zamykam
Edytowane przez: "hochland" lis 17. 2019
Berzelot17/11/2019 17:53

Drogo ➖


Za dobrej jakości pewny sprzęt... niewiele względem mniej pewnego chinola, którego oczywiście też zamówiłem hehe
Patryk.Szak17/11/2019 18:03

A ja skorzystam z tego. DziękiChoć lepiej było go dać w komentarzu tamtej o …A ja skorzystam z tego. DziękiChoć lepiej było go dać w komentarzu tamtej okazji jako wg Ciebie lepszą alternatywę niż jako oddzielną okazję, która na chwilę obecną nie jest jakaś szczególną okazją a ma swoją normalną cenę i jedynie polecasz jako wg Ciebie lepszy. Za to łapiesz niestety minusy.


Ehhh, ale tak właśnie było, że inna osoba wrzuciła tam komentarz, a autor tej okazji to podwalił i wrzucił jako osobną okazję.
3192870-canOz.jpg
Taka uwaga.. są 2 wersję kolorystyczne..jakby ktoś się chciał zdecydować tego cuda.
Plus za Tech-Med, który jest z Polski.
MaMiX17/11/2019 18:46

Ehhh, ale tak właśnie było, że inna osoba wrzuciła tam komentarz, a autor t …Ehhh, ale tak właśnie było, że inna osoba wrzuciła tam komentarz, a autor tej okazji to podwalił i wrzucił jako osobną okazję.[Obrazek]


Zgadza się. Sam go zamówiłem i widząc co się dzieje pod chińczykiem, chciałem coś lepszego zaproponować bo tamten wpis zaginął pośród innych.
hochland17/11/2019 19:03

Zgadza się. Sam go zamówiłem i widząc co się dzieje pod chińczykiem, chcia …Zgadza się. Sam go zamówiłem i widząc co się dzieje pod chińczykiem, chciałem coś lepszego zaproponować bo tamten wpis zaginął pośród innych.


Jakie zginął pośród innych jak jest najbardziej lajkowanym komentem, jest przypięty i jest na pierwszej stronie?
MaMiX17/11/2019 19:27

Jakie zginął pośród innych jak jest najbardziej lajkowanym komentem, jest p …Jakie zginął pośród innych jak jest najbardziej lajkowanym komentem, jest przypięty i jest na pierwszej stronie?


Ok, już się nie odzywam. Nie zauważyłem tego.
Kupiłem miesiąc temu za tyle samo. Cena standardowa była, tyle ze bez monet. Sprawdza się idealnie. Polecam
dprzyb17/11/2019 20:08

Kupiłem miesiąc temu za tyle samo. Cena standardowa była, tyle ze bez mo …Kupiłem miesiąc temu za tyle samo. Cena standardowa była, tyle ze bez monet. Sprawdza się idealnie. Polecam


Które wersja kolorystyczną? Jak jej podatność na ścieranie koloru hehe. Miesiąc to czasem wieczność
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst