Niestety, ta okazja już wygasła
Termometr bezdotykowy Esperanza Dr Lucas ECT002
248° Zakończono

Termometr bezdotykowy Esperanza Dr Lucas ECT002

31,49zł44,99zł-30%Kaufland Okazje
7
248° Zakończono
Termometr bezdotykowy Esperanza Dr Lucas ECT002
gru 11. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Kauflandzie w Poznaniu na Alejach Solidarności znalazłem taki oto termometr bezdotykowy. Cena wydaje się korzystna, szczególnie że najtaniej na Ceneo ~39zł bez przesyłki. W zestawie jest całkiem poręczny pokrowiec, nie ma niestety baterii. Niestety nie wiem czy to okazja ogólnopolska, czy tylko lokalna.
Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka
7 Komentarzy
nie maiłem w rękach, ale marka Esperanza nie wzbudza we mnie żadnych pozytywnych emocji. za jaką kwotę by nie było, kasa wyrzucona w błoto. jedyny plus, że to Kaufland i uznają reklamacje
Mam.. Szczerze nie polecam choćby za 5 zł... Wyniki pomiarów odbiegają od poprzedniego nawet do 1 stopnia.
W ogóle nie polecam bezdotykowych. Za duża niedokładność pomiarów, nawet w braunach za 300zl :-\
Jest to mój pierwszy termometr bezdotykowy i jeszcze go nie testowałem, bo nie kupiłem baterii. Jeżeli będzie lipa - tak jak pisaliscie, można oddać w kaufie. W każdym razie, ja kupiłem go z przeznaczeniem do pomiaru temperatury lakieru na aucie podczas polerowania, więc ewentualny 1 stopień rozbieżności nie robi mi żadnej różnicy. Pozdro !
Esperanza to badziew straszny. Nie polecam nic z tej firmy
Mam i polecić raczej nie mogę. Może on jedynie pomóc przy noworodku, żeby nie było konieczności wybudzenia przy sprawdzeniu czy temperatura jest podwyższona, szczegółowo sprawdzić się raczej nie da. Od zwykłego termometru pod pachę zawsze pomiary są niestety inne.
Zamykam okazję, bo po zakupie baterii - termometr nie działa więc rzeczywiście coś jest na rzeczy jeżeli chodzi o tę firmę.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Pabul. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst