Niestety, ta okazja już wygasła
Tenorshare UltData-Android Data Recovery za Free w kolejnej odsłonie
155° Zakończono

Tenorshare UltData-Android Data Recovery za Free w kolejnej odsłonie

7
155° Zakończono
Tenorshare UltData-Android Data Recovery za Free w kolejnej odsłonie
kwi 3. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tenorshare UltData - Android Data Recovery pozwala odzyskać usunięte lub utracone dane z dowolnego urządzenia z Androidem.

Bez względu na przyczynę utraty danych za pomocą tego poręcznego narzędzia możesz bez problemu znaleźć te cenne dane na urządzeniach z Androidem .

Dla każdego ważnego pliku, bez względu na cenne zdjęcia, wiadomości WhatsApp, ważne kontakty, wiadomości tekstowe lub cokolwiek innego. Odzyskiwanie danych Androida przywróci je do urządzenia w ciągu kilku minut. Nigdy nie wyobrażałeś sobie, że odzyskiwanie danych stanie się tak łatwe.

Główne cechy tego oprogramowania dla systemu Windows polegajä na tym, że bez rootowania telefonu z systemem Android można odzyskać utracone kontakty, wiadomości, historię połączeń, filmy, audio i dokumenty.

Kluczowe cechy :

Odzyskaj usunięte zdjęcia z Androida bez rootowania
Odzyskaj usunięte wiadomości WhatsApp na Samsung, Huawei, Xiaomi, OPPO i inne 6000+ Androida bez rootowania
Wyświetl podgląd pojedynczego pliku przed odzyskaniem danych
Wsparcie dla większości telefonów i tabletów z Androidem, w tym Samsung, Huawei i Moto Z itp.
Uruchom UltData - oprogramowanie Android do odzyskiwania danych na komputerze z systemem Windows, w oknie głównym wybierz funkcję „Odzyskaj utracone dane” lub inne funkcje.

Podłącz urządzenie z Androidem do komputera za pomocą kabla USB OEM, upewnij się, że masz włączone debugowanie USB w telefonie z Androidem, oto jak to zrobić: Otwórz Ustawienia> Przełącz opcję USB na „Przesyłanie plików”> Wróć do Ustawienia, wyszukaj „Kompiluj” '> Przewiń w dół, aby znaleźć „Numer kompilacji” i kliknij go 7 razy.

Po włączeniu debugowania USB musisz zezwolić na autoryzację na swoim urządzeniu. Wystarczy kliknąć „OK”, gdy na ekranie urządzenia pojawi się okno.

248838.jpg
Interfejs odzyskiwania danych Tenorshare UltData-Android

Po podłączeniu urządzenia naciśnij przycisk Start, aby wyszukać usunięte lub utracone dane.

Po zakończeniu procesu skanowania aplikacja wyświetli mały komunikat z powiadomieniem. Wybierz pliki, które chcesz odzyskać z różnych folderów.

Jak stać się posiadaczaczem licencji Tenorshare UltData-Android Data Recovery na rok.Skopiuj link i wejdź bezpośrednio na stronę (tenorshare.com/coo…oid.)
wpisz swoje imię i nazwisko, adres e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj licencję”.Jeżeli chciałbyś oprogramowanie na zawsze teraz możesz zakupić je po obniżonej cenie 70%.
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Jeżeli chcecie płacić dodatkowa kasę za uruchomienie płatnej usługi to lepiej nie wchodzić przez fon.
Link bezpośredni którego nie udaje mi się zamieścić https://. www. tenorshare .com /cooperation/ download hr -ultdata android. html
Należy wkleić w przeglądarkę i usunąć spacje ;-)
Edytowane przez: "chwastek" kwi 3.
Link z okazji chyba nie działa
4077272-xF7m2.jpg
Edytowane przez: "emes_2" kwi 3.
Ok,
chwastek03/04/2020 07:57

Link bezpośredni którego nie udaje mi się za …Link bezpośredni którego nie udaje mi się zamieścićhttps://www.tenorshare.com/cooperation/downloadhr-ultdata-android.htmlOk, twój link bezpośredni działa
plusik
....za stary jestem zeby skorzystac z tej oferty...kopiuj,wklej,usun spacje...tak czy siak minus
Zakopać to bo nie działa wklejeny link.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst