Niestety, ta okazja już wygasła

Tenda PH6 AV1000 Gigabit Powerline Adapter z przejściem dla gniazda (1000 Mb/s, Homeplug AV2, tryb oszczędzania energii,

cze 10. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (dający darmową dostawę) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Funkcje i szczegóły
✔ Szybkie, gigabitowe połączenie internetowe: PH6 obsługuje najnowszy standard Homeplug AV2 i oferuje szybkość transferu do 1000 Mbit/s. Ciesz się strumieniowaniem wideo 4K lub grami online w zaciszu domowym.
✔ Plug & Play, nie ma potrzeby konfiguracji: PH6 działa na zasadzie plug and play, więc konfiguracja nie jest konieczna do uruchomienia. Możesz podłączyć Internet przez odpowiednie gniazdo. Ponadto, jeśli urządzenie nie jest w danej chwili potrzebne, automatyczny tryb oszczędzania energii zostanie przełączony w tryb czuwania, aby oszczędzać energię.
✔ Wbudowany filtr szumów: Zaprojektowany z gniazdem zasilającym o natężeniu do 16 A, PH6 może zasilać telewizor, konsolę do gier lub komputer stacjonarny. Wbudowany filtr izolujący szumy zmniejsza zakłócenia z podłączonego urządzenia elektrycznego, co poprawia jakość połączenia.
✔ Nadaje się do wszystkich linii energetycznych: Wszystkie linie energetyczne obsługują, łatwe do zainstalowania.
✔ Zawartość opakowania i 3 lata gwarancji: 2x Tenda PH6 Gigabit Powerline adapter, skrócona instrukcja obsługi, kabel Ethernet CAT5
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
34 Komentarze
Prześlij Komentarz