Niestety, ta okazja już wygasła

Tenda Nova MW5G WiFi AC1200 (3-pak) - Amazon

kwi 14. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (dający darmową dostawę) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Darmowa dostawa od Amazon, sprzedawca to Tenda Technology.

Opis z allegro:
Tenda Nova MW5G to system WiFi typu mesh dla domów z usługami szerokopasmowymi o przepustowości 100 Mb/s lub większej. Oparty na technologii Tenda Mesh, każdy węzeł automatycznie łączy się z innymi, tworząc sieć w całym domu. Wszystkie węzły są wyposażone w porty gigabitowe, co pozwala maksymalnie wykorzystać usługi szerokopasmowe o dużej szybkości i zapewnia płynne przesyłanie strumieniowe filmów 4K.

  • Szybkie łącze szerokopasmowe
Dzięki 2 gigabitowym portom MW5G w pełni wykorzystuje usługi szerokopasmowe w Twoim domu.

  • Technologia Beamforming wykrywa sygnał, aby zapewnić lepsze przenikanie przez ściany
Dzięki technologii Beamforming Nova MW5G emituje silniejszy sygnał WiFi w kierunku, w którym znajdują się Twoje urządzenia. Zamiast tylko nadawać sygnały na rozległy obszar, funkcja Beamforming koncentruje sygnał i kieruje go bezpośrednio w dane miejsce.

  • Pokrywa do 300 m²
Oparty na zastrzeżonej technologii mesh Tenda, każdy węzeł automatycznie łączy się ze sobą, tworząc rozproszoną sieć w całym domu. Zestaw trzech sztuk nova MW5G obejmuje do 300 m². Zyskaj duże możliwości i łatwo rozszerz swoją sieć Wi-Fi w przyszłości, po prostu dodając węzły.

  • Dwa wzmacniacze mocy dla każdego pasma w celu zwiększenia zasięgu sieci WiFi
Nova MW5G został wyposażony w dwa wzmacniacze mocy, wykorzystywane zarówno w paśmie 2,4 GHz, jak i 5 GHz węzła głównego, aby zwiększyć siłę sygnału i możliwości odbioru. Tym samym system Nova MW5G ma znaczną przewagę nad zwykłymi routerami.

  • Wbudowane anteny dwupasmowe zapewniają doskonałe przenikanie przez ściany.
Dzięki funkcjom, które optymalizują działanie zarówno pasma 2,4 GHz jak i 5 GHz, system Nova MW5G automatycznie dostosowuje szybkość transmisji danych. To świetne rozwiązanie w przypadku, gdy ściany dzielą nas od urządzenia.
Automatyczna sieć sprawia, że konfiguracja jest bardzo prosta. Wszystkie węzły są sparowane, co oznacza, że zaraz po wyjęciu z pudełka, możesz w łatwy sposób skonfigurować sprzęt.

  • Obsługuje do 80 urządzeń
Łącząc główny układ 1 GHz z technologią MU-MIMO, Nova MW5G komunikuje się jednocześnie z wieloma urządzeniami, zapewniając wolne od opóźnień połączenie internetowe po włączeniu trybu zorientowanego na pojemność za pomocą aplikacji.

524411_1.jpg

Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
1 Komentarz
Prześlij Komentarz