Telewizor Thomson 55FA3203 za 2299zł @ Biedronka
171°Zakończono

Telewizor Thomson 55FA3203 za 2299zł @ Biedronka

admin 11
gru 1. 2015gru 2. 2015
W nowej gazetce Biedronki obowiązującej od 3 grudnia znajdziemy telewizor Thomson 55FA3203 za 2299zł.

Może model nie jest zbyt popularny (znalazłem go tylko w RTV EURO AGD za 2499zł), ale cena jak za 55-calowy TV Full HD wydaję się w miarę atrakcyjna.

*produkt dostępny tylko w dużych sklepach. Nie wiem też skąd wzięło się te 4K Ultra HD Promocja do środy 09.12.2015

Specyfikacja:
  • Ekran: 55"
  • Full HD (1920x1080px)
  • Technologie: 100Hz Clear Motion Index, Color Extender
  • Zintegrowane tunery: DVB-T, DVB-T (MPEG-4), DVB-C
  • 2 wejścia HDMI
  • 2 wejścia USB 2.0

11 Komentarzy

Kolejny przykład, że Chińskie to dobre i tanie

Na obrazku jest 4K, a w specyfikacji 1920x1080px

2 HDMI! Mało

TomdeXGru 1. 2015

Kolejny przykład, że Chińskie to dobre i tanie


Może zaskoczę Ciebie, ale każdy TV de facto jest Made in CHRL. To że na etykiecie jest Made in Poland (EU) to tylko zasługa tego, że montownie są w Europie. Tak montownie - z kilku gotowych modułów przywiezionych z CHRL skręcają TV a wszystko dlatego aby cło ominąć. Ot cała niespodzianka. Niemal każdy element w środku pochodzi z Chin. Podobnie jak w komputerach czy innych urządzeniach.
W Chinach mają gospodarkę - w Europie mamy ekologię.
55 cali - niezły kolos ....jak to przez kasę w Biedrze przeskanują?
TCL (Thomson) to kiedyś francuska firma wykupiona przez Chińczyków. Podobnych przykładów jest multum.
=============
a propos dziwnie Biedra podstępuje z gazetkami - na stronie www o tym TV śladu nie ma a tutaj na papierze już wydrukowane
szybciej drukują niż na www wrzucają - JMD to firma zdecydowanie "analogowa"

@mmxv defacto nie kazdy... as an rynku TV z polski z Czech z japonii...ale ty pewno kupujesz tylko chrl

szebajstian.sweterGru 2. 2015

@mmxv defacto nie kazdy... as an rynku TV z polski z Czech z japonii...ale ty pewno kupujesz tylko chrl


tiiaaa jasne tv z Polski i z Czech. A to dobre nawet.
Pokaż który telewizor został wyprodukowany w Polsce od 0?
jw tylko montownie - wziąć część A i przykręcić do części B tyle (część A i część B - made in CHRL)

mmxvGru 2. 2015

Może zaskoczę Ciebie, ale każdy TV de facto jest Made in CHRL. To że na etykiecie jest Made in Poland (EU) to tylko zasługa tego, że montownie są w Europie. Tak montownie - z kilku gotowych modułów przywiezionych z CHRL skręcają TV a wszystko dlatego aby cło ominąć. Ot cała niespodzianka. Niemal każdy element w środku pochodzi z Chin. Podobnie jak w komputerach czy innych urządzeniach. W Chinach mają gospodarkę - w Europie mamy ekologię. 55 cali - niezły kolos ....jak to przez kasę w Biedrze przeskanują? TCL (Thomson) to kiedyś francuska firma wykupiona przez Chińczyków. Podobnych przykładów jest multum.=============a propos dziwnie Biedra podstępuje z gazetkami - na stronie www o tym TV śladu nie ma a tutaj na papierze już wydrukowaneszybciej drukują niż na www wrzucają - JMD to firma zdecydowanie "analogowa"Nie zgodzę się, że każdy TV jest Made in China. Co do polskiej produkcji to chyba jasne, że nie mamy własnych telewizorów z własnymi częściami... Co do części komputerowych - taki Goodram bierze części z chin i nie tylko, jednak on nadzoruje proces wytwarzania, co się przekłada na inną jakość, a niżeli produkty stricte chińskie, Wilk Elektronik spokojnie mógłby produkować części w Polsce, tylko wtedy cena tych rzeczy byłaby dużo wyższa.

Pepper


Taka sama sytuacja jest w innych sklepach - Piotr i Paweł, Tesco, Carrefour, Real i innych. W ten sposób chcą poniekąd zachęcać do odwiedzania sklepów stacjonarnych. Jednym z niewielu sklepów, który ma wcześniej online gazetke, niż w sklepach jest chyba Lidl.

Ten Telewizor nie ma 4K tylko jest tak napisane na obrazku!To Gowno Marketowe!

RikiGru 2. 2015

Ten Telewizor nie ma 4K tylko jest tak napisane na obrazku! To Gowno Marketowe!A pewnie, że marketing w czystej postaci, jak ktoś spyta sprzedawcę, czemu tam jest 4K to powie, że telewizor ma możliwość odtwarzania w takiej rozdzielczości
Liczy się tekst, a nie grafika.

Dzisiaj go kupiłem i w czwartek 18 grudnia go oddaje do Biedrony.A czemu?Myślałem,że te jego 100hz coś dadzą radę(technologia 100Hz Clear Motion Index - istny shit)ale niestety się wkur....m Obraz w hd na Nc+ to masakra jakaś.Napisy w hd często migoczą a obraz jakiś lekko rozmazany z pixelami w tle.W teście z meczem futbolowym dostawałem oczopląsu.Mam wiekowego Samsunga 50" plazmę i jakość jest lepsza.Nie mówiąc już o LG 42"LED,którgo mam już z półtora roku a jakość obrazu tv w hd to istna rewelka.Cena nie jest w sumie taka zła ale ja oczekuję więcej od dzisiejszych TV i wolę dopłacić już te prawie 1300zł i kupić np. LG 55" z 700hz odświeżaniem w Media Markt.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst