Niestety, ta okazja wygasła 13 kwietnia 2023.
103°
Opublikowano 29 marca 2023

Telewizor Samsung QLED QE85Q70BAT - 85" - 4K - Smart TV

7.784,10zł8.649zł-10%
Darmowa dostawa ·
Awatar użytkownika GesU
Opublikowane przez
GesU
Dołączył w 2022
32
66

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Telewizory Samsung

Znajdź więcej okazji Telewizory Samsung

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

W koszyku usuwamy standardowy kod promocyjny i wbijamy RTV2703 i cena zmienia się na tą z wstawki


Najważniejsze cechy

Procesor AI Quantum 4K. Q70BATXXH
Procesor AI Quantum 4K

Zaawansowane Funkcje Dla Graczy+. Q70BATXXH
Zaawansowane Funkcje Dla Graczy+

Tryb Komfort dla Oczu. Q70BATXXH
Tryb Komfort dla Oczu

Inteligentna Kalibracja. Q70BATXXH
Inteligentna Kalibracja

Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji

Procesor AI Quantum 4KPozwól nowoczesnym technologiom zadbać o Twoją wygodę. Dzięki procesorowi AI możesz cieszyć się zoptymalizowanymi i ulepszonymi treściami. Technologia inteligentnego skalowania zapewni Ci rozdzielczość zbliżoną do 4K.*

* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.

Chip procesora telewizora QLED. Na jego wierzchu widać logo Samsung oraz logo procesora Quantum Lite 4K. Q70BATXXH
Większa dynamika ruchu

Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+Zapomnij o opóźnieniach i rozmyciach obrazu w czasie gry czy podczas oglądania meczu. Poprawa ruchu do 120 Hz w 4K bezpośrednio przekłada się na jego płynność. Dzięki udoskonalonej dynamice ruchu wygrasz każdą rozgrywkę na konsoli!

Ścigający się samochód wygląda o wiele wyraźniej na ekranie QLED niż na zwykłym ekranie dzięki Zaawansowanemu Upłynniaczowi Ruchu+ do 120 Hz w 4K. Q70BATXXH
Płynność i pełna kontrola

Zaawansowane Funkcje Dla Graczy+Zapomnij o przeszkodach technicznych dzięki funkcji FreeSync Premium Pro odpowiadającej za zwiększoną płynność animacji, redukcję ścinania klatek i zniwelowanie szarpania obrazu. Poznaj udoskonalony Panel Gracza, który pozwoli Ci szybciej i wygodniej przygotować się do gry. Odkryj Automatyczny Tryb Gry, dzięki któremu błyskawicznie zareagujesz na ruchy przeciwnika. Wejdź na wyższy poziom rozgrywek.

* Wrażenia z oglądania mogą się różnić w zależności od rodzaju treści i procesora graficznego.

Samochód porusza się płynnie podczas wyścigu dzięki FreeSync Premium Pro . Q70BATXXH
Intuicyjne centrum zarządzania

Nowy Smart HubPoznaj jeszcze bardziej intuicyjny Nowy Smart Hub. Prezentowane treści podzielone są na kategorie nawiązujące do Twoich poprzednich wyszukiwań, dzięki czemu masz do nich jeszcze łatwiejszy dostęp!

* Usługi i rekomendacje mogą różnić się w zależności od regionu. Przed rozpoczęciem korzystania wymagane jest zaakceptowanie Regulaminu Smart Hub oraz Polityki prywatności. Wybrane usługi mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji.

Nowy SmartHub wyświetla wiele różnych aplikacji i rodzajów treści. Q70BATXXH
Słońce zachodzące nad prerią pokazujące pogłębiony kontrast technologii Quantum HDR. Na wyświetlaczu jest logo HDR10+. Q70BATXXH
Głębia kontrastu

Quantum HDRKinowa głębia obrazu, która nie pozwoli Ci oderwać wzroku ani na chwilę. Technologia Quantum HDR przybliży Ci każdy detal dzięki większemu natężeniu kontrastu i wyjątkowej intensywności kolorów.

* Zakres funkcji luminancji Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Neo Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz.

Głębia kolorów obrazu

Dual LEDZobacz na swoim ekranie jeszcze lepszy kontrast i głębsze kolory dzięki nowatorskiej technologii Dual LED. Wykorzystując ciepłą i chłodną tonację podświetlenia, system znacznie lepiej dopasuje barwę oświetlenia do oglądanych kadrów.

QLED wyświetla zachód słońca i ocean, używając technologii DUAL LED. Q70BATXXH
Mężczyzna przed telewizorem QLED w nocy. Ekran wyświetla obraz zoptymalizowany w Trybie Komfortu dla Oczu. Q70BATXXH
Optymalizacja jasności

Tryb Komfort dla OczuTryb Komfort dla Oczu kontroluje jasność obrazu i temperaturę kolorów tak, by dopasowały się one do pory dnia i natężenia światła. Dzięki tej funkcji oglądany obraz wydaje się bardziej miękki, a wzrok mniej się męczy.

* Funkcja używa lokalnego IP, by uzyskać informacje o pogodzie oraz godzinie wschodu/zachodu słońca.

Miliard perfekcyjnych kolorów

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)Przekonaj się, że obraz na ekranie telewizora może oczarować mnogością kolorów. Technologia Quantum Dot dostarcza miliardów barw, dzięki którym oglądanie filmów staje się prawdziwą celebracją.

* 100% Natężenie Kolorów zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.

Telewizor QLED wyświetla stado flamingów w wodzie, by zademonstrować perfekcyjne cieniowanie kolorów w technologii Quantum Dot. Q70BATXXH
Prezentacja 3 kroków wyświetlania żywych obiektów na przykładzie nosorożca w technologii Wzmocnienia Głębi Obrazu. Q70BATXXH
Trójwymiarowa głębia obrazu

Wzmocnienie Głębi ObrazuCiesz się obrazem przypominającym ten widziany na żywo. Technologia Wzmocnienia Głębi Obrazu zwiększa kontrast pierwszego planu, pozostawiając tło bez zmian. Odwzorowuje go więc tak, jak pracuje ludzkie oko. Dzięki niej dostrzeżesz jeszcze więcej szczegółów w ulubionych filmach.

Harmonijne brzmienie

Q-SymphonyKorzystasz z soundbara i chcesz, by dźwięk podczas oglądania filmów brzmiał jak najlepiej? Zaufaj funkcji Q-Symphony. Została stworzona po to, by dbać o harmonijne współbrzmienie głośnika soundbara i głośników telewizora. Delektuj się wysokiej jakości, kinowym brzmieniem na własnej sofie!

* Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara.

Symulacja rozchodzenia się fal dźwiękowych z telewizora i soundbara grających równomiernie dzięki technologii Q Symphony. Q70BATXXH
Telewizor QLED analizuje przestrzeń w pokoju, by zapewnić optymalne wrażenia dźwiękowe. Q70BATXXH
Optymalizacja dźwięku

Dźwięk Dopasowany do PrzestrzeniDoświadczaj, jak najnowsze technologie zmieniają życie na lepsze. Twój telewizor przeanalizuje otoczenie, w którym go postawisz i automatycznie zoptymalizuje ustawienia dźwięku tak, byś mógł cieszyć się doskonałym brzmieniem.

Smukły i elegancki design

Smukły DesignTelewizor musi być nie tylko funkcjonalny, lecz również posiadać wysokie walory estetyczne. Model Q70B spełnia oba wymagania i świetnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu.

* Rzeczywisty produkt może różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Zapraszamy do obejrzenia galerii produktów.

Zdjęcie profilowe telewizora AirSlim pokazujące jego ultrasmukły design. Q70BATXXH
Na ekranie telewizora widać menu SmartThings. Ikonki WiFi pokazane nad telewizorem, odkurzaczem samojezdnym i oczyszczaczem powietrza. Q70BATXXH
Wygodne zarządzanie urządzeniami

SmartThingsDelektuj się wygodą, jaką dostarcza technologia SmartThings. Pozwala ona na zarządzanie innymi urządzeniami inteligentnymi, mobilnymi, a nawet starszej generacji, za pomocą pilota. I to w trakcie oglądania telewizji! Podłącz współpracujące urządzenia bez konieczności używania dodatkowych akcesoriów!

* Dostępna technologia oraz funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, usługodawcy, środowiska sieciowego lub produktu. Aktualizacje odbywają się bez powiadomienia. Wymagane jest podłączenie do Internetu oraz zarejestrowania urządzeń w aplikacji SmartThings. Podłączone urządzenia są sprzedawane oddzielnie.

** Usługa dostępna dla protokołu transmisji danych Wi-Fi/BLE (Bluetooth Low Energy). Protokół transmisji danych ZigBee wymaga zakupu IoTdongle.

Rozmowy na dużym ekranie

WideorozmowyPrzekonaj się, ile radości mogą dać wideorozmowy z bliskimi na dużym ekranie. Połącz bezprzewodowo swój telewizor z aplikacją Google Duo i odpowiednio ustaw kamerę smartfona – gotowe! Możesz też skorzystać z kamery Samsung SlimFit lub Logitech.

* Wymagana dodatkowa, kompatybilna kamera Samsung SlimFit lub inna kompatybilna kamera podmiotów trzecich. Kamery sprzedawane osobno.

Mężczyzna prowadzi wideorozmowę z dwojgiem innych osób przez Google Duo. Q70BATXXH
Mężczyzna korzysta z funkcji QLED Multi View, by oglądać mecz piłki nożnej i czytać wiadomości na tym samym ekranie, w tym samym czasie. Q70BATXXH
Wszystko na jednym ekranie

Multi ViewMożesz zapomnieć o przeskakiwaniu wzrokiem pomiędzy ekranem telewizora a wyświetlaczem smartfona. Wrzuć wszystko bezprzewodowo na jeden ekran. Dzięki funkcji Multi View możesz jednocześnie oglądać mecz i sprawdzać statystyki sportowe. Postaw na wygodę!

* Obsługuje smartfony z systemem Android (wersja 4.2 i nowsza) oraz urządzenia z systemem iOS, wspierające AirPlay 2.

Wykorzystanie TV jako monitora komputera

PC na Ekranie TVPodłącz komputer pod telewizor i korzystaj z niego jak z ekranu monitora. Funkcja PC na Ekranie TV pomoże Ci zorganizować w salonie prywatne biuro lub przestrzeń do nauki dla dzieci. Połącz telewizor z komputerem lub smartfonem bez użycia dodatkowych kabli i pracuj zdalnie przed większym i wygodniejszym ekranem przy wykorzystaniu Office 365 oraz trybu Samsung DEX.

* Kompatybilny z wybranymi komputerami i urządzeniami mobilnymi. Aplikacja Easy Connection jest dostępna na komputerach z systemem operacyjnym Windows 10. Samsung DeX jest obsługiwany na wybranych urządzeniach Galaxy, Note i Tab. Większość funkcji jest dostępna po podłączeniu klawiatury oraz myszy do telewizora.

Home office w salonie. Na ekranie telewizora wyświetlana jest zawartość ekranu komputera. Q70BATXXH
Dane techniczne Telewizor Samsung QLED QE85Q70BAT - 85" - 4K - Smart TV
Obraz
Rozmiar ekranu:
85 " / 214 cm
Format HD / Rozdzielczość:
4K UHD / 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania ekranu:
100 Hz / 120 Hz
Technologia obrazu:
QLED, LED
Technologia i format HDR:
tak / HDR10, HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Podświetlenie matrycy:
Edge LED (Dual LED)
Optymalizacja ruchu:
Picture Quality Index 3400
Tuner:
DVB-T2 (HEVC), DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD:
tak
Tryb gra / sport:
tak / nie
Technologie dla graczy:
Auto Low Latency Mode (ALLM), AMD FreeSync, złącze HDMI 2.1
Kontrast dynamiczny:
Mega
Funkcje poprawy obrazu:
100% Color Volume with Quantum Dot (100% Natężenie Kolorów), AMD FreeSync Premium Pro, czujnik światła i koloru, Dual LED, FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), Motion Xcelerator Turbo Plus (Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+), Procesor Quantum 4K, Quantum HDR, Supreme UHD Dimming, tryb HGiG, Wide Viewing Angle (Szeroki Kąt Widzenia), Wzmocnienie Głębi Obrazu
Technologia 3D / Zakrzywiony ekran:
nie / nie
Internet i multimedia
Smart TV:
tak
System Smart:
Samsung Tizen 6.5
Wi-Fi:
tak
Łączność bezprzewodowa:
Bluetooth, DLNA, Wi-Fi Direct
Przeglądarka internetowa:
tak
Nagrywanie na USB:
nie
HbbTV:
tak
Funkcje Smart TV:
SmartThings, Multi-view, Galeria, Dotknij i wyświetl, AI Upscale, PC on TV (PC na ekranie TV), Mobile to TV - Mirroring (Urządzenie mobilne do TV), Muzyczna ściana, Wirtualny Asystent, Google Duo, Inteligentna Kalibracja
Aplikacje Smart TV:
YouTube, Netflix, Prime Video, Disney+, HBO Go / Max, Canal Plus Online, Viaplay, SkyShowtime
Dostępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji, Aby korzystać z niektórych usług lub aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.
Dźwięk
System i moc głośników:
system 2.0 / 20 W
System dźwięku przestrzennego:
tak
Regulacja tonów:
tak
Korektor dźwięku:
tak
Technologie dźwięku:
Adaptive Sound+ (funkcja Adaptacji Dźwięku+), Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA), Bluetooth Audio, Dolby Digital Plus, HDMI eARC, Multiroom Link, Object Tracking Sound Lite (Dźwięk Podążający za Obiektem Lite), Q-Symphony
Funkcje
Menu w języku polskim:
tak
Telegazeta:
tak
Informacje dodatkowe:
wyszukiwanie głosowe, USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), Anynet+, Panel Gracza 2.0, Automatyczny Tryb Gry, Ultra Szeroki Obraz w Grach, wsparcie kamer mobilnych, Tryb Komfort dla Oczu, Dynamiczny Korektor Czerni
USB HID, Bluetooth HID
Złącza
Liczba złączy HDMI:
4 (4x HDMI 2.1)
Liczba złączy USB:
2
Złącze EURO:
nie
Czytnik kart pamięci:
nie
Złącze Ethernet (LAN):
tak
Wejście komponentowe:
nie
Złącze VGA:
nie
Cyfrowe wyjście optyczne:
tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne:
nie
Złącze CI (Common Interface):
1
Wyjście słuchawkowe:
nie
Parametry fizyczne
Seria (rok premiery):
Samsung Seria Q7 / 2022
Wzornictwo:
Neo Slim Design
Kolor obudowy:
tytanowy
Możliwość montażu na ścianie:
tak / VESA 600x400 mm
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.):
190,2 x 115,6 x 33,6 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.):
190,2 x 108,6 x 2,7 cm
Waga z podstawą / bez podstawy:
50,9 kg / 43,8 kg
Wymiary opakowania:
207 x 26 x 196 cm
Waga z opakowaniem:
60 kg
Efektywność energetyczna
Klasa energetyczna SDR:
F
Zużycie energii SDR:
155 kWh/1000h = 119,35 zł za 1000h
Klasa energetyczna HDR:
G
Zużycie energii HDR:
310 kWh/1000h = 238,70 zł za 1000h
Rozmiar ekranu:
85 " / 214 cm
Rozdzielczość :
3840 x 2160
Pobór mocy (tryb czuwania):
0,5 W
Zasilanie:
220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria
Wyposażenie:
podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, pilot SolarCell TM2280E
Gwarancja
Gwarancja:
24 miesiące
RTV Euro AGD Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika matix1000000
  matix1000000
  Całkiem ok cena jak na tę wielkość, ale jednak chyba polecałbym dopłacić do czegoś z direct albo FALD najlepiej, bo krawędź przy QC Samsunga na 85" to raczej będzie tragedia i plamy będą kosmiczne
 2. Awatar użytkownika wysylka_wysylka
  wysylka_wysylka
  Mialem chwilę temu ten telewizor i clouding obrzydliwy, nie polecam kompletnie
 3. Awatar użytkownika ztx
  ztx
  Podświetlenie krawędziowe na 85 cali? No tak trochę masochizm moim zdaniem. Na 75 ze strefami widać mleczko czasem, a co dopiero tu.
  Awatar użytkownika mocnyfull
  mocnyfull
  Byłem przedwczoraj w media markt w Gdyni. Ostatnie sztuki mają i dają spore rabaty. Tv nowe w kartonach o ile jeszcze są albo ekspozycja. Z marszu dostałem cene 8k plus full ubezpieczenie na 5 lat gratis(warte chyba z 1400zl).
  Tak czy inaczej telewizor średni. Podświetlanie krawędziowe to już technologia z poprzedniej epoki, przy tej wielkości matrycy wygląda to dość słabo. Lepiej dołożyć trochę do Q80, Q85. (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika pu5t4k
  pu5t4k
  Czasami je obserwuję... cena plus
 5. Awatar użytkownika Pi_Tko
  Pi_Tko
  Zakładając, że ten ze wstawki miałby 65 cali, to lepszy taki, czy najtańszy oled od lg co kiedyś latał po 4k? Bo nie wiem czy szykować się do zmiany, głównie gram, plus trochę filmów
Awatar użytkownika