Telewizor LED 50" HYUNDAI FL50272
241°Zakończono

Telewizor LED 50" HYUNDAI FL50272

7
cze 2. 2016
TV z oficjalnego sklepu Hyundai na Allegro.
Przesyłka kurierem 15 zl, za pobraniem 20 zł.
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
nieznam sie na TV a potrzebuje jakiegos w okolicach 50 cali. warte to swojej ceny, czy lepiej poszukac czegos 4k?
Pepper
@Dzban Wszystko kwestia budżetu i oczekiwań. Jak ma być rozwiązaniem budżetowym - sprawdzi się idealnie. Przy większych wymaganiach może być problem - brak WIFI, czy Smart TV może być dużym minusem dla niektórych. Matryca ma odświeżanie natywne 50Hz i gdybym miał dla siebie coś kupować, to wolałbym dozbierać do czegoś z 100Hz, bo akurat tą różnicę zauważam.
Kabancze 2. 2016

@Dzban Wszystko kwestia budżetu i oczekiwań. Jak ma być rozwiązaniem bud …@Dzban Wszystko kwestia budżetu i oczekiwań. Jak ma być rozwiązaniem budżetowym - sprawdzi się idealnie. Przy większych wymaganiach może być problem - brak WIFI, czy Smart TV może być dużym minusem dla niektórych. Matryca ma odświeżanie natywne 50Hz i gdybym miał dla siebie coś kupować, to wolałbym dozbierać do czegoś z 100Hz, bo akurat tą różnicę zauważam.100 Hz Clear Motion Picture
Pepper
@nocny_napoleon To jest odświeżanie podbite oprogramowaniem i procesorem, a nie natywne odświeżanie matrycy z tego co wiem.
Kabancze 2. 2016

@nocny_napoleon To jest odświeżanie podbite oprogramowaniem i procesorem, a …@nocny_napoleon To jest odświeżanie podbite oprogramowaniem i procesorem, a nie natywne odświeżanie matrycy z tego co wiem.


A inne odświeżanie jest czym podbite?
Pepper
@nocny_napoleondobreprogramy.pl/Tel…tml nie jestem specem od technikaliów w tej kwestii, poczytaj - nieźle jest to wytłumaczone i pokazana jest różnica.
Ejże, jak na razie cena się zmieniła na 1849 PLN.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy