Telewizor LED 32" Manta (3xHDMI) za 599zł @ eCarrefour
68°Zakończono

Telewizor LED 32" Manta (3xHDMI) za 599zł @ eCarrefour

Pepper 12
mar 10. 2016
Telewizor 32" Manta LED3203 w internetowym sklepie sieci Carrefour kupimy za 599zł!

Cena regularna to 769zł.

Telewizor niestety oparty jest o matrycę obsługującej HD Ready (rozdzielczość 1366x768) jednak przy tej wielkości ekranu (i cenie!) można to wybaczyć. Sprzęt wyposażony został w 3 złącza HDMI oraz złącze USB.

Pełną specyfikację znajdziecie na karcie produktu w sklepie.


12 Komentarzy

MANTA

bla107Mar 10.

MANTADokładnie, żałuję że nie zdążyłem tego TCL-a kupić co był jakiś czas temu

Autor Pepper

Ja tam bym się nie zdziwił gdyby to był ten sam telewizor, z innym logo. Blaupunkty też wyglądają identycznie no i wszystkie te TV mają identyczne parametry.

no mątwa to nie jest jakiś fajny sprzęcior..... leiej dopłacić i mieć coś kilka lat czego się nie będzie przeklinać:)

Pete67Mar 10.

no mątwa to nie jest jakiś fajny sprzęcior..... leiej dopłacić i mieć coś kilka lat czego się nie będzie przeklinać:)


Takie coś nie istnieje.

blaupunkt=sharp (albo raczej idwrotnie), mątwa to jednak inny chińczyk

Sam niedawno szukałem tv. Lepiej rozejrzeć się za czymś innym, na dzień dzisiejszy można dostać tv full hd w okolicach 900zł z dobrymi parametrami ( w tym przedziale oczywiście )
Najlepsze jakie znalazłem, osobiście wybrałem LG , samsung posiada lepsza media w tym głośniki, LG bardzo dobre kąty widzenia i troszeczkę lepszy obraz. Natomiast na wieczorne seanse lepiej nadałby się Samsung, lepsza czerń ale nie jakoś o wiele. Oba porównywalne, decyduje wygląd zewnętrzny i lepsza cena na jaką trafimy w danym momencie
UE32J5100 od samsunga
albo
LG 32LF5610 oba nieporównywalne z tą mątwą

Może ktoś skorzysta z rady w wyborze tv w okolicach 900zl
Pozdrawiam

O nie, nie manta. Już lepiej kupić jakichś używany tv, niż coś z tej firmy.

zawsze można poczekać jeszcze troszkę... wchodzą nowe technologie, tradycyjne LCD na LED podświetleniu tanieje....

Każdy tylko full hd kupuje... Ale jaki jest sens, skoro mało który kanał w tv jest w takiej rozdzielczości? Szczególnie te z tv naziemnej.

mate0016Mar 11.

Sam niedawno szukałem tv. Lepiej rozejrzeć się za czymś innym, na dzień dzisiejszy można dostać tv full hd w okolicach 900zł z dobrymi parametrami ( w tym przedziale oczywiście ) Najlepsze jakie znalazłem, osobiście wybrałem LG , samsung posiada lepsza media w tym głośniki, LG bardzo dobre kąty widzenia i troszeczkę lepszy obraz. Natomiast na wieczorne seanse lepiej nadałby się Samsung, lepsza czerń ale nie jakoś o wiele. Oba porównywalne, decyduje wygląd zewnętrzny i lepsza cena na jaką trafimy w danym momencie UE32J5100 od samsungaalboLG 32LF5610 oba nieporównywalne z tą mątwą Może ktoś skorzysta z rady w wyborze tv w okolicach 900zlPozdrawiamtylko te modele kosztują ok 1000zł, to jest 300 zł więcej jednak. dla kogoś kto ogląda tylko clan albo na dobre i na złe i oczywiście jaka to melodia na tunerze dvb-t to 300 zł w kieszeni robi różnice a różnicy w obrazie taka osoba nie zobaczy tj może i zobaczy ale nie bedzie robić to jej różnicy

Autor Pepper

@SIekiera Rozsądne podejście. Moi dziadkowie nie widzą różnicy w TV z HD Ready a Full HD (32", różnych producentów, w różnych pokojach w domu).
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst