Niestety, ta okazja już wygasła
Telewizor 50" KIANO Slim 50 Full HD
-362° Zakończono

Telewizor 50" KIANO Slim 50 Full HD

890zł1.100zł-19% 20zł
8
-362° Zakończono
Telewizor 50" KIANO Slim 50 Full HD
sty 11. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Calkiem fajna pomocja Telewizor KIANO Slim 50 Full HD Nowy! 

 

 W formacie Full HD: szczegółowo i realistycznie

Każdy szczegół Twoich ulubionych scen widoczny jak na dłoni w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080. Wybierz jeden z dostępnych Trybów obrazu: (dynamiczny, standardowy, łagodny i własny), do tego ustaw ulubione odcienie barw obrazu -  Wybór barw: Standardowe, Chłodne i Ciepłe i ciesz się nieskończoną ilością emocji. Wszystko po to, by Twoje ulubione seriale lub mecze nabrały jeszcze większych emocji i dynamiki. Co ważne, telewizor posiada funkcję poprawy jakości obrazu. Możesz wybrać spośród Opcji redukcji: Mała > Średnia > Duża (redukcja zakłóceń daje lepszy obraz, ale powoduje jego rozmycie).Konstruktywnie skupiamy się n a obrazie

Dzięki technologiom, w które ubraliśmy nasz telewizor możesz odtwarzać multimedia zapisane na wielu nośnikach. Podepnij dowolny odtwarzacz poprzez złącze HDMI lub bank multimediów przez USB. Szybko , sprawnie i skutecznie, sprawdź sam jakie to proste. Automatyczne dopasowanie formatu obrazu w dostępnych opcjach (Automatyczny (Auto), 4:3, 16:9, Pełnoekranowy (Full) i Zbliżenie (Zoom1).

Wyświetlacz XT PRO5 LED Display

Lepsze kolory, lepszy kontrast, głębokie czernie. Autentyczny, żywy obraz najpełniej oddaje realizm oglądanych scen. Pełna paleta nasyconych barw, wysoki kontrast, ostry, wyraźny obraz. To wszystko oferuje wyświetlacz XT PRO5 LED ze specjalnie opracowanym modelem podświetleń. Sprawdź sam jego możliwości w działaniu.

DDP Technology

Żywy, naturalny obraz zasługuje na najlepszą oprawę dźwiękową. Technologia Dolby Digital Plus sprawia, że nawet najbardziej delikatne i dyskretnie umieszczone w przestrzeni dźwięki, zdają się dobiegać ze wszystkich stron telewizora. Muzyka, dialogi aktorów, a przede wszystkim efekty przestrzenne, stają się jeszcze bardziej wyraźne oraz intensywne w odbiorze.

Jakość przede wszystkim

Nasze telewizory składamy w Polsce. Po pierwsze dlatego, że dzięki temu mamy wpływ na finalną jakość ich wykonania, a po drugie dbamy wspólnie o rozwój polskich firm.

Lista dostępnych dla Ciebie funkcji w naszym telewizorze:

Telegazeta

Tryb obrazu (dynamiczny, standardowy, łagodny i własny)

Wybór barw: Standardowe, Chłodne i Ciepłe

Tryb dźwięku - Standardowy, Kinowy, Muzyka, Mowa oraz własny.

Redukcja zakłóceń (Redukcja zakłóceń i poprawa jakości obrazu. Można wybrać spośród opcji redukcji: Mała > Średnia > Duża. Redukcja zakłóceń daje lepszy obraz, ale powoduje jego rozmycie)

Wyłącznik czasowy

Lista ulubionych kanałów I przełączanie między nimi

Radio

Automatyczne dopasowanie formatu obrazu (Automatyczny (Auto), 4:3, 16:9, Pełnoekranowy (Full) i Zbliżenie (Zoom1).

Blokada kanałów / blokada rodzicielska

Odtwarzanie multimediów z USB

Elektroniczny przewodnik po programach

Złącza:

CI

Eurozłącze SCART

VGA

wejście PC Audio

3×HDMI

mini złącze komponentowe

cyfrowe wyjście koaksjalne

wyjście słuchawkowe

wejście mini AV

USB

TV

Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
8 Komentarzy
Prześlij Komentarz