Niestety, ta okazja wygasła 3 minuty temu.
-140° Zakończono
20
Opublikowano 3 kwietnia 2022

Pakiet premium za 1 złoty internetowa TV Televio link w opisie

1zł
Avatar
Opublikowane przez Wojciech_Wojciech
Dołączył w 2019
4
18

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

televio.pl/ott/register

Pakiet FAMILY

Najlepsze są przyjemności, którymi można się dzielić – szczególnie z najbliższymi. Stworzyliśmy pakiet, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta FAMILY to rozrywka dla całej rodziny! Nagradzane filmy i seriale dla miłośników kina, doceniane dokumenty dla spragnionych wiedzy, a także kultowe animacje dla najmłodszych. Wszystko to w idealnym stosunku jakości do ceny!                                                                        
Pakiet FAMILY zawiera także 19 stacji radiowych

Televio umożliwia transmisję kanałów telewizyjnych za pomocą połączenia internetowego. Jeśli chcesz oglądać wszystkie ulubione kanały, wystarczy być podłączonym do Internetu!

Jeszcze lepsze wrażenia z oglądania wzbogacone o najnowocześniejsze funkcje

Dzięki funkcjom Catch-up, Start-over oraz Timeshift masz możliwość zatrzymania swojego ulubionego programu, włączenia danego filmu od początku, nawet jeśli jest już w połowie emisji, czy też oglądania wybranych kanałów aż do 7 dni wstecz.Wypróbuj pakiet FAMILY za 1 zł za pierwszy miesiąc!

 Włącz Televio

Oglądasz na internecie od dowolnego dostawcy

Nie musisz nigdzie wiercić ani niczego wyburzać

Usługa dostępna w całej UE

Cofasz, zatrzymymujesz lub włączasz programy od początku

Brak wiążących umów

Oglądaj na dowolnym urządzeniu

Główne zalety telewizji przez Internet

W porównaniu do telewizji kablowej lub satelitarnej, transmisja telewizji za pośrednictwem Internetu ma więcej zalet. Oprócz doskonałej jakości obrazu i nowoczesnych funkcji, nie istnieje potrzeba wiercenia ścian i montażu różnych skomplikowanych urządzeń, na przykład anten.

Odkryj wszystkie korzyści

Nowoczesna telewizja pełna funkcji z możliwością oglądania wstecz aż do 7 dni!

Wypróbuj za 1 zł za pierwszy miesiąc

Płynne oglądanie bez zacinania

Automatycznie dostosowanie jakości obrazu

Oszczędna jakość na urządzeniach mobilnych

Jakość 4K przy szybkim połączeniu

Jakiej prędkości Internetu potrzebujesz, aby oglądać naszą telewizję?

Udało nam się zmniejszyć wymagania prędkości połączenia do minimum, dzięki czemu możesz oglądać Televio płynnie i bez zacinania nawet z wolnym Internetem.

Jakość obrazu automatycznie dostosowuje się do jakości dostępnego połączenia – z tego względu nawet jeśli Twój Internet będzie powolny, transmisja nie zostanie przerwana.

Televio możesz oglądać na dowolnym sprzęcie

Televio obsługuje szeroką gamę urządzeń, jednak do najbardziej popularnych należą aplikacje na Smart TV i przeglądarki internetowe na Twoim komputerze. W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się również urządzenia mobilne, np. smartfony albo tablety. Nasza aplikacja jest dostępna na wszystkich urządzeniach z systemami operacyjnymi Android lub iOS.


Smart TV

Aby oglądać Televio, wystarczy podłączyć Smart TV z Internetem za pomocą kabla lub połączenia bezprzewodowego i od razu możesz cieszyć się swoimi ulubionymi programami telewizyjnymi w jakości HD.

Komputery i laptopy

Jeśli nie masz dostępu do telewizora, telewizję możesz oglądać również na swoim komputerze lub laptopie. Wystarczy otworzyć przeglądarkę internetową, zalogować się w naszym serwisie i natychmiast masz po ręką ponad 90 kanałów.

Apple TV

Telewizję możesz także komfortowo oglądać również na Apple TV. Wystarczy po prostu pobrać naszą aplikację Televio z App Store i już po chwili możesz oglądać co tylko chcesz.


Telefony i tablety

Wybierasz się w podróż, wypad w plenerze albo na wakacje? Zabierz ze sobą Televio na telefonie lub tablecie! Pobierz naszą aplikację na swój telefon lub tablet i oglądaj co tylko chcesz i gdzie chcesz.
Więcej szczegółów od sprzedawca
Aktualizacje społecznościowe
Avatar
Skomentuj

20 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  W pakiecie premium aż 100 kanałów z czego 16 to odmiany TVP3
 2. Avatar
  Nawet najwyższy pakiet jest dość kiepski..
 3. Avatar
  ArcturuS8603/04/2022 19:39

  A jaką telewizję polecacie IPTV? Teraz używam KKZ, ale irytują mnie prz …A jaką telewizję polecacie IPTV? Teraz używam KKZ, ale irytują mnie przycinki telewizji. Płacę 40 euro za pół roku. Czy jest coś lepszego w podobnej cenie?


  Poszukaj na Aliexpress jest tam tego setki, tysiące.
  Sam korzystam od ponad 3 lat z telewizji IPTV właśnie kupowanej od My Friend i jestem bardzo zadowolony. Obecnie za niecałe 100 zł za 15 miesięcy (3 miesiące gratis) mam ponad 13000 kanałów z całego świata plus tysiące seriali i filmów w jakości 2K i 4K.
  9571707-kSmYV.jpg9571707-cVY2k.jpg (Edytowano)
 4. Avatar
  Mam i polecam, ale kiedyś okres próbny za 1zl trwał 30dni.

  Największy plus to to, że można obejrzeć seriale, których nie mogliśmy obejrzeć w czasie premiery. Miałem tak ze „Szpital New Amsterdam” którego nie mogłem znaleźć na żadnej platformie, a na televio mogłem obejrzeć wszystkie odcinki, choć trochę chaotycznie uporządkowane. (Edytowano)
 5. Avatar
  Searcher._.03/04/2022 19:15

  Mam i polecam, ale kiedyś okres próbny za 1zl trwał 30dni.Największy plus t …Mam i polecam, ale kiedyś okres próbny za 1zl trwał 30dni.Największy plus to to, że można obejrzeć seriale, których nie mogliśmy obejrzeć w czasie premiery. Miałem tak ze „Szpital New Amsterdam” którego nie mogłem znaleźć na żadnej platformie, a na televio mogłem obejrzeć wszystkie odcinki, choć trochę chaotycznie uporządkowane.


  No bo jest 30 dni
  9570879_1.jpgNie wiem skąd autor wymyślił 7 dni, chyba pomylił z tym
  9570879_1.jpg
  Z resztą, żadna okazja, to jest od zawsze.
  Mozna podobne pseudo okazje wstawic np tez z tym
  9570879_1.jpggonet.tv/pl/ (Edytowano)
 6. Avatar
  To czy wp pliot?
 7. Avatar
  A jaką telewizję polecacie IPTV? Teraz używam KKZ, ale irytują mnie przycinki telewizji. Płacę 40 euro za pół roku. Czy jest coś lepszego w podobnej cenie?
 8. Avatar
  Autor
  ArcturuS8603/04/2022 19:39

  A jaką telewizję polecacie IPTV? Teraz używam KKZ, ale irytują mnie prz …A jaką telewizję polecacie IPTV? Teraz używam KKZ, ale irytują mnie przycinki telewizji. Płacę 40 euro za pół roku. Czy jest coś lepszego w podobnej cenie?


  Najmniej zacina się WP Pilot. Testuje obecnie Televio i nie ma problemu z zacinkami. Jest też funkcja pomijania reklam.
 9. Avatar
  Sam szukam jakiegoś tańszego pakietu TV. Tak do kwoty 40zl. Co warto wybrać? Na cofaniu nagrywaniu itd mnie akurat nie interesuje. Tak aby było kilka kanałów dla dzieci.
 10. Avatar
  Autor
  emswisnia03/04/2022 20:53

  Sam szukam jakiegoś tańszego pakietu TV. Tak do kwoty 40zl. Co warto w …Sam szukam jakiegoś tańszego pakietu TV. Tak do kwoty 40zl. Co warto wybrać? Na cofaniu nagrywaniu itd mnie akurat nie interesuje. Tak aby było kilka kanałów dla dzieci.


  W tym pakiecie z okazji są kanały dla dzieci. Po okresie testowym pakiet FAMILY jest poniżej 30 złotych.
 11. Avatar
  dawid.maj03/04/2022 21:22

  Poszukaj na Aliexpress jest tam tego setki, tysiące.Sam korzystam od ponad …Poszukaj na Aliexpress jest tam tego setki, tysiące.Sam korzystam od ponad 3 lat z telewizji IPTV właśnie kupowanej od My Friend i jestem bardzo zadowolony. Obecnie za niecałe 100 zł za 15 miesięcy (3 miesiące gratis) mam ponad 13000 kanałów z całego świata plus tysiące seriali i filmów w jakości 2K i 4K.


  Dasz linka do aukcji/sklepu?
 12. Avatar
  Hmm. Ciekawe
 13. Avatar
  dawid.maj03/04/2022 23:14

  Komentarz usunięty


  Coś chyba często zmienia nazwę sklepu brak towaru do sprzedaży.
 14. Avatar
  Oczywiście, że każdy sprzedawca na Aliexpress musi tak postępować.
 15. Avatar
  dawid.maj03/04/2022 21:22

  Poszukaj na Aliexpress jest tam tego setki, tysiące.Sam korzystam od ponad …Poszukaj na Aliexpress jest tam tego setki, tysiące.Sam korzystam od ponad 3 lat z telewizji IPTV właśnie kupowanej od My Friend i jestem bardzo zadowolony. Obecnie za niecałe 100 zł za 15 miesięcy (3 miesiące gratis) mam ponad 13000 kanałów z całego świata plus tysiące seriali i filmów w jakości 2K i 4K.[Obrazek] [Obrazek]


  Dostałem triala, działa bezbłędnie, jednak nic polskiego tam nie mam😃 a na twoich zdjęciach też nic takiego nie widzę :/ nie zmienia to faktu, że dzięki iptv można wszystko oglądać, sam kiedy korzystałem będąc za granicą...
 16. Avatar
  Mateusz_Mati05/04/2022 00:03

  Dostałem triala, działa bezbłędnie, jednak nic polskiego tam nie mam? a na …Dostałem triala, działa bezbłędnie, jednak nic polskiego tam nie mam? a na twoich zdjęciach też nic takiego nie widzę :/ nie zmienia to faktu, że dzięki iptv można wszystko oglądać, sam kiedy korzystałem będąc za granicą...


  U mnie polskich kanałów jest 257 (na drugim zdjęciu jest to widoczne) . Filmów I seriali z polskim językiem kilka tysięcy
 17. Avatar
  Ma ktoś sprawdzonego dostawcę iptv? Kiedyś jak to bawiłem to każdy tak kombinował że jedne dostęp był sozredawany dziesiątki razy a potem ktoś wyłączał konto. I tak od nowa. Nie było nikogo sprawdzonego godnego kontynuowania współpracy. Jak to wygląda obecnie? (Edytowano)
Avatar