Telefon Xiaomi Redmi 6A za darmo citybank
-137°Zakończono

Telefon Xiaomi Redmi 6A za darmo citybank

ZA DARMO375zł Darmowa dostawa DarmowaCitibank Okazje
21
sty 25.
Witam.
City bank rozdaje telefony za założenie u nich karty kredytowej. Wystarczy
  • Jeśli pracujesz na umowę: wymagany staż w obecnej pracy min. 3 miesiące oraz dochód min. 1200zł netto;
  • Jeśli masz firmę: wymagane działanie firmy min. 2 lata oraz dochód min. 2500zł;
  • Jeśli jesteś emerytem/rencistą: wymagany dochód min. 1200zł netto.
( trzeba przedstawić zaświadczenie ) i zrobić w ciągu 3 miesięcy zakupy za łączną kwotę 1500 zł. Więcej informacji zawartych jest na ich stronie.
Aktualizacje społecznościowe
Citibank OkazjeCitibank kody rabatowe

Grupy

21 Komentarzy
Redmi 6A z Citibanku, jakaś nowość tutaj
Edytowane przez: "skazi" sty 25.
w banku nie ma nic za darmo...
Kurła ... pewnie ci co już mają produkt to się mogą sianem wypchać .[chwila przerwy na otwarcie okazji] .a tu Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB. wtf [ja wiem że x. lepsze ale tak cebulić] ?
Kiedy to już było....
Autor zgadnij co się stanie jak wpiszesz Citibank w wyszukiwarce?
Soczysty minus.
Nie ma nic za darmo.
LouisCyphero15 g, 42 min

w banku nie ma nic za darmo...Akurat tutaj masz jak wydasz 500 zł kartą miesięcznie przez 3 mce (albo jednorazowo w ciągu 3mcy 1500) co sztuką wielką nie jest, ale patrz wyżej mój komentarz.
Za darmo, to można najwyżej w pysk dostać jak się ktoś dobrze postara...;D
Już to tu widziałem...
Byyyyło
Gangstasty 25.

Soczysty minus.Nie ma nic za darmo.


Otóż powiem ci że jest. Z Citi otrzymałem przez kilka lat jakieś 4k zł za darmo na mnie i na zone. Głowa do góry im wcześniej zaczniesz tym mniej stracisz
tomekm884 min

https://www.pepper.pl/promocje/xiaomi-redmi-6a-w-ofercie-z-karta-kredytowa-citi-simplicity-za-0z-130573


Hmmmm... wpisywałem w wyszukiwarce citybank i nie pokazało mi tej oferty ostatNia oferta jaka mi wyskoczyła była z morele.
Gangstasty 25.

Soczysty minus.Nie ma nic za darmo.


Oj, mało się orientujesz w temacie, kolego. Tutaj są "celularze", w branży finansowej są tzw. "wyjadacze wisienek", którzy z różnych bankowych promocji potrafią nieźle sumki wykręcić.

Osobiście brałem udział w jednej z takich Citybankowych promocji, wtedy w ofercie były 32" TV Samsung. Jedynym kosztem jaki wtedy poniosłem to był koszt około 5 zł na list polecony z wypowiedzeniem karty kredytowej po zamknięciu całego procesu.
NotteNick6 min

Oj, mało się orientujesz w temacie, kolego. Tutaj są "celularze", w branży …Oj, mało się orientujesz w temacie, kolego. Tutaj są "celularze", w branży finansowej są tzw. "wyjadacze wisienek", którzy z różnych bankowych promocji potrafią nieźle sumki wykręcić. Osobiście brałem udział w jednej z takich Citybankowych promocji, wtedy w ofercie były 32" TV Samsung. Jedynym kosztem jaki wtedy poniosłem to był koszt około 5 zł na list polecony z wypowiedzeniem karty kredytowej po zamknięciu całego procesu.Bo cebulić to trzeba umieć
astatz8 min

Hmmmm... wpisywałem w wyszukiwarce citybank i nie pokazało mi tej oferty : …Hmmmm... wpisywałem w wyszukiwarce citybank i nie pokazało mi tej oferty ostatNia oferta jaka mi wyskoczyła była z morele.


Może dlatego, że wpisywałeś "citybank"
Było więc zamykam fajnie było zamrozić się w zimę
Nie ma takiego banku City bank.
NotteNick2 g, 22 min

Oj, mało się orientujesz w temacie, kolego. Tutaj są "celularze", w branży …Oj, mało się orientujesz w temacie, kolego. Tutaj są "celularze", w branży finansowej są tzw. "wyjadacze wisienek", którzy z różnych bankowych promocji potrafią nieźle sumki wykręcić. Osobiście brałem udział w jednej z takich Citybankowych promocji, wtedy w ofercie były 32" TV Samsung. Jedynym kosztem jaki wtedy poniosłem to był koszt około 5 zł na list polecony z wypowiedzeniem karty kredytowej po zamknięciu całego procesu.


To tylko pozazdrościć. Szukam teraz telefonu dla mamy i ten Xiaomi byłby idealny.
astatz1 g, 39 min

Hmmmm... wpisywałem w wyszukiwarce citybank i nie pokazało mi tej oferty : …Hmmmm... wpisywałem w wyszukiwarce citybank i nie pokazało mi tej oferty ostatNia oferta jaka mi wyskoczyła była z morele.


Bo to jest Citibank
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst