Telefon stacjonarny w Play
107°Zakończono

Telefon stacjonarny w Play

21
lip 7. 2016
Oferta jest skierowana dla ludzi chcących mieć telefon stacjonarny (zachować swój numer stacjonarny i z niego korzystać).

Minusy mile widziane ale najlepiej poparte komentarzem.
Aktualizacje społecznościowe
Play OkazjeDom i ogród
21 Komentarzy
Play nie za bardzo się nadaje na stacjonarke zasięg słaby. Ale jako osoby aktywnie korzystajacy z internetu bardzo sie opłaca.
kamminfolip 7. 2016

Play nie za bardzo się nadaje na stacjonarke zasięg słaby. Ale jako osoby a …Play nie za bardzo się nadaje na stacjonarke zasięg słaby. Ale jako osoby aktywnie korzystajacy z internetu bardzo sie opłaca.

słaby? ​jak nie ma sieci stricte PLAY to korzysta z innych
Autor
Wydaje mi się na bazie własnych doświadczeń z voipami że taniej zainstalować taki telefon w domu oraz jakość będzie o wiele lepsza w porównaniu właśnie z tanim voipem ( o ile ktoś mało dzwoni )
REF ALERT! Tutaj czysty link play.pl/pro…na/
bieda - takie "telefony stacjonarne" były modne z 8 lat temu.
Poza tym dostajemy nr "stacjonarny" więc osoby dzwoniące do nas albo bulą ponad abo za połączenie, albo muszą mieć pakiet na stacjonarne.
Ponieważ w dobie no-limit wszyscy operatorzy dają połączenia bez limitu ale na komórki w tanich abo.

Lepiej/taniej wyjdzie zakup chociażby nju mobile...
Autor
kolan.kobulkalip 7. 2016

bieda - takie "telefony stacjonarne" były modne z 8 lat temu. Poza tym …bieda - takie "telefony stacjonarne" były modne z 8 lat temu. Poza tym dostajemy nr "stacjonarny" więc osoby dzwoniące do nas albo bulą ponad abo za połączenie, albo muszą mieć pakiet na stacjonarne. Ponieważ w dobie no-limit wszyscy operatorzy dają połączenia bez limitu ale na komórki w tanich abo.Lepiej/taniej wyjdzie zakup chociażby nju mobile...niestety w obu pierwszych kwestiach nie masz racji;p
Avatar
Usunięty4200
cos za niecałe 30zl mają z opcją darmową rozmów za granicę (na stacjonarne) - więc dla niektórych to opcja ok
Ja uważam, ze oferta ok. zachowujesz numer ktory masz np od 20 lat.. plus masz wszędzie za darmo. zamierzam z tego skorzystac w domu rodzinnym. Z Adsl juz moge zrezygnować, bo tanszy jest swiatlowod. Zasieg masz w promieniu jakis 500m. konsultanci mówią, ze z play nr traktowany jest jako play a ze stacjonarnych jako stacjonarny. ile w tym prawdy nie wiem - przydałby sie czyjs komentarz
Edytowane przez: "miguelos" lip 7. 2016
Dymeklip 7. 2016

niestety w obu pierwszych kwestiach nie masz racji;pchętnie poszerzę horyzonty, nauczaj mistrzu
migueloslip 7. 2016

Ja uważam, ze oferta ok. zachowujesz numer ktory masz np od 20 lat.. plus …Ja uważam, ze oferta ok. zachowujesz numer ktory masz np od 20 lat.. plus masz wszędzie za darmo. zamierzam z tego skorzystac w domu rodzinnym. Z Adsl juz moge zrezygnować, bo tanszy jest swiatlowod. Zasieg masz w promieniu jakis 500m. konsultanci mówią, ze z play nr traktowany jest jako play a ze stacjonarnych jako stacjonarny. ile w tym prawdy nie wiem - przydałby sie czyjs komentarzZasięg 500m to tylko w regulaminie, tak żeby telefon mógł być traktowany jak stacjonarny, realnie działa nawet z 5km jak się poszerzy strefę. Wszystko zależy od zagęszczenia nadajników. Co do traktowania nr, to w play jest jako wewnątrz sieci, natomiast obcy operatorzy widzą ten nr tak jak nr stacjonarne z orange czy netii.

Natomiast jeśli chcesz zachować nr, to lepiej przenieść jak dodatkowy nr, do sim na której teraz masz nr komórkowy. W ten sposób masz dwa nr na jednej karcie sim i zachowujesz stary nr. Np w T-Mobile kosztuje to raptem ~5zł. t-mobile.pl/pl/…ny/
xenon1234lip 7. 2016

słaby? ​jak nie ma sieci stricte PLAY to korzysta z innych

​nie jest tak. mam 2 telefony jeden play drugi plus. Plus ma zawsze zasięg tam gdzie play go nie ma. mówię o wioskach przez które czasem przyjeżdżam itp.
ktoś wg ma jeszcze stacjonarny
mloodylip 7. 2016

​nie jest tak. mam 2 telefony jeden play drugi plus. Plus ma zawsze z … ​nie jest tak. mam 2 telefony jeden play drugi plus. Plus ma zawsze zasięg tam gdzie play go nie ma. mówię o wioskach przez które czasem przyjeżdżam itp.Play może korzystac z każdego nadajnika polskiej sieci. Plus może korzystac tylko z nadajników plusa, więc oczywistym jest że będąc w Playu masz zawsze najlepszy zasięg.
Edytowane przez: "CzadowyPeper01" lip 8. 2016
pepper01lip 8. 2016

Play może korzystac z każdego nadajnika polskiej sieci. Plus może ko … Play może korzystac z każdego nadajnika polskiej sieci. Plus może korzystac tylko z nadajników plusa, więc oczywistym jest że będąc w Playu masz zawsze najlepszy zasięg.


Coś konkretnego powiesz zamiast teoretyzować? Ja na wiosce zasięgu play nie mam a plusa tak.
kamil.klwlip 8. 2016

Coś konkretnego powiesz zamiast teoretyzować? Ja na wiosce zasięgu play ni … Coś konkretnego powiesz zamiast teoretyzować? Ja na wiosce zasięgu play nie mam a plusa tak.


Co znaczy teoretyzować w tym kontekście? Będąc w play możesz korzystać z nadajnika każdego operatora a nie tylko Playa, co do tego więcej dodawać, że play przez to ma największy zasięg? Poczytaj sobie co to jest roaming krajowy gsm.
Niesamowite, że od 2007 roku odkąd jest play na rynku to jeszcze ludzie o tym nie wiedzą i powtarzają głupoty że ma on najmniejszy zasięg.
Edytowane przez: "CzadowyPeper01" lip 8. 2016
Autor
kolan.kobulkalip 7. 2016

chętnie poszerzę horyzonty, nauczaj mistrzuta oferta powinna cię oświecić: pepper.pl/pro…088
Numer stacjonarny często ludzie chcą zachować z sentymentu lub po prostu z niego korzystają w jakikolwiek sposób.
Numery stacjonarne nadal są popularne w urzędach itp;p
kolan.kobulkalip 7. 2016

Zasięg 500m to tylko w regulaminie, tak żeby telefon mógł być traktowany j … Zasięg 500m to tylko w regulaminie, tak żeby telefon mógł być traktowany jak stacjonarny, realnie działa nawet z 5km jak się poszerzy strefę. Wszystko zależy od zagęszczenia nadajników. Co do traktowania nr, to w play jest jako wewnątrz sieci, natomiast obcy operatorzy widzą ten nr tak jak nr stacjonarne z orange czy netii.Natomiast jeśli chcesz zachować nr, to lepiej przenieść jak dodatkowy nr, do sim na której teraz masz nr komórkowy. W ten sposób masz dwa nr na jednej karcie sim i zachowujesz stary nr. Np w T-Mobile kosztuje to raptem ~5zł. http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/obsluga-klienta/uslugi/numer-stacjonarny/

​ no tak, opcja wydaje sie ok, jest tez w play za 6zl - ale to dziala tylko jako dodatek do numeru w abonamencie. Tylko, ze rodzice maja 2 telefony i to na karte (rok waznosci konta, po kosztach). Czyli nijak tego nie pozenisz w tym wypadku
kamil.klwlip 8. 2016

Coś konkretnego powiesz zamiast teoretyzować? Ja na wiosce zasięgu play ni … Coś konkretnego powiesz zamiast teoretyzować? Ja na wiosce zasięgu play nie mam a plusa tak.

​play ma roaming krajowy, wystarczy, ze wymusisz uzywanie roamingu plus i po sprawie. mniej wygodne, ale zasięg jest. zaloze sie, ze sa aplikacje ktore robia to automatycznie w zaleznosci od lokalizacji
migueloslip 8. 2016

​play ma roaming krajowy, wystarczy, ze wymusisz uzywanie roamingu plus i … ​play ma roaming krajowy, wystarczy, ze wymusisz uzywanie roamingu plus i po sprawie. mniej wygodne, ale zasięg jest. zaloze sie, ze sa aplikacje ktore robia to automatycznie w zaleznosci od lokalizacji

Dokładnie. Od kilku ładnych lat Play korzysta z nadajników wszystkich operatorów. Na początku był problem bo większość bieda-fonów miała problem ze zmianą nadajnika w roamingu krajowym. Mnie kiedyś spotkało to w LG L9 który biedafonem nie był. Pewnego dnia przyszła aktualizacja softu i po sprawie. Do dziś we wszystkich telefonach łapie mi zasięg LTE na dnie kopalni w wieliczce więc polecam wioskowym znawcom zmienić telefon na coś nowszego niż nokia 3310 i przestać pierdolić głupoty.
Od kilku lat słyszę ten marketingowy bełkot o wspaniałym zasięgu Play, no ale to nie sieć jest winna tylko telefony jak się okazuje. Słuchając takich porad to teraz powinienem wrzucić swoją Moto G do szuflady i zakupić pewnie jakiegoś flagowca Szajsunga w abonamencie z Play.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy