Telefon Samsung Galaxy a5 2017 i a3 2017 PROMO
108°Zakończono

Telefon Samsung Galaxy a5 2017 i a3 2017 PROMO

1.637zł2.538zł-36%Samsung Okazje
26
lis 27. 2017
*Update
Zostały tylka wybrane kolory

W niemieckim sklepie Samsunga promocja na galaxy a3 i a5 (dwa telefony w cenie 1). a3-299€ ,a5 - 389€. Nie ma możliwość dodania na stronie sklepu, polskiego adresu - tzn wpisać można ale brak wyboru kraju. Ja użyłem mailboxde.com czy Samsung wyślę nie wiem. Ja zaryzykowalem, płatność PayPal i karta revolut. Do ceny trzeba doliczyć koszt wysyłki przez mailboxde.com jakies 15€ paczka ubezpieczona.
Cena a5 wg. Ceneo 1269 zł, a3 - 900 zł
61131.jpg61131.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

26 Komentarzy
474380-2dFVb.jpgnaradzają się
Myślałem, żeby to na handel brać, ale do 2 sztuk będzie pewnie jeden paragon, więc kaplica.
Straszyciellis 27. 2017

Myślałem, żeby to na handel brać, ale do 2 sztuk będzie pewnie jeden para …Myślałem, żeby to na handel brać, ale do 2 sztuk będzie pewnie jeden paragon, więc kaplica.


Zawsze można kopię zrobić faktury.
Miraski a jak z przesyłką do PL. I czy ew. gwarancja przez samsung polska? :)Ktoś coś...
Z Samsungiem może być problem, bo nie lubi uznawać reklamacji z innego rynku...
Aviciilis 27. 2017

Zawsze można kopię zrobić faktury.


No tak, ale kupiłbyś telefon z takim dokumentem?
a co sie może stać z nowym telefonem? przecież najczęściej rozwalasz ekran ze swojej winy i nici z gwarancji
Straszyciellis 27. 2017

No tak, ale kupiłbyś telefon z takim dokumentem?


sprzedałem surface pro ze sklepu Microsoft uk za 4000 z kopią dokumentu sprzedaży
graby_pllis 27. 2017

Miraski a jak z przesyłką do PL. I czy ew. gwarancja przez samsung polska? …Miraski a jak z przesyłką do PL. I czy ew. gwarancja przez samsung polska? :)Ktoś coś...


wysyłkę masz w opisie. temat gwarancji przewijał się np w tej promce:
pepper.pl/pro…e=3
ogólnie: zależy co i może być z tym różnie
Mógłbyś powiedzieć, jak wypełniłeś adresy? bo mailboxde chce abyś wpisał imię mailbox.de gmbh i jako nazwisko twoje dane, a tu krzyczy system , że proszę o podanie imienia (za dużo danych)
Straszyciellis 27. 2017

wysyłkę masz w opisie. temat gwarancji przewijał się np w tej pro …wysyłkę masz w opisie. temat gwarancji przewijał się np w tej promce:https://www.pepper.pl/promocje/s8-w-niemieckim-saturnie-w-przyzwoitej-cenie-499-jurkow-dostawa-mailboxde-cena-orientacyjna-59496?page=3#thread-commentsogólnie: zależy co i może być z tym różnieHej straszyciel, powiedziałbyś jak wypełnić dane zakupu na samsung de, bo nie wiem gdzie wpisać dane, teoretycznie łatwe, ale nie da sie wpisać tak jak chcą na mailboxde.com
Pan_Cebulalis 27. 2017

Mógłbyś powiedzieć, jak wypełniłeś adresy? bo mailboxde chce abyś wpisał im …Mógłbyś powiedzieć, jak wypełniłeś adresy? bo mailboxde chce abyś wpisał imię mailbox.de gmbh i jako nazwisko twoje dane, a tu krzyczy system , że proszę o podanie imienia (za dużo danych)

po założeniu konta na mailboxde powinieneś dostać instrukcje np jak wypełnić adres dla ebay. Jedynie co to nie dało sie wpisać id w imieniu. Tylko wpisałem id w polu firma, i dopisałem w adresie tez id. myślę że się połapią.
Pan_Cebulalis 27. 2017

Hej straszyciel, powiedziałbyś jak wypełnić dane zakupu na samsung de, bo n …Hej straszyciel, powiedziałbyś jak wypełnić dane zakupu na samsung de, bo nie wiem gdzie wpisać dane, teoretycznie łatwe, ale nie da sie wpisać tak jak chcą na mailboxde.com


Ja miałem zamiar, ale w końcu nie korzystałem z tego bo chciałem żeby paczka była otwarta szybko i na miejscu żeby w razie W można bylo szybko odesłać. Może autor albo admin podpowiedza?
@nowik@Kaban
Edytowane przez: "Straszyciel" lis 27. 2017
@Pan_Cebula@Straszyciel Ale co nie wychodzi? Akurat na stronie niemieckiego Samsunga nie kupowałem, więc trudno mi pomóc.
Powiedz mi, bo złozyłem jednak zamówienie, adres nie chciał sie wpisać. Ale na fakturze mam tylko jedną słuchawkę. Tak ma być?
A ja własnie wpisałem jako vorname mailboxde bo tak napisali w opisie, a jako firma trzeba wpisać moje dane i jest poprawnie, bo jest napisane, że mailbox musi byc zawsze pierwsze
A co piszecie jako Mobiltelefonnummer (Pflichtangabe) ? czyli numer komórki - jest on wymagany, polski numer chyba nie przejdzie ?
Edytowane przez: "FotX" lis 27. 2017
Pan_Cebulalis 27. 2017

A ja własnie wpisałem jako vorname mailboxde bo tak napisali w opisie, a …A ja własnie wpisałem jako vorname mailboxde bo tak napisali w opisie, a jako firma trzeba wpisać moje dane i jest poprawnie, bo jest napisane, że mailbox musi byc zawsze pierwsze


fakt, mam nadzieję że i tak dojdzie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst