Niestety, ta okazja już wygasła
Telefon dla seniora QSmart SP180 (stacjonarnie)
193° Zakończono

Telefon dla seniora QSmart SP180 (stacjonarnie)

36,90zł61,50zł-40% Darmowa dostawa DarmowaSelgros Okazje
Edytor13
193° Zakończono
Telefon dla seniora QSmart SP180 (stacjonarnie)
paź 7. 2020Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Z gazetki Selgros ważnej do dziś (7.10) do północy lub wyczerpania zapasów.

QSmart SP180 to telefon typu SENIORPHONE, który zadowoli tych użytkowników, którzy cenią sobie proste rozwiązania za korzystną cenę. Wyposażono go w czytelny i kolorowy wyświetlacz 1,77” oraz dużą, intuicyjną klawiaturę, która przypadnie do gustu osobom ze słabszym wzrokiem. Bateria o pojemności 600 mAh zapewni długi czas działania urządzenia. Podpowiedź wybieranego numeru oraz przycisk SOS.

Specyfikacja techniczna:

  • Duże litery i cyfry
  • Podpowiedzi głosowe wybieranego numeru
  • Przycisk SOS
  • Proste menu
  • GSM 2G 900/1800 Mhz
  • Radio bez konieczności podłączania słuchawek
  • Wyświetlacz: 1,77” , 240 x 320

305773.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Nikt nie broni seniorom posiadać smartfon, ale są ludzie, którzy nie dają sobie rady z innym telefonem niż właśnie takim. Jest łatwy w obsłudze, wszystko jest czytelne i można zaprogramować sobie numery pod konkretnym klawiszem. Niektórym, powiem nawet że większości, seniorów nic więcej nie trzeba. Fajnie, że są ogarnięci technologicznie seniorzy, ale są też tacy, którzy technologii nie lubią.
Nie róbmy z seniorów niemotów. Nie po to pracowali całe życie żeby nie moc pozwolić sobie na 6 calowego smartfona.

Chyba że jako drugi dla bezpieczeństwa
13 Komentarzy
Nie róbmy z seniorów niemotów. Nie po to pracowali całe życie żeby nie moc pozwolić sobie na 6 calowego smartfona.

Chyba że jako drugi dla bezpieczeństwa
cenatoniewszystko07/10/2020 10:04

Nie róbmy z seniorów niemotów. Nie po to pracowali całe życie żeby nie moc …Nie róbmy z seniorów niemotów. Nie po to pracowali całe życie żeby nie moc pozwolić sobie na 6 calowego smartfona.Chyba że jako drugi dla bezpieczeństwa


Właśnie to jest najbardziej irytujące. Powszechne mniemanie że jak senior to od razu musi mieć dumb phone, dumb TV itp itd.

Znaczy co gimbus 13 lat musi mieć wypasionego iPhone a człek 67-70 klawiaturowy badziew najtańszego sortu?
Edytowane przez: "mmxv" paź 7.
Chyba żartujesz. Dla mojej babci sam fakt przeskoczenia na telefon bez kabla jest w zasadzie nie do przeskoczenia, a gdzie tam mowa o smartfonie. Pewnie kupię jakiegoś myphone'a.
Nikt nie broni seniorom posiadać smartfon, ale są ludzie, którzy nie dają sobie rady z innym telefonem niż właśnie takim. Jest łatwy w obsłudze, wszystko jest czytelne i można zaprogramować sobie numery pod konkretnym klawiszem. Niektórym, powiem nawet że większości, seniorów nic więcej nie trzeba. Fajnie, że są ogarnięci technologicznie seniorzy, ale są też tacy, którzy technologii nie lubią.
Tej wielkości ekran, to tylko dla ludzi o sokolim wzroku...
Problemem jest bariera finansowa nie brak umiejętności posługiwania się nowymi Tech.

Osoby starsze minimalizują swoje potrzeby dostosowując się do statusu materialnego.

Bdb ze jest wybór bo taki telefon jest idealny jak ktoś faktycznie potrzebuje kontaktu tel. lecz nie stygmatyzujmy i nie korelujmy technologii z wiekiem.

Ps. To nie jest absolutnie przytyk do autora wstawki ale do marketingu i ogólnej rzeszy ludzi wiedzących co dla kogo jest najlepsze
Najgorsze w "telefonach dla seniora" różnych dziwnych marek jest to, że kiepsko słychac, kilka takich widziałem i jakość głośnika i mikrofonu jest tragiczna,a na wet jak po uruchomieniu jest OK, to po kilku tygodniach nic nie słychać
cenatoniewszystko07/10/2020 10:44

Problemem jest bariera finansowa nie brak umiejętności posługiwania się now …Problemem jest bariera finansowa nie brak umiejętności posługiwania się nowymi Tech.Osoby starsze minimalizują swoje potrzeby dostosowując się do statusu materialnego.Bdb ze jest wybór bo taki telefon jest idealny jak ktoś faktycznie potrzebuje kontaktu tel. lecz nie stygmatyzujmy i nie korelujmy technologii z wiekiem.Ps. To nie jest absolutnie przytyk do autora wstawki ale do marketingu i ogólnej rzeszy ludzi wiedzących co dla kogo jest najlepsze


Bez przesady, że seniorzy to ludzie żyjący w totalnym ubóstwie. Najlepszy przykład to przekręty na wnuczka. Seniorzy ze skarpet wyciągają po 100 000 i nie jest to jakiś odosobniony przypadek.
Co do smartfonów i starszych ludzi to kiedyś sądziłem, że moi rodzice nigdy nie polubią się z takim sprzętem, tymczasem teraz sobie nie wyobrażają bez nich życia: bankowość mobilna, dostęp do informacji, komunikatory internetowe. Oczywiście musi być ktoś, kto pokaże jak to działa i jakie są z tego korzyści. Współczesny obraz senior też się zmienia. To już nie babinka w chustce na głowie, albo dziadek z laseczką, to coraz częściej aktywni ludzie, którzy interesują się nowoczesnymi technologiami.
Ludzie, po co ta dyskusja? Skoro takie telefony istnieją to znaczy, że są chętni na takie rzeczy.
Cena za takie coś jest moim zdaniem bardzo dobra i nie widzę sensu porównywać stan majątkowy seniorów w okazji z telefonem za 30 zł
cenatoniewszystko07/10/2020 10:44

Problemem jest bariera finansowa nie brak umiejętności posługiwania się now …Problemem jest bariera finansowa nie brak umiejętności posługiwania się nowymi Tech.Osoby starsze minimalizują swoje potrzeby dostosowując się do statusu materialnego.Bdb ze jest wybór bo taki telefon jest idealny jak ktoś faktycznie potrzebuje kontaktu tel. lecz nie stygmatyzujmy i nie korelujmy technologii z wiekiem.Ps. To nie jest absolutnie przytyk do autora wstawki ale do marketingu i ogólnej rzeszy ludzi wiedzących co dla kogo jest najlepszeAbsolutnie nieprawda. Mój ojciec lvl 77 i dziadek lvl 94 nie byli w stanie przyzwyczaic się do telefonów dotykowych (bariera ekonomiczna? - mają srogie górnicze emerytury) i takie telefony z prostym menu, prostymi funkcjami i duzymi przyciskami idealnie wpasowaly się w ich potrzeby.
EDIT: Jeśli chcecie już seniora przyzwyczajać do dotykowego telefonu, można spróbować zainstalować Big Launcher który im to ułatwia. Chociaż u mnie i tak nie pykło i seniorze wybrali proste telefony z przyciskami.
Edytowane przez: "lukecz" paź 8.
Piszę o sytuacji odwrotnej - jest potrzeba ale środków brak.

Ergonomia to kolejna rzecz i dlatego takie telefony maja sens. Niezależnie od wieku ale od zastosowań.
maaadziula199407/10/2020 10:23

Nikt nie broni seniorom posiadać smartfon, ale są ludzie, którzy nie dają s …Nikt nie broni seniorom posiadać smartfon, ale są ludzie, którzy nie dają sobie rady z innym telefonem niż właśnie takim. Jest łatwy w obsłudze, wszystko jest czytelne i można zaprogramować sobie numery pod konkretnym klawiszem. Niektórym, powiem nawet że większości, seniorów nic więcej nie trzeba. Fajnie, że są ogarnięci technologicznie seniorzy, ale są też tacy, którzy technologii nie lubią.


Jak to miło w głupim internecie przeczytać coś mądrego. Dziękuję za mądry i wyważony komentarz
Edytowane przez: "Ewelinka05" paź 7.
Ewelinka0507/10/2020 18:53

Jak to miło w głupim internecie przeczytać coś mądrego. Dziękuję za mądry i …Jak to miło w głupim internecie przeczytać coś mądrego. Dziękuję za mądry i wyważony komentarz


Bo większość seniorów nie potrzebuje 6 calowego wyswietlacza, aplikacji i fajerwerków. Tacy ludzie do niedawna mieli telefony na kablu tpsa. Więc o dziwo takie wynalazki z dużymi klawiszami i funkcjami na poziomie nokii 3210 są dla nich idealne.
Chodzi o to by zadzwonić i tyle. Gdyby nie drożyzna to by pewnie nadal mieli tel. stacjonarny.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst