Niestety, ta okazja już wygasła
Tefal Ingenio Essential 20 elementów L2289002
353° Zakończono

Tefal Ingenio Essential 20 elementów L2289002

449zł629zł-29% Darmowa dostawa DarmowaOleOle! Okazje
11
sie 4. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zestaw garnków Tefal Ingenio Essential 20 elementów L2289002
  • Zawartość 2 uchwyty, 3 patelnie, 3 rondle, 3 szpatułki , 4 pokrywki, chochla, łyżka, trzepaczka , uniwersalna pokrywka
  • Średnica patelnia 20 cm, patelnia 24 cm, patelnia 28 cm, rondel 16 cm, rondel 18 cm, rondel 20 cm
Aktualizacje społecznościowe
OleOle! OkazjeOleOle! kupony rabatowe
Najlepsze komentarze
- Na indukcję?
- Nie
- Dzięki
11 Komentarzy
Brak ceny
Wrzuć cenę
- Na indukcję?
- Nie
- Dzięki
7 elementów, w tym trudno dostępna a największa pojemnościowo patelnia głęboka 24 cm, do tego 2 uchwyty i pokrywka odcedzająca? W porównaniu z cenami elementów osobno jest to świetna cena za zestaw i chyba jedyna sensowna oferta tego typu ostatnimi czasy na pepperze, na którą bym się zdecydował. Zakładając, że seria Essential (nazwa wydaje się do najtańszego segmentu pasować) nadal wytrzyma te 10 lat jak produkty z droższych linii.
bartiz1204/08/2020 12:22

7 elementów, w tym trudno dostępna a największa pojemnościowo patelnia głę …7 elementów, w tym trudno dostępna a największa pojemnościowo patelnia głęboka 24 cm, do tego 2 uchwyty i pokrywka odcedzająca? W porównaniu z cenami elementów osobno jest to świetna cena za zestaw i chyba jedyna sensowna oferta tego typu ostatnimi czasy na pepperze, na którą bym się zdecydował. Zakładając, że seria Essential (nazwa wydaje się do najtańszego segmentu pasować) nadal wytrzyma te 10 lat jak produkty z droższych linii.


Zwykła patelnia z serii essential wytrzymała mi tyle co najtansza z ikea
Gawon04/08/2020 12:36

Zwykła patelnia z serii essential wytrzymała mi tyle co najtansza z ikea


Czyli jest jakaś różnica najwidoczniej między bazowym a środkowym / topowym tefalem :/
Mi patelnie z zestawow Ingenio po 2 latach wyblakly na zewnatrz tak grubo ponad polowe jasnosci koloru, wcale nie uzywajac ich jakos intensywnie, moze raz na tydzien, moze rzadziej. Mycie w zmywarce, normalne kostki Finish glownie. Wiec...jakosc dupy nie urywa, zwlaszcza, ze stare emaliowane garnki z Emalia Olkusz prawie nie stracily nic koloru a tyrane sa wielokrotnie dluzej i intensywniej.
Gary powlekane teflonem to jest już inny poziom zidiocenia. Robią to chyba tylko po to, żeby po kilku latach trzeba je było wymieniać, zamiast po 30+, jak normalne stalowe. Jeszcze w modelu, który jest dedykowany do tego, żeby wkładać jedne w drugie. Czyli momentalnie porysowana powłoka jest gwarantowana.

Patelnia to insza inszość, ale w garach się gotuje. GOTUJE!
Czy teflon ma za zadanie sprawić, że woda nam do gara nie będzie przywierała?
Edytowane przez: "Sekeletu" sie 5.
Pierdyliard05/08/2020 16:09

Mi patelnie z zestawow Ingenio po 2 latach wyblakly na zewnatrz tak grubo …Mi patelnie z zestawow Ingenio po 2 latach wyblakly na zewnatrz tak grubo ponad polowe jasnosci koloru, wcale nie uzywajac ich jakos intensywnie, moze raz na tydzien, moze rzadziej. Mycie w zmywarce, normalne kostki Finish glownie. Wiec...jakosc dupy nie urywa, zwlaszcza, ze stare emaliowane garnki z Emalia Olkusz prawie nie stracily nic koloru a tyrane sa wielokrotnie dluzej i intensywniej.Emalia Olkusz od około 25 lat nie produkuje już garnków to co jest sprzedawane to import ze wschodu jeśli jest ktoś z Olkusza niech mnie poprawi jeśli się mylę.
Dalem tylko przykladowo haslo "Emalia Olkusz", ale tym gorzej dla Tefala jesli to co mam to w rezultacie jest ze wschodu i chinole robia wytrzymalsze garnki niz Tefal made in France :-)
Teflon tez slaby, nawet uzywajac drewnianych szpatulek i plastikowych chochelek rysuje sie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst