Niestety, ta okazja już wygasła
TCHIBO święto kawy sklepy stacjonarne 2+1 za grosz
98° Zakończono

TCHIBO święto kawy sklepy stacjonarne 2+1 za grosz

6
lut 5. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

137729.jpgSklepy STACJONARNE -święto kawy w Tchibo do soboty
Aktualizacje społecznościowe
Tchibo OkazjeTchibo gazetka

Grupy

6 Komentarzy
Czyli tak mniej więcej kupując 3 kawy oszczędzasz 20zł.
Ludzie nie pijcie tych pomyj. Jest tyle w sieci sklepów oferujących świeżo palone kawy z Italii, że szkoda życia na picie wyrobów kawopodobnych.
aztec57 min

Ludzie nie pijcie tych pomyj. Jest tyle w sieci sklepów oferujących świeżo …Ludzie nie pijcie tych pomyj. Jest tyle w sieci sklepów oferujących świeżo palone kawy z Italii, że szkoda życia na picie wyrobów kawopodobnych.A to w Italii rośnie kawa?
Tak. Szczególnie na północy.
aztec23 g, 21 min

Ludzie nie pijcie tych pomyj. Jest tyle w sieci sklepów oferujących świeżo …Ludzie nie pijcie tych pomyj. Jest tyle w sieci sklepów oferujących świeżo palone kawy z Italii, że szkoda życia na picie wyrobów kawopodobnych.


To polec cos dobrego w rozsadnej cenie poniezej 100pln za 500g
Nie trudno bowiem kupic dobra ale droga kawe, tutaj mozna dostac za to calkiem niezla za rozsadne pieniadze. Duzo lepsza niz sklepowe lavazze czy sagredo.
Trudno coś polecić ad hoc. Różne gusta, różne kawy. Mogę polecić La Brasiliana, Jolly Caffe, Izzo, Mokito, Meseta, Lucaffe, Kimbo, NewYork, Pellini. Ceny od 60zł za 1kg, ale większość do 100zł. Na espresso potrzebujesz 7gr kawy, co przy średniej cenie 80zł/kg daje 50-60gr za topowe światowe mieszanki. Nie chcesz wiedzieć jaka kawa trafia do młynów w starbuniu. Polecam sklepy podające datę palenia-wiadomo im świeższa tym lepiej.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst