Tchibo cashback 16% @ PlanetPlus
52°Zakończono

Tchibo cashback 16% @ PlanetPlus

4
gru 5. 2015
Dziś w Kalendarzu Adwentowym systemu cashback Planet Plus promocja w sklepie Tchibo - aż 16% cashback.

Promocja ważna tylko 5.12.2015.
Aktualizacje społecznościowe
PlanetPlus OkazjeDom i ogród
4 Komentarze
Autor
Planet Plus pojawia się nie po raz pierwszy, ale gdyby ktoś jeszcze nie wiedział o co chodzi, niech zajrzy na stronę Jak to działa.
Czy da się połączyć w jakiś sposób ten cashback 16% z PlanetPlus z cashbackiem 10% z VisaOferty? Rozumiem, że aby dostać zwrot od PP muszę wejść do sklepu Tchibo poprzez link z ich strony, ale czy płacąc VISĄ zarejestrowaną w VO również załapię się na zwrot od nich? Ktoś już jakoś testował takie połączenie?
Autor
@Zagee dla mnie w Visie jest trochę tajemnicz warunek wejścia przez link od nich. Ja bym wszedł od nich, a potem z PlanetPlus i zrobił zakupy. Z Planet dostaniesz na pewno. Z Visy też... prawdopodobnie :-)
@DoReMi prawdopodobnie mało kto to przeczyta, ale tak gwoli informacji (być może przydatnej na przyszłość) miałeś rację, wszedłem na sklep Tchibo najpierw z VO, potem nie zamykając poprzedniej zakładki wszedłem z Planet, cashback z Planet dostalem od razu, z VO dzisiaj, także w sumie 26% zwrotu plus rabat 20 zł za zapisanie sie do newslettera - miła ulga dla portfela
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy