Niestety, ta okazja już wygasła

TC Electronic Sentry Noise Gate Efekt Gitarowy

mar 16. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Odbiorców pewnie niewielu, ale to świetna cena za bramkę tej klasy.
Ten sklep ma tę kostkę w najniższej cenie jaką znalazłem - 415, do tego z kodem "bazok" cena obniża się do 394,25. Kod działa też dla innych produktów.

Opis:

Szum, przydźwięk? Zapomnij o nich! Dzięki bramce szumów Sentry Noise Gate Twój dźwięk będzie czysto wybrzmiewał tylko wtedy, gdy tego chcesz.

Kontrola nad szumem jest intuicyjnie prosta za pomocą tradycyjnych regulatorów czasu zamknięcia bramki (Decay), poziomu sygnału przy którym bramka się zamyka (Threshold) oraz ustawienia o ile decybeli zostanie wyciszony Twój sygnał kiedy bramka jest włączona. W skrócie: Kiedy? Ile? Jak szybko?

Tutaj kończą się możliwości zwykłej bramki szumów, ale nie Sentry Noise Gate. Sam możesz wybrać tryb pracy bramki, do której inżynierowie TC Electronic przeszczepili algorytm wielopasmowego podziału sygnału ze studyjnego oprogramowania System 6000 i regulowania ustawień każdego pasma. Dzięki temu działanie bramki będzie naturalne i praktycznie niezauważalne. Bramka nie będzie obcinać końcówek nut, które zagrasz. Prócz tego możesz wybrać klasyczne ustawienie hard-gate lub korzystać z ustawień TonePrint, opracowanych przez najsłynniejszych gitarzystów świata, które teraz możesz ściągnąć i zainstalować w urządzeniu przez komputer bądź przez swojego smartfona.

Sentry Noise Gate posiada własną pętlę efektów, w którą możesz wpiąć wyjątkowo szumiące kostki i brzmieć tak naturalnie jak tylko zechcesz bądź wykorzystać ją kreatywnie i wpiąć tam inne instrumenty, np. podać sygnał bębna basowego i za jego pomocą sterować czasem otwarcia i zamknięcia bramki.
Aktualizacje społecznościowe
1 Komentarz
Prześlij Komentarz