182°
Zakończone
Taurus Kaszanka smaczna 100g Tesco
12 Komentarzy

o! i to jest prawdziwa promocja

Nigdy w życiu nie zjem kaszanki z marketu... Akurat w takim przypadku niska cena wręcz odstrasza od zakupu

QubaMaj 14.

Nigdy w życiu nie zjem kaszanki z marketu... Akurat w takim przypadku niska cena wręcz odstrasza od zakupu


A co zjesz szynke wedzona za 42 zlote z marketu ? ktora ma wiecej chemi niz ta kaszaneczka

reklamy2209Maj 14.

A co zjesz szynke wedzona za 42 zlote z marketu ? ktora ma wiecej chemi niz ta kaszaneczka

Z wędlin najbardziej lubię wędzoną kiełbasę własnej roboty, z mięsa które sam kupię, zmielę, wyrobię i doprawię jak lubię ale czasami zapekluję sobie też jakąś szynkę...
Ale smacznego, marketowa kaszanka po 6zł za kilogram.... To jeszcze odwaga czy już coś innego?
W szynce po 42zł może być chemia (chociaż za taką cenę można już bez problemu kupić zdrowe produkty) ale w tej "pysznej kaszaneczce" oprócz chemii znajduje się dużo innych rzeczy, o których wolałbyś nie wiedzieć (i chyba nie wiesz skoro jesz takie *****)

ja kupuję prawdxiwa swojską kaszankę od gospodarza,ktor raz spróbuję ten nigdy nie kupi już kaszanki sklepowej.Taka za 6zl to już w ogóle hard core jest.

Ludzie przecież ona normalnie kosztuje 8,3zł/kg więc skończcie z tymi tekstami że kaszanka za 6zł

QubaMaj 14.

Z wędlin najbardziej lubię wędzoną kiełbasę własnej roboty, z mięsa które sam kupię, zmielę, wyrobię i doprawię jak lubię ale czasami zapekluję sobie też jakąś szynkę...Ale smacznego, marketowa kaszanka po 6zł za kilogram.... To jeszcze odwaga czy już coś innego? W szynce po 42zł może być chemia (chociaż za taką cenę można już bez problemu kupić zdrowe produkty) ale w tej "pysznej kaszaneczce" oprócz chemii znajduje się dużo innych rzeczy, o których wolałbyś nie wiedzieć (i chyba nie wiesz skoro jesz takie *****)


sam kupie i cała piramida psu na budę. Chemia sterydy itd masz w już kupionym. Wszędzie masz chemie. U nas jest taki sklep który ma znajomo bio eco i jedzie do tesco na promocje kupuje mieso za 6 zloty kielbase po 9 zloty i sprzedaje mieso po 30 a kielbase po 42 a i zapomnialem jeszcze o jajkach ktore znajomy kupuje po 20 groszy myje denaturatem potem jedzie do miasta i mowi ze ma 100 kurczakow i daje im tylko trawke i choduje je 2 km od drogi. tak tak tak. i sprzedaje 100 jajek po złotowce

pbbMaj 14.

ja kupuję prawdxiwa swojską kaszankę od gospodarza,ktor raz spróbuję ten nigdy nie kupi już kaszanki sklepowej.Taka za 6zl to już w ogóle hard core jest.


Dla Ciebie ta sama kaszanke pod innym logiem sprzedadza po 32 zlote za kilo wiec sie nie martw jak jogurty wyprodukowane przez xzx pod marka balala po 0,60 groszy i wyprodukowane z tej samej gruchy przez tego samego xzx marki lolo po 3,20

napisałem od gospodarza,kupuję z chalpniczej produkcji

pbb10 godz., 37 min

napisałem od gospodarza,kupuję z chalpniczej produkcji


to wiadomo taka najlepsza, lecz jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma ;D

Przecież tylko ślepiec nie odróżni kaszanki od imitacji. Prawdziwa kaszanka jest we flaku wielkości ręki, jak armata. Nikt normalny za takie paluszki jak tu w ofercie nie zapłaci januszowi 3 dych. To samo dotyczy jajek, sklepowe mają zupełnie inny kolor. Swojskie jedzenie to nie gównoprodukt ze spożywczaka z przelepioną ceną

Najlepsza kaszanka od Przybyła.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst