Niestety, ta okazja już wygasła
TankuJEMY HOT DOGI na stacjach Lotos za 1gr.
638° Zakończono

TankuJEMY HOT DOGI na stacjach Lotos za 1gr.

0,01złLotos Okazje
46
638° Zakończono
TankuJEMY HOT DOGI na stacjach Lotos za 1gr.
lip 4. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

TankuJEMY HOT DOGI za 1 grosz! Wakacyjna promocja na stacjach LOTOS
Chrupiąca bułka z parówką i ulubionym sosem. Hot dog to idealna przekąska w czasie wakacyjnej podróży. Od 1 lipca na stacjach paliw LOTOS w całej Polsce wystartowała promocja TankuJEMY HOT DOGI za 1 grosz! To proste jak bułka z parówką!

Zasady promocji są bardzo proste. Wystarczy zatankować 25 litrów dowolnego paliwa i kupić kawę, inny napój z kawiarki Cafe Punkt lub napój energetyczny Dynamic. Po spełnieniu tych dwóch warunków można odebrać hot doga dla siebie i dla dzieci, z którymi podróżujemy płacąc 1 grosz za każdego hot-doga w promocji. Jeśli kierowca pojawi się na stacji bez pociech, także otrzyma jednego hot doga za 1 grosz, po spełnieniu warunków zakupowych. Maksymalna liczba hot dogów wydawanych w ramach jednej transakcji to 4 sztuki. W ramach promocji wydawane są tylko hot dogi w standardowym rozmiarze.

Do wyboru są: delikatna parówka z szynki (93% mięsa z szynki), świetnie doprawiona kiełbaska wyborna z ziołami, kabanos, ostra kiełbaska chilli lub tradycyjna parówka. Wszystkie serwowane w chrupiącej, klasycznej bułce pszennej lub pszennej z kiełkami żyta z dodatkiem sosu: ketchupu, musztardy, sosu duńskiego, amerykańskiego, tysiąca wysp, mayo bbq, meksykańskiego.

Smacznego!
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
46 Komentarzy
Prześlij Komentarz