Tanie mięsa w Biedronce od 3.04
94°Zakończono

Tanie mięsa w Biedronce od 3.04

18
kwi 2. 2018
Całkiem dobre ceny od 3.04 na wybrane mięsa w Biedronce
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
Tanie mięso psy jedzą
18 Komentarzy
Tanie mięso psy jedzą
W mojej okolicy często widzę, że te mięsa są zielone
Jedna kwestia to miejsce, gdzie sie robi zakupy. Rozumiem, że jako Polak powinienem dać zarobić Polakowi. Jednak z drugiej strony czym te mięso się różni od towaru z innych sklepów? Ja nie widzę różnicy.
minus za każdą ofertę mięsa z biedry. Mielone osobno, schab osobno, kurak osobno
Cena lepsza od mięsa. Trochę to bez sensu wklejać po stronie gazetki z biedry. Stare mięcha wypychają i tyle. Smacznego.
Edytowane przez: "Tymo" kwi 2. 2018
to co przez swieta lezakowalo, wyprzedac musza
Kupiłem kurczaka w piątek, w sobotę rozpakowany, w 2 sekundy wyrzuciłem przed dom, później sąsiad dostał dla psa, pies powąchał i poszedł zakopać... Nie, biedronka nie sprzedaje mięsa!
Minus, dla zasady.
dalmashinkwi 2. 2018

Jedna kwestia to miejsce, gdzie sie robi zakupy. Rozumiem, że jako Polak …Jedna kwestia to miejsce, gdzie sie robi zakupy. Rozumiem, że jako Polak powinienem dać zarobić Polakowi. Jednak z drugiej strony czym te mięso się różni od towaru z innych sklepów? Ja nie widzę różnicy.


Trudno żeby wyglądało jakoś innaczej. Tez tak kiedyś myślałem do póki nie zjadłem schabowego ze schabu z małej rzeźni gdzie mieli akurat dostawę polskiego mięsa a nie
z importu które nagle cudem robi się made in Poland. Coś wspaniałego. Miękkie i soczyste i całkiem inny smak. W żadnej stonce itp tego nie ma. Oczywiście cenowo to się także różni. Nie ma promocji i cen jak za pół darmo.
Edytowane przez: "osd" kwi 2. 2018
Fetuskwi 2. 2018

W mojej okolicy często widzę, że te mięsa są zielone


jak widze takie komenty to mi sie plakac chce, co wy jeszcze nie wymyslicie, jem z rodzina mieso wylacznie z biedronki bo jest hermetycznie pakowane i zawsze swiezutkie
Edytowane przez: "Arczi" kwi 3. 2018
Arczikwi 3. 2018

jak widze takie komenty to mi sie plakac chce, co wy jeszcze nie …jak widze takie komenty to mi sie plakac chce, co wy jeszcze nie wymyslicie, jem z rodzina mieso wylacznie z biedronki bo jest hermetycznie pakowane i zawsze swiezutkie


Niestety nie kłamie. I nie mam 10 lat. Po analizie Twojej wypowiedzi stwierdzam, że Ty szczery nie jesteś. Masz interes w Tym by wychwalać produkt biedronki gdyż podkreślasz, że Wyłącznie! Z biedronki! .... Atakujesz innych pokazując swoje ograniczenie umysłowe? Serio?
Fetuskwi 3. 2018

Niestety nie kłamie. I nie mam 10 lat. Po analizie Twojej wypowiedzi …Niestety nie kłamie. I nie mam 10 lat. Po analizie Twojej wypowiedzi stwierdzam, że Ty szczery nie jesteś. Masz interes w Tym by wychwalać produkt biedronki gdyż podkreślasz, że Wyłącznie! Z biedronki! .... Atakujesz innych pokazując swoje ograniczenie umysłowe? Serio?


Moim zdaniem mieso z biedronki jest po prostu pewniejsze bo pakowane prozniowo i Janek z Grazyna mi nic nie zmacal wczesniej. Zawsze tez jest swieze i nikt sie jeszcze nie otrul ani nawet nie mial biegunki wiec moge to mieso polecic i wyplewiac komentarze pokroju twojego, klamliwego bo nigdy byc zielonego miesa nie moze ani w Biedronce ani w zadnym innym sklepie.
Fetuskwi 2. 2018

W mojej okolicy często widzę, że te mięsa są zielone


U mnie są różowe. Ale to pewnie kwestia tego, że się garbie.
Arczikwi 3. 2018

Moim zdaniem mieso z biedronki jest po prostu pewniejsze bo pakowane …Moim zdaniem mieso z biedronki jest po prostu pewniejsze bo pakowane prozniowo i Janek z Grazyna mi nic nie zmacal wczesniej. Zawsze tez jest swieze i nikt sie jeszcze nie otrul ani nawet nie mial biegunki wiec moge to mieso polecic i wyplewiac komentarze pokroju twojego, klamliwego bo nigdy byc zielonego miesa nie moze ani w Biedronce ani w zadnym innym sklepie.


W innych sklepach pakują inaczej? Wyznacznikiem jakości jest to, że nikt się nie otruł? To, że coś być nie może(nie powinno) to nie jest? Serio?
Fetuskwi 3. 2018

W innych sklepach pakują inaczej? Wyznacznikiem jakości jest to, że nikt si …W innych sklepach pakują inaczej? Wyznacznikiem jakości jest to, że nikt się nie otruł? To, że coś być nie może(nie powinno) to nie jest? Serio?


Tak serio i nie troluj.

PS. Czesto daltonisci myla czerwony z zielonym, moze tedy droga.
Edytowane przez: "Arczi" kwi 3. 2018
Arczikwi 3. 2018

Tak serio i nie troluj.PS. Czesto daltonisci myla czerwony z zielonym, …Tak serio i nie troluj.PS. Czesto daltonisci myla czerwony z zielonym, moze tedy droga.


Twoje ograniczenie jest przerażające.
Powtorze sie , ale kazde mieso prozniowe z biedronki "wali" niesamowicie. Wynika to albo z "legendarnej" swiezosci biedronki albo za dlugo czeka po wyladowaniu dostawy. Obstawiam to pierwsze.
Edytowane przez: "smalecwieprzowy" kwi 3. 2018
smalecwieprzowykwi 3. 2018

Powtorze sie , ale kazde mieso prozniowe z biedronki "wali" niesamowicie. …Powtorze sie , ale kazde mieso prozniowe z biedronki "wali" niesamowicie. Wynika to albo z "legendarnej" swiezosci biedronki albo za dlugo czeka po wyladowaniu dostawy. Obstawiam to pierwsze.


To może jeszcze od sklepu zależeć jak traktują dostawy. Mam taką jedną biedronke co tam zawsze mięso śmierdzi. Akurat jest duża to czasem wpadnę obejrzeć agd i się ostatnio skusiłem na próżniowo pakowanego kurczaka. Myślę że próżniowo to może ok. Niestety śmierdział siarkowodorem. Poszedł prosto do śmieci.
Traxkwi 2. 2018

Tanie mięso psy jedzą


Czasem zamawiasz jedzenie przez Pyszne PL? Bo właśnie dziś, będąc w Biedrze. Zupełnie nieświadomy promocji na mięso, zobaczyłem jak trzech azjatów, z pewnej znanej Chińskiej restauracji, kupowało 3 pełne kosze piersi z kurczaka Jednak nie robią kurczaka z ryżem z psa
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst