Niestety, ta okazja już wygasła
Tanie kanapy oraz sofy z funkcją spania . Darmowa dostawa
-7° Zakończono

Tanie kanapy oraz sofy z funkcją spania . Darmowa dostawa

549zł Darmowa dostawa Darmowa
9
wrz 18.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

187318-a5Iwe.jpg187318-WZMjp.jpg187318-E9pyQ.jpg187318-hbaUN.jpgPo wejściu na strone klikamy w popularne produkty . Do wyboru dwie opcje wypełnienia piankowe lub sprężynowe za które musimy doplacic 100zl
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

9 Komentarzy
Jakość pewnie adekwatna do ceny. Po odjęciu 100 za kuriera sofa za 449... Materiały tyle kosztuja
Edytowane przez: "pocomito" wrz 18.
Wygląda jak sklep krzak.. ale numer telefonu jakiś jest (w regulaminie). Ceny niskie, choć nie jakoś szaleńczo, niemniej niskie... Kto to, co to, ktoś przecierał tam już szlaki?
Nie wiem jak ta "lepsza wersja" tj. sprenżynowa z grupą materiałów II,
ale piankowej nie polecam, totalne dziadostwo, po roku czasu odkształca się do takiego poziomu, że na kanapie pojawiają się dziury (zapadnięte miejsca tam gdzie często siedzimy, leżymy).
Ceny ciekawe ale opinie są bardzo kiepskie: gowork.pl/opi…700
Elvon18/09/2019 13:30

Nie wiem jak ta "lepsza wersja" tj. sprenżynowa z grupą materiałów II,ale p …Nie wiem jak ta "lepsza wersja" tj. sprenżynowa z grupą materiałów II,ale piankowej nie polecam, totalne dziadostwo, po roku czasu odkształca się do takiego poziomu, że na kanapie pojawiają się dziury (zapadnięte miejsca tam gdzie często siedzimy, leżymy).


Pianka piance nierówna. Ja mam materac z samej pianki 20 cm i nic się nie dzieje od 3 lat. To samo kanapa. Tylko pewnie kupiłeś za grosze. Ja za sam materac dawałem 3000 zł jeszcze po kosztach od szwagra.
Mam stąd kanapę, po pół roku już czuć sprężyny. Materiał tej lepszej jakości (2 grupa) i póki co jest ok.
Edytowane przez: "Simona" wrz 18.
peterg618/09/2019 13:35

Pianka piance nierówna. Ja mam materac z samej pianki 20 cm i nic się nie d …Pianka piance nierówna. Ja mam materac z samej pianki 20 cm i nic się nie dzieje od 3 lat. To samo kanapa. Tylko pewnie kupiłeś za grosze. Ja za sam materac dawałem 3000 zł jeszcze po kosztach od szwagra.


Umówmy się, w kanapie, za którą płacisz tyle ile w tej ofercie nie dostaniesz materaca takiego, jaki Ty kupiłeś.
Dlatego racja - pianka piance nierówna, ale w tej cenie można spodziewać się tylko jednej jakości - dlatego przestrzegam przed ewentualnym zakupem. Lepiej dopłacić i kupić coś porządniejszego (być może ta wersja sprężynowa jest już do zaakceptowania).
Posiadam rogówke Paul od tej firmy (pół roku) 2gr tkanin na sprężynach bonell. Jestem zadowolona, nie ma wgnieceń ani nie przeciera się i nie rozpada przy rozkładaniu
Może ktoś poleci mi jakiś niedrogi narożnik z funkcją spania codziennego? Ważne aby był wygodny... Szczerze mówiąc nawet nie wiem za czym się rozglądać.
Edytowane przez: "baaa" wrz 18.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst