Klawiatura mechaniczna TKL - California Access Lacerta

cze 19. 2022
Jak ktoś potrzebuje dla młodszego brata, syna lub na prezent, to fajna okazja, bo wiadomo, że młodzi chcą tylko, żeby głośno klikała i żeby świeciła

Opis producenta:
Klawiatura Lacerta CA-1423 bez bloku klawiszy numerycznych to idealne rozwiązanie dla graczy, którzy mają ograniczone miejsce na akcesoria gamingowe lub lubią kompaktowe rozwiązania. To właśnie dla nich stworzyliśmy klawiaturę Lacerta z najwyższej jakości materiałów. Przełączniki Outemu Red z wyczuwalnym kliknięciem i aktywacją zaspokoją oczekiwania graczy, którzy lubią ten charakterystyczny dźwięk mechanicznych klawiszy.

Klasyczne wzornictwo
Podczas projektowania klawiatury kierowaliśmy się sprawdzonymi, klasycznymi rozwiązaniami. Stąd klawiatura ma klasyczny, czarny kolor. Laserowo wycięte oznaczenia klawiszy sprawia, że nie ulegną one wytarciu nawet po długotrwałym intensywnym użytkowaniu.

Efektowne podświetlenie TrueRGB
Za efektowny wygląd klawiatury na biurku odpowiada technologia True RGB. Delikatne podświetlenie sprawia, że prezentuje się ona ponadprzeciętnie, a jednocześnie nie rozprasza uwagi gracza.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
35 Komentarzy
Prześlij Komentarz