Tamagotchi za $0.99 @ Gearbest
510°Zakończono

Tamagotchi za $0.99 @ Gearbest

3,60zł Darmowa dostawa DarmowaGearBest Okazje
30
lis 14. 2017
Kto pamięta Tamagotchi? Wiem, wiem, dawno to było... Dziś jest okazja, by kupić tę zabawkę za $0.99 czyli ok 3,60 zł. Przesyłka nierejestrowana dostępna bezpłatnie.
Kod rabatowy: NOSTALGICT
49 zwierzaków, język angielski, kolor losowy.
Aktualizacje społecznościowe
Nowy kod zmniejszający cenę: 50%OFF$1
Możliwy zwrot cashback 50% pepper.pl/pro…687
GearBest OkazjeGearBest kody rabatowe

Grupy

30 Komentarzy
Dobra nazwa kodu
Edytowane przez: "KrólPapryk" lis 14. 2017
Już nie działa
3 zł za tamagotchi. Aż mi się przypomniało jak 20 lat temu to kosztowało 20 zł Na dzisiejsze zarobki to gdzieś za stówe chodziło
Rozumiem, by Twoja ofertę traktować jako powrót do klasyków, Contry na Pegasusa, węża na Nokii 3310, chodzenia na automaty, czy grania w gale na trzepaku...?

Dzisiaj zaczynamy sterować dronami przez VR, karmić pokemony przez AR i narzekać na lagi na najnowszym Xboxie, stad to pytanie ;-)
Edytowane przez: "JungleismassivPierreDupont" lis 14. 2017
Kod nie działa
50%OFF$1 tu macie kod zbijający do ~3.60 zl
Wszystko co zamawiałem z takich cebul jeszcze nie przyszło; z gearbest ofc. Mimo że mija już drugi miesiąc A inne rzeczy przychodzą w 2tyg.
z punktami jest 0.99 $
JungleismassivPierreDupontlis 14. 2017

Rozumiem, by Twoja ofertę traktować jako powrót do klasyków, Contry na Peg …Rozumiem, by Twoja ofertę traktować jako powrót do klasyków, Contry na Pegasusa, węża na Nokii 3310, chodzenia na automaty, czy grania w gale na trzepaku...?Dzisiaj zaczynamy sterować dronami przez VR, karmić pokemony przez AR i narzekać na lagi na najnowszym Xboxie, stad to pytanie ;-)


Wszystko ma swój czas. Tamagotchi to czas bardzo przeszły, ale miło będzie się chwilę pobawić. Masz rację, przy dzisiejszych zabawkach na pewno szybko się znudzi. A może nie? Za 3 zł można sobie pozwolić na chwilę nostalgii podczas świąt (bo wtedy pewnie przyjdzie)
Edytowane przez: "DoReMi" lis 14. 2017
Pamiętam te czasy jak ktoś miał tamagotchi to wymiatał na osiedlu
...tĘ zabawkĘ...
DoReMilis 14. 2017

Wszystko ma swój czas. Tamagotchi to czas bardzo przeszły, ale miło będzie …Wszystko ma swój czas. Tamagotchi to czas bardzo przeszły, ale miło będzie się chwilę pobawić. Masz rację, przy dzisiejszych zabawkach na pewno szybko się znudzi. A może nie? Za 3 zł można sobie pozwolić na chwilę nostalgii podczas świąt (bo wtedy pewnie przyjdzie)Kod Nostalgia podnosi cenę.A 50% off pozostawia bez zmian obecnie 5zł.
Zamawialem ten model w tamtym miesiącu i szczerze nie polecam
Your subtotal: PLNzł3.61
HydroBubulis 14. 2017

Wszystko co zamawiałem z takich cebul jeszcze nie przyszło; z gearbest o …Wszystko co zamawiałem z takich cebul jeszcze nie przyszło; z gearbest ofc. Mimo że mija już drugi miesiąc A inne rzeczy przychodzą w 2tyg.

U mnie też. Długopisy+wkłady już idą prawie miesiąc, jak i lampki LED, słuchawki...
czemu skasowane jak dziala
@DoReMi
Pisze się "tę zabawkę".
TheShineBoxlis 14. 2017

@DoReMi Pisze się "tę zabawkę".


Sami puryści na tym pepperze Kilka komentarzy wcześniej, odpowiadając @kwas umieściłem link do Słownika Języka Polskiego PWN, do poradnika "tę czy tą?". Widzę, że pepper psuje link, więc zacytuję: "W starannej polszczyźnie powinniśmy pisać i mówić „Weź tę książkę”. Tradycyjna forma tę bywa jednak zastępowana formą tą. (...) W mowie potocznej jest to dopuszczalne". Ale zmieniłem na "tę"
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst