Niestety, ta okazja już wygasła
Talisman: Origins iOS
96° Zakończono

Talisman: Origins iOS

8,99zł18,99zł-53% Darmowa dostawa DarmowaApple Okazje
11
96° Zakończono
Talisman: Origins iOS
lis 26. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Coś dla fanów planszówek.

Wymaga systemu iOS / iPadOS w wersji 8.0 lub nowszej.
Język: angielski

Przeżyj epicką przygodę i zmierz się z potężnymi wyzwaniami, korzystając z pełnego zestawu zasad poprawionej 4. edycji Talisman. Zagraj w historyczne wydarzenia, które ukształtowały świat Talisman, takie jak stworzenie Korony Władzy, powrót smoków, wojna Ifrit i powstanie gildii.

Jeśli jesteś nowy w świecie Talisman, odkryj historię kryjącą się za tą uznaną przez krytyków grą planszową w ekscytujących przygodach dla jednego gracza. Ucz się we własnym tempie, odkrywając świat inny niż wszystkie!

Przejmij kontrolę nad 12 postaciami Talisman, w tym nowym Wielkim Czarodziejem dostępnym wyłącznie w Talisman: Origins. Walcz, by ocalić krainę przed inwazjami smoków, podwójnie krzyżującymi się diabłami, półbogami i nie tylko. Mając do dyspozycji ponad 50 godzin zawartości, zawsze czeka na Ciebie nowa przygoda.

Dzięki unikalnym zadaniom możesz także brać udział w specjalnie zaprojektowanych zadaniach dostępnych wyłącznie w Talisman: Origins. Przejdź się po złej stronie, dowodząc inwazją smoków, niszcz święte kaplice i chroń swoje lochy przed bohaterskimi najeźdźcami!

• Ekscytujące historie osadzone w świecie Talisman
• 20 niesamowitych misji rozłożonych na 4 epickie kampanie
• 100 wyzwań zapewnia godziny wartości powtórki
• Szczegółowy interaktywny samouczek dla nowych graczy
Aktualizacje społecznościowe
Apple OkazjeApple Kupony
11 Komentarzy
Prześlij Komentarz