Niestety, ta okazja już wygasła
Talisman: Magia i Miecz w lepszej cenie
-69° Zakończono

Talisman: Magia i Miecz w lepszej cenie

199zł240zł-17%Allegro Okazje
12
lut 3. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Edit: @ivo.szafarczyk zwrócił uwagę na info od wydawcy który deklaruje wznowienie druku. Idąc tym tropem, okazja przestaje być okazją, chyba że ktoś potrzebuje Talisman na JUŻ!

Dzięki za uwagę i sorka za zamieszanie.

Bezpośredni link do wydawnictwa: facebook.com/236…78/

Cena z dostawą SMART. Za 207 zł można kupić też w sklepie Lideria.pl gdzie z tego co widzę dostawa do kiosku powyżej 100 zł jest free. Lideria.pl to wg. Google odnoga od ravelo.pl

Tytułu nie trzeba przedstawiać. Jak wiemy wydawca stracił licencje i zakończył się druk. Czy będzie wznowienie? Na ten moment jest to nierealne. Grę warto kupić przede wszystkim ze względu na mechanikę gry, genialne wykonanie. Nie trzeba być fanem fantastyki aby dać się wkręcić przy drinku w rozgrywkę.
Czy gra nadaje się dla dzieci? Niespecjalnie ale z 5+ można poskakać po planszy a jak się wkręcicie w czytanie kart, to jest fajna zabawa.
Czy gra ma dodatki? Ma i szkoda, że ich zakup na ten moment jest cholernie drogi. Ale sama podstawa zapewni od groma rozrywki.
Czy opłaca się? Gra kosztowała zwykle koło 160 zł, teraz 199, a tak naprawdę już koło 200-260. Dodatki kosztowały po 50-70 zł, dodatkowe plansze koło 100. Dziś kolejno 150-200 i 300 zł.
Alternatywa? Relic (też stracili licencję!). Ewentualnie jak ktoś chce wydać trochę kasy to Descent ale w tego nie grałem. Relic to w zasadzie ten sam mechanizm, kilka poprawek i inny świat.
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe

Grupy

12 Komentarzy
Będzie wznowienie w tym roku dlatego ceny poszły w dół.
ivo.szafarczyk03/02/2019 10:21

Będzie wznowienie w tym roku dlatego ceny poszły w dół.


Podrzucisz jakieś źródło, niespecjalnie siedzę na forach graczy ale nie widziałem nic w Google. Pytam z ciekawości bo obudziłeś we mnie nadzieję. Już edytuję opis.
galakta.pl/tal…zy/ -> to tak a'propos tego, że dodruk jest nierealny... Moim zdaniem warto poczekać na wznowienie tytułu. Sam nie mam jeszcze tylko 2 dodatków, ale ani myślę dawać za każdy z nich po 250-300PLN
sebastian.furs03/02/2019 10:23

Podrzucisz jakieś źródło, niespecjalnie siedzę na forach graczy ale nie wid …Podrzucisz jakieś źródło, niespecjalnie siedzę na forach graczy ale nie widziałem nic w Google. Pytam z ciekawości bo obudziłeś we mnie nadzieję. Już edytuję opis.


Z fb wydawcy

facebook.com/236…78/
ivo.szafarczyk7 min

Z fb …Z fb wydawcyhttps://www.facebook.com/236975359731781/posts/2024744210954878/


Poprawiłem opis. Dzięki.
eh... Mam sentyment i pierwsze wydanie jeszcze jako "Magia i miecz" wraz z dodatkami (brakuje mi tylko "W kosmicznej otchłani" którą puściłem koledze, który zaoferował zawrotną na tamte czasy kwotę przed dewaluacją kilkudziesięciu tysięcy). Plus za stare, dobre czasy....
Avatar
Usunięty149509
Oj grało się stare czasy mam do tej pory cały zestaw wszystkie dodatki stan idealny ciekawe ile bym za to lyknął
Usunięty14950903/02/2019 10:55

Oj grało się stare czasy mam do tej pory cały zestaw wszystkie dodatki st …Oj grało się stare czasy mam do tej pory cały zestaw wszystkie dodatki stan idealny ciekawe ile bym za to lyknął


Przy odpowiednim kupcu pewnie kwota 4 cyfrowa.
Nie rozumiem tylko, co to za różnica czy będzie wznowienie czy nie, jak wciąż będzie to ta sama 4 seria. Nic nowego przecież się nie pojawi.
Dodam tylko, że o wznowieniu mowa jest conajmniej od połowy ubiegłego roku. Nie zauważyłem by to specjalnie wpłynęło na ceny - jak zawsze trafiają się oferty z wysoką ceną, ale nadal można znaleźć dobre ceny także na trudno dostępne dodatki.
Edytowane przez: "soskowy" lut 3. 2019
Ile było tych dodatków? Mam miasto, podziemia i w kosmicznej otchłani. Czego mi jeszcze brakuje?
to chyba mówisz o Magii i Mieczu... tzn. mam na myśli pierwszą serię wydawaną na przełomie lat 80/90.

Tutaj masz teoretycznie wszystko.
Edytowane przez: "soskowy" lut 3. 2019
Avatar
Usunięty95438
Gra to klasyk, ale raczej do postawienia na półce z sentymentu niż do grania. Za te cenę jest mnóstwo lepszych pod względem mechaniki (czyli nie polegających na rzucaniu kością do porzygu) gier.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst