Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
138°
Opublikowano 3 dni temu

Tails of Iron za 11,99 zł i TAILS OF IRON - COMPLETE EDITION za 35,82 zł @ Steam

11,99zł
Opublikowane przez
megalodon
Dołączył w 2019
10 467
4 279

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Gry PC

Znajdź więcej okazji Gry PC

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

TAILS OF IRON - COMPLETE EDITION - 35,82 zł - Steam

Tails of Iron Complete Edition zawiera:

- Gra Tails of Iron
- Rozszerzenie „Krwawe wąsy”
- Rozszerzenie „Las Świetlistej Jodły”
- Crimson Knight DLC
- Cyfrowy artbook
- Cyfrowa ścieżka dźwiekowa

Osadzona w ponurej krainie nękanej wojną, Tails of Iron to epicka gra przygodowa RPG pełna bezwzględnej i brutalnej walki. Jako Redgi, spadkobierca Szczurzego Tronu, musisz odbudować zniszczone królestwo, wypędzając bezlitosny Klan Żab i ich okrutnego przywódcę, Greenwarta.

Podczas eksploracji zwodniczo czarującego świata napotkasz wielu niezwykłych towarzyszy, gotowych pomóc ci na twojej drodze. A pomoc przyda Ci się na pewno, niezależnie od tego, czy będą to nowe przepisy na posiłki, plany do wykuwania śmiercionośnej broni i zbroi, czy nawet mobilnego, opancerzonego kreta!

Przezwyciężyj swój strach. Uratuj swoich braci. Odbuduj swoje Królestwo.

Twoja przygoda właśnie się zaczyna...

Darmowe rozszerzenie: Krwawe wąsy
Krwawe wąsy darmowe rozszerzenie, które wprowadza nowy wątek dostępny po ukończeniu kampanii, dwa dodatkowe tryby trudności, pięciu nowych bossów, specjalne zbroje i broń oraz sekret, którego chyba lepiej było nie odkrywać...Po pokonaniu tyrana Zielonej Brodawki ziemie króla Redgiego rozbrzmiewają od pochwalnych dzwonów. Niedawno koronowany wybawiciel nie może jednak pozwolić sobie jeszcze na spokojne zasiadanie na tronie. Zgodnie ze starożytną szczurzą tradycją, nowy Król musi udowodnić swoją wartość... w starciu na śmierć i życie.

Darmowe rozszerzenie: Las Świetlistej Jodły
Las Świetlistej Jodły to drugie darmowe rozszerzenie, które kontynuuje królewską podróż Redgiego. Zawiera 13 nowych misji - to rozszerzenie dostępne na koniec gry, które przenosi młodego Króla Szczurów na słynne wiewiórcze Święto Spadających Liści, wprowadza trzech nowych przeciwników na Arenie Kretów, poszerza możliwości personalizacji postaci o nowe bronie i zbroje, zawiera osiem poprawek Szkarłatnej Twierdzy i wiele więcej.

Crimson Knight - materiały do pobrania
Zawierają ekskluzywny zestaw Crimson Knight:
- 3 x Element zbroi
- 3 x Element hełmu
- 3 x Element broni
- 3 x Element tarczy

Cyfrowy soundtrack
Potrzebujesz przerwy od codziennej harówki rzezi żab? Wyciągnij swoje łapy i ciesz się szklanką schłodzonego soku z robali przy oficjalnej ścieżce dźwiękowej Tails of Iron. Skomponowana przez cieszącego się królewskim uznaniem Francesco Ameglio, te 20 utworów zabierze cię w podróż po Królestwie Szczurów bez konieczności opuszczania wygodnych wnętrz Szkarłatnej Twierdzy.

Ukoisz swoją duszę w rytm średniowiecznych melodii granych przez twoich szczurzych przyjaciół. Przebijaj się przez rytmiczne bębny bojowe armii żab. Wykonaj taniec "robota" do rytmów syntezatorowej supremacji neo-futurystycznej muzyki kretów. Wszystko to i jeszcze więcej czeka w tej odwiecznej Bohemian Ratsody. Mój panie, ścieżka dźwiękowa nadchodzi...

Cyfrowy artbook
Przeglądaj piękne, ręcznie rysowane wizualizacje Tails of Iron w wspaniale wykonanej cyfrowej książce artystycznej, zawierającej ponad 45 stron znakomitych ilustracji z uznanej przygodowej gry RPG od Odd Bug Studio. Książka zawiera prace twórcy postaci, projektanta i animatora Tails of Iron Daniela Robinsona oraz artysty środowiska Martina Reimanna i zabiera czytelników w podróż przez średniowieczne, antropomorficzne Królestwo Szczurów, aby poznać jego zdeterminowanego młodego spadkobiercę, jego futrzanych mieszkańców... i jego obrzydliwych brodawkowych antagonistów.
Steam Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika grzegorz.sowinski
  Cudo dla lubiących Dark Soul’s można się w…….. do woli:)
 2. Awatar użytkownika matysqwerty
  Przednio się przy niej bawiłem! Szkoda bo dość krótka...
 3. Awatar użytkownika suchy_chleb
  Fajna gra, polecam
 4. Awatar użytkownika rw2020
  Ekstra giera, fajny klimat
 5. Awatar użytkownika swiesu_123
  Piękna gierka! Zagrywałem się, czekam na kontynuację
 6. Awatar użytkownika puzonyyx
  Warte dopłacenia te DLCki? Czy brać za dyche?
Awatar użytkownika