Tabletki do zmywarki Finish Classic, 90 szt. za 24,99zł (28gr za tabletkę ) @ Biedronka
191°Zakończono

Tabletki do zmywarki Finish Classic, 90 szt. za 24,99zł (28gr za tabletkę ) @ Biedronka

Pepper 8
sty 9. 2016sty 9. 2016
Więcej za mniej - to się opłaca. Od 11 stycznia w Biedronkach rusza znana już akcja promocyjna "Kupuj więcej za mniej". Znajdziecie tam m.in. tabletki do zmywarek Finish Classic w cenie 24,99zł za 90 sztuk.

Promocja ważna do 24.01.2015.

8 Komentarzy

Szkoda kasy na Classic, zawsze coś się nie domywa lub są zacieki i pisze to nie zależne od jakiej firmy się weźmie. Minimum to All in One.

Zgadzam się z poprzednikiem!

zacznijmy od tego ze classic to sam proszek i trzeba kupic do tego nablyszczacz i sol w przeciwienstwie do all in one

Najlepszy rezultat mycia naczyń jest przy używaniu oddzielnego nablyszczacza, pełnego zbiornika soli i kostki proszku. a do tego najważniejsze jest aby sprawdzić twardość wody jaka otrzymujemy z wodociągów. Bo standardowo jest ustawiona w zmywarkach Bosch na 4 jeśli dobrze pamiętam a bywa że trzeba przestawić. A po drugie może Wam źle myć jeśli ustawicie jakiś szybki program. To jest logiczne. Wiec ja polecam wszystko osobno i również wszystko myje.

Ja używam Finish Classic w proszku z Niemiec i jestem bardzo zadowolony, rzadkością jest żeby się jakieś naczynie nie domyło. Często jestem pozytywnie zaskoczony jak mi nawet domywa naczynie żaroodporne po zapiekance na programie Eco 50 stopni.

Autor Pepper

u mnie jest dość twarda woda i tabletki nawet all in one polegną bez zwiększonej ilości soli. Dodatkowo nabłyszczacz też jest w użyciu. Z tego zwględu w moim przypadku nie ma różnicy czy kupie classic czy al in one. Staram się kupować jeden rodzaj aby nie zmieniać co jakiś czas ilości dodawanej soli.

wordlordSty 9.

Szkoda kasy na Classic, zawsze coś się nie domywa lub są zacieki i pisze to nie zależne od jakiej firmy się weźmie. Minimum to All in One.Zapewniam Cię, że i na Classic i na najtańszych z Lidla, które obecnie stosuję wszystko się pięknie domywa. Problemem jest to, że ludzie nie stosują soli bo wydaje im się, że tabletka allinone załatwi wszystko. A nie załatwi bo sól w tabletce to pic na wodę - sól potrzebna jest w dozowniku, żeby zmiękczyć wodę a wtedy żaden nabłyszczacz nie jest potrzebny. Do tego za niskie temperatury bo każdy chce oszczędzać waląc tony chemii i potem takie skutki.

@nowart No mi nie domywało mimo soli i nabłyszcza, wodę mam miękką, a dozownik soli ustawiony na wyższy niż zalecany przy tych parametrach. Mycie na programie 65 stopni, więc nie jest to zimna woda. Największy problem był z osadem z herbaty, ale czasem zostawał też inny osad na naczyniach. Dopiero gdy odkryłem, że są różne tabletki i zacząłem używać All in One problem zniknął i teraz nawet przy 50 stopniach wszystko się domywa.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst