Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Tabletki do zmywarki 500szt
30°

Tabletki do zmywarki 500szt

14
lis 20. 2019
Tabletki zamówiłem, przyszły, działają ok więc postanowiłem się podzielić bo cena zacna. Przychodzą w kartonowym pudle bez napisu, więc nie jestem pewien czy są ta tabsy 2k czy inne, ale działają:)

Darmowa dostawa dla posiadaczy smarta.

Trochę pachnie detergentem po praniu w zmywarce, ale polecam wrzucić resztę cytryny do zmywarki i problem się rozwiązuje
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe

Grupy

14 Komentarzy
Te tabletki pozostawiają osad na szklankach po pewnym czasie użytkowania.
Edytowane przez: "tdragoni" lis 20. 2019
tdragoni20/11/2019 12:55

Te tabletki pozostawiają osad na szklankach po pewnym czasie użytkowania.


Na tą chwilę nie zauważyłem takiego efektu - jest podobnie jak przy innych tabletkach, ale na razie użyłem dopiero z 5 razy.
W razie jakby się okazało że osad jest, to kupię jakieś lepsze i będę raz na jakiś czas ich używać żeby odświeżyć naczynia;)
Oferta kusząca, ale chętnie poczekam na więcej opinii. """Marka""" (specjalnie w tylu cudzysłowiach...) K2 nie gugluje mi się.
za alledrogo zawsze minus
Pumar20/11/2019 13:14

Na tą chwilę nie zauważyłem takiego efektu - jest podobnie jak przy innych …Na tą chwilę nie zauważyłem takiego efektu - jest podobnie jak przy innych tabletkach, ale na razie użyłem dopiero z 5 razy.W razie jakby się okazało że osad jest, to kupię jakieś lepsze i będę raz na jakiś czas ich używać żeby odświeżyć naczynia;)


Gdy na szkle pojawi się osad, mazy to praktycznie niemożliwe jest jego odświeżenie niestety. Radzę uważać z tymi tabletkami
9chomik920/11/2019 13:16

Gdy na szkle pojawi się osad, mazy to praktycznie niemożliwe jest jego o …Gdy na szkle pojawi się osad, mazy to praktycznie niemożliwe jest jego odświeżenie niestety. Radzę uważać z tymi tabletkami


Nie spotkałem się jeszcze żeby nie dało się usunąć osadu kwaskiem cytrynowym i/lub octem.
Waldek_Zcargo20/11/2019 13:25

za alledrogo zawsze minus


Lekcje się już skonczyły? To nie allegro sprzedaje, allegro jest platformą dla sprzedawców. To właściwie nie wiadomo co minusujesz
Pumar20/11/2019 13:45

Nie spotkałem się jeszcze żeby nie dało się usunąć osadu kwaskiem cytryn …Nie spotkałem się jeszcze żeby nie dało się usunąć osadu kwaskiem cytrynowym i/lub octem.


Osad usuniesz, ale zmatowienie związane jest ze zbyt agresywnymi środkami, które trawią szkło i tego nie usuniesz.
Cena podejrzanie niska nawet nie patrząc na jakość. Chyba jakieś niemieckie odpady radioaktywne muszą w tych tabsach być... Szklanki nie świecą w nocy przypadkiem?
Edytowane przez: "kallak" lis 20. 2019
Brak w opisie kluczowej informacji: one są 12 w 1,
Nie 3, nie 4, nie 5, 12 w 1 !!! Hajzer by się nie powstydził
Kupiłem niedawno pierwszą moja zmywarkę. Chciałbym zapytać bardziej doświadczonych, jaki jest Top wśród tabletek i soli do zmywarek?
poiqwe36921/11/2019 20:53

Kupiłem niedawno pierwszą moja zmywarkę. Chciałbym zapytać bardziej dośw …Kupiłem niedawno pierwszą moja zmywarkę. Chciałbym zapytać bardziej doświadczonych, jaki jest Top wśród tabletek i soli do zmywarek?


Sól moim zdaniem bez znaczenia która.
Co do tabletek, raczej trzeba sobie samemu metoda prób i błędów dojść do najlepszego wyboru.
Ja lubię SOMATY, używam też lidlowe W5. Moim zdaniem szkoda kasy na Finishe.
darnok24/11/2019 12:22

Sól moim zdaniem bez znaczenia która.Co do tabletek, raczej trzeba sobie s …Sól moim zdaniem bez znaczenia która.Co do tabletek, raczej trzeba sobie samemu metoda prób i błędów dojść do najlepszego wyboru.Ja lubię SOMATY, używam też lidlowe W5. Moim zdaniem szkoda kasy na Finishe.


Dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst